Стани богат - тема 30

  • 10 530
  • 562
# 480
Мисля, че е точно Финландия.

Финландия е. Даже се чудех как може да е така, след като имат доста голям процент самоубийства.
Виж целия пост
# 481
Не  става  ли на базата на анкета - питат ги дали са щастливи и ако голям процент отговорят "да", се изкачват в класацията...
Виж целия пост
# 482
Сефте го чувам Кинг Чарлз шпаньола.

Е, не може да не си ги виждала, пълно е по улиците с тях, наред с йоркитата и пинчерите (от джобните формати):

Виж целия пост
# 483
Не  става  ли на базата на анкета - питат ги дали са щастливи и ако голям процент отговорят "да", се изкачват в класацията...

Вероятно, иначе не мога да си го обясня.
Виж целия пост
# 484
Не  става  ли на базата на анкета - питат ги дали са щастливи и ако голям процент отговорят "да", се изкачват в класацията...

Вероятно, иначе не мога да си го обясня.

Нормално. Доколкото щастието е нещо субективно, няма как да е иначе.
Виж целия пост
# 485
"Типично мъжки въпрос" - платната за рисуване също се грундират, не само стените...

Сигурно Оскар - Шърли Темпъл или някоя като нея?
Виж целия пост
# 486
"Оскар" ще е според мен. Дори имам едно предположение.

Pppqqq, точно, и аз за Шърли Темпъл помислих.

_____

Да, и освен това на немски грунд е основа, на английски граунд е с подобно значение.
Виж целия пост
# 487
Аз знаех, че е Финландия, но друго ме изуми.Жената умува, че няма как да е Финландия, щото нали няма много слънце, студено е и избира.... Канада!
Виж целия пост
# 488
Няма изненада. Напълно логично е Канада,за този който не знае онази измислена класация...

Части от Финландия са отвъд полярния кръг... Канада е населена почти само южната и част покрай границата със САЩ...
Виж целия пост
# 489
Понеже бяха споменати самоубийствата - Канада има изненадващо висок процент на евтаназии. Имаше статии за това дори в българската преса. Някои го сравняваха с дистопия.
Виж целия пост
# 490
Ама как бохем да е пройдоха! Въобще не е така. Бохеми са актьори, художници, хора на изкуството. А пройдоха е безделник.
А щастието оценяват на база икономическа сигурност, вяра в институциите...
Виж целия пост
# 491
В забутано село как ще обясниш на бабите и дядовците, беше въпросът.
Малко на майтап: всички понятия от тоя тип си имат "двойник" с положителен, съответно отрицателен нюанс. Примерно общителен - досаден. Или оня виц какво ви казва брокерът и как да се разбира. Wink

Щастието според мен - като потребителките по-горе - точно на база анкети за усещане за щастие си го оценяват.
Виж целия пост
# 492
Налучка момичето с Боинга. Шаламето беше ясно, явно е чула за случая. Може да чете и компроматите тук. 😀
1500 евро е отлична сума като за нея.

Ох, изложи се тази дама.
Танатофобията мислех, че е известна дума, но явно не. А за Финландия съм изненадан, че не го знае. Навсякъде се пише. Даже наскоро пак имаше статии за Финландия. Ние българите сме на последно място в ЕС по този показател.

Третата за днес дама защо иска жокер 50 на 50 на толкова явен въпрос. Само оскара звучеше логично. Другите са абсурдни за 6 годишно. Но явно не знае другите награди за какво са.
Виж целия пост
# 493
Ако освен Финландия, бяха предложени и Дания, Швеция и Норвегия, щях да се замисля коя точно беше.
  Периодически се появяват разни положителни класации и тези държави все са начело.
Виж целия пост
# 494
Енола Холмс беше дъщеря или сестра беше на Шерлок Холмс. В сериала де. Simple Smile

Едит: сестра била. Обърках сериала с дъщерята на Шерлок Холмс. Там беше Амилия
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия