Стани богат - тема 30

  • 10 529
  • 562
# 15
С малко мисъл - умира от глад. Но младите не могат да мислят.
Виж целия пост
# 16
И никога да не си го чувал, единственият отговор в който има парадокс е че умира от глад. Изобщо не се опита да помисли в тази насока макар, че Ники очевадно я насочваше
Виж целия пост
# 17
Това момиче има потенциал да е следващият цънцър.
Вчера пропуснах, сега съжалявам, че пуснах епизода.
Виж целия пост
# 18
Уффф, как пък можа тамяна да изключи, а била чела три пъти Новия завет. Нормално е да не помни, но трябва да знае кое е било ценно и важно + рядко. Виното е делнично и банално, явно то е отговорът.
Виж целия пост
# 19
Била дошла за забава - такова тежко пъшкане през цялото време, все едно е на някакъв особено труден изпит и е изтеглила само въпроси, които не е чела...

Аз имам миро, купувано от различни манастири - просто като сувенир, когато ходя на екскурзии. Не е нужно да си супер религиозен, за да си виждал.
П.п. имам и светена вода - също се продава в манастирските магазини Simple Smile Алтернатива са на магнитчетата.
Виж целия пост
# 20
Кънчев за футболен клуб "Челси" вика "ние".
Разбирам Пешо от Кючук Париж или Данчо от "Западен парк" да вика "ние" на Локото или на ЦСКА, ама българин - на "Челси"...
Виж целия пост
# 21
Голяма мъка е да се гледат тези деца. И разсъжденията им безумни.
Виж целия пост
# 22
За бокса. Младежът мисли за настоящето и пропуска историята на бокса от по-миналия век, когато са се били без ръкавици и без много правила. Всъщност мачът е продължил цял ден и според мен са 110 рунда.
Виж целия пост
# 23
Обаче за биткойните как закова! Аз идея си нямам от такива неща. Но, това е, важно им е настоящето, миналото не съществува за тях.
Виж целия пост
# 24
E,  за биткойните се искаше човек да е чувал, че манат е истинска валута. Останалите кой ги знае?
Виж целия пост
# 25
Ми, аз и манат не знам. Тук щях да искам жокер.
Виж целия пост
# 26
Въпрос за 500 лв от 2002 г:
Виж целия пост
# 27
Елементарен въпрос, на който джен зи-тата едва ли знаят отговора. Simple Smile
Виж целия пост
# 28
Този за Рита Уилсън също не е труден, ама за младото поколение не знам
Виж целия пост
# 29
Точно за него ми беше думата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия