RYANAIR - 31

  • 18 284
  • 355
# 15
При Раянеър има ли някакви клубни карти като при Уиз еър, даващи възможност за намаляване цената на билетите или друг вариант за по-изгодно пътуване?
Виж целия пост
# 16
Здравейте, за първи път ще летим със самолет и имам нужда от помощ.
Същото сте писали и в темата на Уизеър едно към едно. Какъв е смисълът да се пита едно и също в две теми? В крайна сметка с Уизеър ли ще летите или с Раянеър?
Задайте си въпроса в темата на авиокомпанията, с която ще летите.
Виж целия пост
# 17
Същото сте писали и в темата на Уизеър едно към едно. Какъв е смисълът да се пита едно и също в две теми? В крайна сметка с Уизеър ли ще летите или с Раянеър?
Задайте си въпроса в темата на авиокомпанията, с която ще летите.


Да знам, че съм писала и в двете групи и не виждам какъв е проблема!
Ще летим и с двете авиокомпании.
Едва ли когато сте летели за пръв път всичко ви е било ясно!
Виж целия пост
# 18
Проблема е, че се чете.
Всеки идва, нахлува, цопва и пита едно и също.
Защо авторите се стараят да пуснат тема ако никой не чете?
В първия пост и на двете теми  е обяснено подробно всичко.
А няколко поста над твоя сме коментирали лекарства, течности и други ежедневни предмети.
Виж целия пост
# 19
Аз нямам проблем с това някой да пита два пъти за две различни авиокомпании. Може пък изискванията да са различни. На който не му се отговаря просто да подминава.
Виж целия пост
# 20
Проблема е, че се чете.
Всеки идва, нахлува, цопва и пита едно и също.
Защо авторите се стараят да пуснат тема ако никой не чете?
В първия пост и на двете теми  е обяснено подробно всичко.
А няколко поста над твоя сме коментирали лекарства, течности и други ежедневни предмети.


Извинете, че не почуках преди да вляза!
Прочела съм първа страница за ваша информация.
Айде за лекарствата добре, а за другите ми въпроси, които зададох къде са отговорите, защото не прочетох.
Оценявам хората, които се грижат за страниците, но оценявам и такива като вас и другата коментираща, които живеят за да се заяждат, вместо да помогнат!
Айде лека вечер, светли празници и по-малко злоба!
Виж целия пост
# 21
Някой има ли проблем с плащането? Вече 1 час се опитвам да купя билети през приложението и през сайта. След въвеждането на данните за плащане , изписва Oops, smth went wrong.
Виж целия пост
# 22
@zigizagi, това ми се е случвало няколко пъти (макар и не днес), имат си бъгове.
Да знам, че съм писала и в двете групи и не виждам какъв е проблема!
Има. Най-малкото има разлика и в изискванията. Едните летят от Т1, другите от Т2, имат и разлика в размерите за ръчния багаж... Безмислено е да пишете едно и също съобщение копи-пейстнати в две различни теми. Не е ясно с каква цел.
И не става въпрос за "заяждане", пита се в точната тема. Ако летите с Pegasus, питате в темата за Pegasus. Ако летите с Раянеър, питате тук. Вие в темата за Уизеър пишете същото.  Може да попитате и в темата за Луфтxанза, ако не са ви достатъчни коментарите тук. И на подмятането "едва ли когато сте летели за първи път всичко ви е било ясно", ами на 11 години съм летял за първи път, очевидно не е бил мой ангажимент.  
И на въпроса с коя авиокомпания летите до Рим пак не отговориxте? Някаква тайна ли е?

p.s. този форум има правила, придържайте се към тяx.
Виж целия пост
# 23
@zigizagi, това ми се е случвало няколко пъти (макар и не днес), имат си бъгове.
Да знам, че съм писала и в двете групи и не виждам какъв е проблема!
Има. Най-малкото има разлика и в изискванията. Едните летят от Т1, другите от Т2, имат и разлика в размерите за ръчния багаж... Безмислено е да пишете едно и също съобщение копи-пейстнати в две различни теми. Не е ясно с каква цел.
И не става въпрос за "заяждане", пита се в точната тема. Ако летите с Pegasus, питате в темата за Pegasus. Ако летите с Раянеър, питате тук. Вие в темата за Уизеър пишете същото.  Може да попитате и в темата за Луфтxанза, ако не са ви достатъчни коментарите тук. И на подмятането "едва ли когато сте летели за първи път всичко ви е било ясно", ами на 11 години съм летял за първи път, очевидно не е бил мой ангажимент.  
И на въпроса с коя авиокомпания летите до Рим пак не отговориxте? Някаква тайна ли е?

p.s. този форум има правила, придържайте се към тяx.


Ами явно и вие не четете, защото съм ви отговорила веднага, че ще пътуваме и с двете, затова ще питам и в двете групи!
На отиване с Wizz air,  на връщане с Ryanair.
За жалост в тези групи търсиш помощ, а получаваш само упреци!
Но все пак благодаря на хората, които вместо да се заяждат и да следят къде съм писала ми отговориха!
Виж целия пост
# 24
Няма "упреци", "злоба" и т.н., а напомняне за форумните правила....че не може да се спами с един текст в различни теми. И наистина, има разлики, и между двете лоукост компании (при някои изисквания за багажа.. в размерите, при чекирането... едните не разрешават на xартия), има разлика и при терминалите, и при летищата изобщо. От Рим за насам не уточнявате от Чампино ли, от Фиумичино ли... едни изискват течностите да се вадят от багажа, други не изискват, дори и при нашите терминали има разлика.
Виж целия пост
# 25
Няма "упреци", "злоба" и т.н., а напомняне за форумните правила (Че не може да се спами с един текст в различни теми). И наистина, има разлики, и между двете лоукост компании (при някои изисквания за багажа.. в размерите, при чекирането... едните не разрешават на xартия), има разлика и при терминалите, и при летищата изобщо. От Рим за насам не уточнявате от Чампино ли, от Фиумичино ли... едни разрешават течностите да не се вадят от багажа, други не разрешават, дори и при нашите терминали има разлика.

Аз не го имам за спам, но както и да е.
Прочетох, че при Ryanair бордните карти не трябва да са на хартия.
Отиването е от Т1 с Wizz air до Фиумичино, а връщането е на Т2 с Ryanair от Чампино.
Виж целия пост
# 26
Прочетох, че при Ryanair бордните карти не трябва да са на хартия.
Какво ще рече това - ако си отпечаташ билета на хартия няма да те пуснат ли? Примерно дете, ако няма телефон, какво трябва да ползва щом и на хартия не искат?
Виж целия пост
# 27
Сигурно се предполага, че за детето отговаря родителят. Но наистина какво се случва, ако човек не разполага с устройство? Сигурно няма такъв вариант - ако не лично, някой трябва да покаже картата вместо теб.
Виж целия пост
# 28
Изобщо не вярвам, че ще те върнат ако им представиш бордна карта, дори на хартия. Не съм в положение да пробвам.
Пише в сайта, че при липса на устройство, но направен чекин онлайн пускат с документ за самоличност.
Виж целия пост
# 29
Прочетох, че при Ryanair бордните карти не трябва да са на хартия.
Какво ще рече това - ако си отпечаташ билета на хартия няма да те пуснат ли? Примерно дете, ако няма телефон, какво трябва да ползва щом и на хартия не искат?
На детето се предполага, че родителят ще покаже бордната карта от мобилно устройство.
В Мароко и някои гръцки острови бордните карти са само на  xартия, така че има изключения.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия