🐥 Ноемврийски мами - Термин ноември 2026

  • 16 163
  • 458
# 450
И аз вчера пусках кръвни изследвания. Малко са ми завишени чернодробните. Те бяха така още, докато лежах в болницата. Не са ми казали, че ги притесняват. Утре съм на преглед и ще видим какво ще каже доктора. Имам и плоски епителни клетки леко над нормата и урати в урината.
И моята плацента е още ниско.
И да си покажа котарака, който ме е гушнал. Само не обръщайте внимание на лепките отстрани. Grinning
Виж целия пост
# 451
Мини, голям сладур този котарак!
Ние имаме един прилепчив мини дакел, който най-после започна да е внимателен с мен🤣.
Това втори кръвни изследвания ли са? Чудя се кога трябва да бъдат следващите редовни🤔.
Това, което мен ме напряга леко е, глюкозамин тест след 3-4 седмици. Хич не съм фен и звучи ужасно, но нямам мърдане от там - по бащина фамилия има предопделеност 😩.
Стискам ви палци момичета!
Виж целия пост
# 452
Мини, голям сладур този котарак!
Ние имаме един прилепчив мини дакел, който най-после започна да е внимателен с мен🤣.
Това втори кръвни изследвания ли са? Чудя се кога трябва да бъдат следващите редовни🤔.
Това, което мен ме напряга леко е, глюкозамин тест след 3-4 седмици. Хич не съм фен и звучи ужасно, но нямам мърдане от там - по бащина фамилия има предопделеност 😩.
Стискам ви палци момичета!

Аз съм правила обременяването с глюкоза 2-3 пъти преди бременността, понеже съм с инсулинова резистентност. Не ми е ставало лошо, включително и сега го правих преди няколко дни вече бременна. Доколкото съм забелязала става лошо на хора, който вдигат супер много глюкозата и естествено е извън норми. Единственото неприятно е изпиването на глюкозата и после чакането на 2ч. Като съвет, за който не го е правил, пиите глюкозата на големи глътки, колкото можете по-бързо. Колкото по-бавно, толкова по-трудно да го изпиете, гадничка си е (поне при мен е така). Като за първи път може да вземете придружител с вас да се чувствате по-спокойни. И не трябва да ядете нищо, само вода може. Не го мисли ще е наред щом не си имала проблеми до сега. Стига да не прекаляваш супер много със сладко и въглехидрати, ще са ти добри резултатите.
Виж целия пост
# 453
Аз имам много неприятен спомен от изследванията на урината още от втората ми бременност. Имах ешерихия коли, ужасна гад, пих АБ и се борих с нея година след раждането. Изобщо не искам пак такова нещо и ми е супер притеснено за тези изследвания Sad За кръвните съм по- спокойна, защото всеки месец пускам щитовидна, желязо, витамин Д, за чернодробните предполагам заради желязото може да не са в най- добра стойност. Ще видим….със свито сърце съм за тази урина.
Виж целия пост
# 454
Мини, голям сладур този котарак!
Ние имаме един прилепчив мини дакел, който най-после започна да е внимателен с мен🤣.
Това втори кръвни изследвания ли са? Чудя се кога трябва да бъдат следващите редовни🤔.
Това, което мен ме напряга леко е, глюкозамин тест след 3-4 седмици. Хич не съм фен и звучи ужасно, но нямам мърдане от там - по бащина фамилия има предопделеност 😩.
Стискам ви палци момичета!

Аз съм правила обременяването с глюкоза 2-3 пъти преди бременността, понеже съм с инсулинова резистентност. Не ми е ставало лошо, включително и сега го правих преди няколко дни вече бременна. Доколкото съм забелязала става лошо на хора, който вдигат супер много глюкозата и естествено е извън норми. Единственото неприятно е изпиването на глюкозата и после чакането на 2ч. Като съвет, за който не го е правил, пиите глюкозата на големи глътки, колкото можете по-бързо. Колкото по-бавно, толкова по-трудно да го изпиете, гадничка си е (поне при мен е така). Като за първи път може да вземете придружител с вас да се чувствате по-спокойни. И не трябва да ядете нищо, само вода може. Не го мисли ще е наред щом не си имала проблеми до сега. Стига да не прекаляваш супер много със сладко и въглехидрати, ще са ти добри резултатите.

Да, самото пиене на глюкозата ме притеснява. От както забременях, избягвам захар, защото ми става тежко и понякога гадно. Но и преди това, поради режим и тренировки, избягвах захар като цяло. Така е и с мазното. Причинява ми и киселини на моменти🤷🏼♀.
Мерси за съветите, и ще гледам бързо да я “изгълтам”. 😊
Виж целия пост
# 455
Мини, голям сладур този котарак!
Мерси, Tally. Simple Smile

Това втори кръвни изследвания ли са? Чудя се кога трябва да бъдат следващите редовни🤔.
На мен са ми трети. Отделно от болницата имам доста изследвания. Следващите предполагам на следващия преглед.
Виж целия пост
# 456
Аз правих изследвания около 14 седмица, следващите ще са след ФМ около 22-24 седмица. Доки каза, че няма нужда от по-кратък период ако нямам оплаквания и всичко е в норма, но започвам да се притеснявам, че са през доста време 🙈
Виж целия пост
# 457
Моите втори ги пусна сега в 18 г.с. Аз нямам притеснения като цяло, единствено желязо искам да видя, но и за там мисля, че ще е наред.
Обременяване с глюкоза съм правила един път, когато ви откриха поликистозата и за мен беше направо кошмар. Отвратителна е глюкозата и чакането е много досадно, но пък е важно изследване, така че ще стисна зъби.
Виж целия пост
# 458
Аз правих изследвания около 14 седмица, следващите ще са след ФМ около 22-24 седмица. Доки каза, че няма нужда от по-кратък период ако нямам оплаквания и всичко е в норма, но започвам да се притеснявам, че са през доста време 🙈
Имах същите притеснения, относно прегледи и всичко. Нормално е да имаме притеснения, особено, ако е първа бременност. Мен също ме плаши, че това дали аз се чувствам окей, често не е фактор. Но всичко ще е наред. Правим най-доброто на което сме способни и вярваме, че всичко ще е наред 😊.
Zvezdichka, мисълта да започна със захар, дори без вода, деня, направо ми обръща стомаха. Манифестирам отлични резултати за всички ни! 🤣
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия