Бисексуален съпруг - повод ли е за развод?

  • 9 004
  • 209
# 120
Сетих се за един случай от преди много години, когато бях още съвсем неосведомена сексуално. Тогава един приятел ми сподели, че ако мъж прави на друг мъж френска любов, той го прави задължително по-добре, отколкото една жена, защото има същия орган и знае по-добре как става това. Но пък мъжете са различни и всеки чувства различно, затова може би моят прЕател тогава да не е имал право.
Малко тъпичка идея на пръв поглед, но си заслужава да се помисли и за такъв вариант. Дали мъжът на авторката не е имал това предвид? Да опита какво е да го обслужи устно друг мъж. Може би той е съвсем нормален, но да е имал просто желанието да опита това нещо и да няма задръжки да го направи. Това вече показва какъв характер е, но аз отдавна вече не съм млада и не съм наивна и мисля, че мъжката сексуалност е значително по-силна, отколкото женската, по-първична, примитивна и без да ги обиждам мъжете, но наистина по-животинска. И за нас жените, не е лесно да го възприемем. Може би не всички мъже, но една огромна част от тях.
Виж целия пост
# 121
Ако го е обслужил орално друг мъж, то той не е хетеро..няма как такъв мъж да му допада това.
Виж целия пост
# 122
Ралинка, има и такива първични жени, не само мъже. Изобщо, има хора и от двата пола с разнообразни сексуалности. Не е прерогатив на мъжа единствено грубата и животинска сексуалност.
Виж целия пост
# 123
Ако един мъж има желание друг мъж да му прави св***а, без значение обясненията, че щяла да е по-добре, си е хомосексуален отвсякъде.

Хетеро мъжете се отвращават от идеята за близост с друг мъж, камо ли от подобно естество.
Виж целия пост
# 124
Ако един мъж има желание друг мъж да му прави св***а, без значение обясненията, че щяла да е по-добре, си е хомосексуален отвсякъде.

Хетеро мъжете се отвращават от идеята за близост с друг мъж, камо ли от подобно естество.

Или би...
Виж целия пост
# 125
Значи проблем има, коагто се правиш на какъвто не си. Когато си себе си ти трябва друг като теб. Различна / един от друг партньори/  ориентация ми се струва ,че не вирее.
Виж целия пост
# 126
Да бе, мъжката свирка била по -хубава, аре няма нужда. Който си го влече мъжката любов няма да се задоволи само да му въртят дудуци, неминуемо ще се стигне и той да ги върти заедно с дълбокото поемане.
Нищо не мога да кажа по поставения казус, явно въпросния мъж си го влече и сега на дърти години му избива това му желание. Поне жена му не го е хванала на калъп с друг мъж, тогава шокът от гледката щеше да е голям
Виж целия пост
# 127
И после с тая уста ще целува мен или децата - брррр...
Виж целия пост
# 128
По казуса да си напиша-познавах две семейства с деца и мъжът беше мека китка с връзки, но не се разделиха и си доживяха до дълбока старост.Вече не са между живите ,но жените им търпяха,може би защото действието се развива преди 20 години.
Иначе ,ако е добра душичка ще го оставя да се навърта,но и аз ще се търся своето навън.
Виж целия пост
# 129
И после с тая уста ще целува мен или децата - брррр...

По тая логика, ти като лапаш на мъжа си и после целуваш децата....или ако се разведете и лапаш на друг и после целуваш децата?
Виж целия пост
# 130
Само ако е бащата на децата е о.к.-иначе не!
Виж целия пост
# 131
Само ако е бащата на децата е о.к.-иначе не!

Тоест при втори брак спираме оралните ласки.
Виж целия пост
# 132
Или не целуваме децата!
Виж целия пост
# 133
Ми кво правим, ако сме имали 5-6 гаджета преди партньора, с когото имаме деца.
Виж целия пост
# 134
Е щом са преди не се брои.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия