Стани богат - тема 30

  • 10 533
  • 562
# 435
Ной естествено.
Виж целия пост
# 436
И сигурно всичките изброени имат ден. Няма нещо, дето да е достатъчно шантаво, та да не е възможно да има и то ден. Wink

Никаква представа нямам аз за Ръсел Кроу и филма.
Виж целия пост
# 437
Ръцете - лесен въпрос.

Филма с Ръсел Кроу съм го гледала, участва и мишката Ема Уотсън.
Виж целия пост
# 438
Тази блондинка май само за да си изиграе жокерите е отишла.
Виж целия пост
# 439
Това с ръцете и сънищата е по Кастанеда (за лусидни сънища), не знам дали има база в реалната психология - мисля, че си го е измислил.
Виж целия пост
# 440
Кажете за японците. Аз съм между А и Д също, но като цяло съм в шах - може ли на малка сума такъв въпрос...
Зрители в студиото на рекламата едва ли има. За тв зрителите - ще се развали. Wink
Виж целия пост
# 441
И аз не знам отговора тук.
Виж целия пост
# 442
Странен въпрос. Те и японците са странни.
Виж целия пост
# 443
И двете десни опции имаха смисъл. От там нататък - лотария.
Виж целия пост
# 444
Аз знам само, че много ползват макети (изкуствена храна), но това не се отнася за телевизионните реклами.
А дали наистина не изхвърлят храна - имаше снимки преди време - Макдоналдс раздавали Покемон карти с определено меню и бяха снимани купчини изоставени пакети с храна до ресторанта (както са си неотворени), защото хората ги купуват само заради подаръка.

И тук не го знам, ще предположа влак.
Виж целия пост
# 445
Що си мисля, че е Ал Бурак - светкавица. Вероятно е влак тук.
Виж целия пост
# 446
Индианците са казвали на влака "огнения кон". Защо не арабите да го наричат Ал Борак...
Виж целия пост
# 447
Сигурно влак. Звучи най-достойно за кралското откриване.
Виж целия пост
# 448
Влак звучи най-подходящо за митологично създание. От изброените.
Виж целия пост
# 449
Влакът е, от светкавица.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия