Годината нова дойде, а мечтата ми в утробата расте. ~бебеправене 626~

  • 27 947
  • 710
# 675
Чудех се и аз дали да помрънкам, ама айде, що да не.

Бяхме болни с мъжото началото на тоя месец, следователно ми се наложи да пропусна доза от лекарствата, което си бих като инжекция докато се оправя, понеже е имуносупресия и нямаше как да се оправя. Все си мислих, че няма да има голямо отражение тая пропусната доза, а и до скоро не усещах да има дискомфорт. Ама както винаги 2-3 седмици след като се разболея (а не веднага), както и пропуснатата доза, изглежда си дават отражение. От вчера ми се поду едната китка, имам болки в раменете, а на всичкото отгоре ми се отключи ако не се лъжа и тендинит на бицепса. Направо не мога да си вдигна едната ръка на горе и да я изпъвам. Ще се гръмна. А се готвехме за трансфер. Ако не се закрепят до седмица май и този месец ще отпадне Sad
Виж целия пост
# 676
Съжалявам Роу!
Дано се оправиш до седмица.
Виж целия пост
# 677
Да вметна и при мен нещата.
Вчера ходих да ме изпишат, погледнаха ме на ехографа, понеже вчера взе да ми върви, слабо е, като нормален МЦ. Лекарката каза, че било нормално, видя, че има остатъчна кръв в матката и в момента тя се чисти. Каза да не се притеснявам ако следващите 7 дни ми върви. Да ви кажа ли, не е много, все едно съм в цикъл 3, 4 ден. Нямам никакви болки. Нямам температура.
Убеди ме, че на 3, 4 плацебо хапче от противозачатъчните ще ми дойде, абе викам докторке, сигурно ли е?! 😀 С моя Ц на 33, 34 дни да ми дойде на 24, 25 ден заради някакви хапчета, тя взе да се смее и вика "Ще ти дойде бе, не се плаши, даже ще е лек, оскъден цикъл", ма викам мен това ме устройва, защото горе долу тогава тръгваме на платено вече море 😀 Та, стискайте ми палци наистина тогава да ми дойде и да си изкарам една спокойна морска почивка. Каза, че до тогава ще е минал вече цял месец и няма да има проблем да се къпя в морето. За секс каза да изчакаме поне 2 седмици да спре течението. Та, това е при нас. Чинно ще си чакаме резултатите от ембриона да видим какъв заек ще изскочи от там.
Виж целия пост
# 678
Ами Белив имаш ли тромбофилия?
Питам заради противозачатъчните.

На мен ми излязоха и с³ с⁴ които са наред .
Виж целия пост
# 679
За имунолозите мисля да направя консултация с проф. Николова и тази Великова, някой я беше препоръчал в предна страница и да видя какво ще кажат.

Относно ХС колко е болезнена, видя с 1 полип, дали ще мога да се прибера после сама с колата?
Виж целия пост
# 680
Салсера ми я предложи Великова.  В началото на темата май говорихме за нея и sunshine _00 каза че не е толкова добра колкото Михайлова.  Отказала й терапия!
Виж целия пост
# 681
Сиси, аз правих хистероскопия без никаква упойка. Не знам при теб дали е планирано, при мен правиха и надраскване. То си болеше, но го изкарах на почивки. Другото беше по-скоро като не особена силна болка по време на цикъл, така го усетих. След като приключихме станах и си се прибрах без никакъв проблем. Болки не съм имала, но първият ден кървях доста - една нощна превръзка сменях може би на 3 часа, да ти дам идея. После имах зацапване още 4-5 дена. Така ми бяха и казали, че може да се случи. Не знам дали е нормално това кървене, защото други момичета тук, с които съм си писала казват, че или не са имали хич, или минимално зацапване същия ден.

Със сигурност обаче след процедурата не съм имала никаква болка, никакъв проблем с ходене, шофиране, вероятно и със спорт, но аз не посмях заради кървенето. Ако обаче ще ти я правят с упойка, то там би трябвало изрично да пише да не се шофира, все пак упойките са с фентанил. Ще стане проблем ако те проверят.
Виж целия пост
# 682
За имунолозите мисля да направя консултация с проф. Николова и тази Великова, някой я беше препоръчал в предна страница и да видя какво ще кажат.

Относно ХС колко е болезнена, видя с 1 полип, дали ще мога да се прибера после сама с колата?


ХС сама по себе си не е болезнена, ако се прави с упойка (с която те приспиват). Като се събудиш не усещаш нищо (поне при мен нямаше болка и дискомфорт след това), имах леко зацапване за няколко дена, което е нормално и очаквано. Но след това няма да можеш да се прибереш сама с колата. Не се препоръчва шофиране след употребата на упойка.
Виж целия пост
# 683
Без упойка е, офис хистероскопия при Калчев ще бъде, разбрах само за някакъв гел, той влиза ли в това число за шофирането?

Наси, в коментара си споменах, че не искам Михайлова и за мен не струва, само дето е толкова прехвалена
Виж целия пост
# 684
И аз бях при Калчев. При мен беше без гел, защото и микробиом имах. Ще можеш да си шофираш след гела, няма проблем. Това е само локално. Д-р Калчев беше много внимателен по време на процедурата. Не отивай с нагласа, че ще ти е гадно и ще боли - не е хич толкова зле, не се притеснявай. Надраскването беше гадно, другото аз лично почти не го усетих.
Виж целия пост
# 685
Не съм правила офис хистероскопия, та не мога да кажа каква е като усещане. Тоя гел е локален и не би трябвало да влияе на способността на шофиране, но и това не мога да кажа със сигурност. Почти сигурна съм, че не би дал отражение.
Виж целия пост
# 686
Без упойка е, офис хистероскопия при Калчев ще бъде, разбрах само за някакъв гел, той влиза ли в това число за шофирането?

Наси, в коментара си споменах, че не искам Михайлова и за мен не струва, само дето е толкова прехвалена
На мен много ми препоръчаха имунолога в Неовитро (Шиваров май беше), но се бях запънала за Михайлова и при нея отидох.
Виж целия пост
# 687
Без упойка е, офис хистероскопия при Калчев ще бъде, разбрах само за някакъв гел, той влиза ли в това число за шофирането?

Наси, в коментара си споменах, че не искам Михайлова и за мен не струва, само дето е толкова прехвалена
На мен много ми препоръчаха имунолога в Неовитро (Шиваров май беше), но се бях запънала за Михайлова и при нея отидох.

И него го проверих, но няма онлайн консултации, а съм от Бургас, иначе и него го видях в предна страница. При следващото ходене до София може да планувам и преглед при него
Виж целия пост
# 688
Ами Сиси казвам само за Великова.  Не те натискам за Михайлова.
Както казах вчера мн бързо ми видя. Нещата за 10 м макс . Даде имейл но дали ще ми отговори, че и това чета....

Хистеро при мен беше болка като по -болезнен мц. Че той при мен е почти безболезнен.

И Афа ми излезе отрицателно.
Виж целия пост
# 689
Ами Сиси казвам само за Великова.  Не те натискам за Михайлова.
Както казах вчера мн бързо ми видя. Нещата за 10 м макс . Даде имейл но дали ще ми отговори, че и това чета....
Аз да си кажа, че до последно не получих отговор на мейла , който и бях пратила. Не съм писала в заглавието, че е спешно, може и затова. Не ми беше спешно като й писах първият имелй, но явно й е бил грабнал вниманието, понеже ми отговори в рамките на 3 дена да я потърся отново като ми излезнат резултатите и от биопсиите. Еми потърсих я и все още нямам отговор. Добре, че се освободи час, та да обсъдим каквото ме вълнуваше.
Наси, задължително пиши в заглавието, че е спешно. Също така представи се да се сети коя си и какъв ти е случая , че е разсеяна и ако не й опишеш няма да светне. Има и не малко пациенти. Прикачи й резултатите в мейла като файлове.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия