Кой е любимият ви виц? Нека се посмеем заедно...52

  • 68 558
  • 661
# 645


Виж целия пост
# 646
Лято е. Сега не се отваря прозорецът, който през зимата не се затваряше.

Понякога мъжете искат да останат верни, но като видят друга жена без мъж, това ги наранява.

- Как да изкарам книжка за танк?
- Карай така бе, кой ще те спре?
Виж целия пост
# 647




Виж целия пост
# 648
Край едно село живеела жестока и лакома ламя. Всеки месец тя взимала данък от жителите на селото. Писнало им на селяните и дали обява, че търсят юнаци, които да се справят с ламята и да ги отърват от това тегло.
Идвали най-различни хора, влизали в пещерата при ламята и много бързо излизали, бягайки надалеч.
Най-накрая се появили трима българи. И те влезли в пещерата и те... а да излязат, а да излязат... седмица вече не излизали.
На селяните им било любопитно и решили да видят най-накрая какво става там. И какво заварили... Двама от юнаците стоят до ламята. Единият и държи краката, вторият я оправя, а третият я гали по главата и и говори:
-Е, хубава работа, сега... Коскоджамити гущер и да плачеш.

Ееее, ама авторът на този виц пише наизуст и явно никога не е таковал ламя, не краката и трябва да се държат, а опашката, за да не пречи на пенетрацията Wink


И за де не е толкова офтопик един подобен.

Ситуацията същата, обаче участниците са тримата богатири и змей Горыныч.
Та един от богатирите държи опашкатана змея, другият го оправя, а третият го гали по главата и му говори:
- Виж сега колко е нечестна природата, ако вместо три глави имаше три задника вече отдавна да сме свършили...
Виж целия пост
# 649
Нещата, които чета тук...
Виж целия пост
# 650


Виж целия пост
# 651
Чукчата злиза от колибата и вика на жена си:
- Тичам за акушерка до града! Ще гледам до девет месеца да съм се върнал!
Виж целия пост
# 652
Виж целия пост
# 653
.
Виж целия пост
# 654
Младеж спира пред цветарски магазин:
- Аааа.... таковата ... един букет, моля.
- Какъв да бъде, господине? Имаме голям избор!
- Амии ... не знам всъщност...
- Добре, ще ви помогна. За какво точно се скарахте?
Виж целия пост
# 655
Виж целия пост
# 656
Щирлиц трябва да се срещне със свръзката си от Русия в някакъв германски бар. Отива, сяда на бара и казва:
- Една водка.
- Нямаме, вчера свърши.
- Тогава коняк.
- И конякът свърши.
- Една бира?
- И бирата свършихме.
"Ясно, свръзката е пристигнала", мисли си Щирлиц...
Виж целия пост
# 657
Отиват полицаите да хванат Щирлиц в квартирата му. Тропат на вратата и викат:
- Щирлиц! Излизай!
Нищо.
- Щирлиц! Излизай, знаем, че си вътре!
Отвътре се чува глас:
- Мммм... Може пък да съм излязъл.
- Не ни будалкай, Щирлиц, обувките са ти тука! Излизай!
Пауза, мълчание. След малко отвътре пак се чува глас:
- Амиии... Може да съм излязъл бос.
Полицаите:
- Ех, гадината мръсна, пак се измъкна!

Мюлер вика Щирлиц в кабинета:
— Щирлиц, как ще обясните на фюрера, че отпечатъци от вашите пръсти са намерени на гърдите на Ева Браун?
— А вие, хер Мюлер, как ще обясните на фюрера какво сте правили там, че сте намерили отпечатъците ми?

Хитлер е събрал висшите си офицери и обсъжда нови инвазии на своите войски.
В кабинета наперено влиза Щирлиц, отключва с шперц сейфа в дъното, изважда две секретни папки, заключва го и излиза.
Настъпва тишина.
- Кой е този? Какво прави? - пита Хитлер
- Щирлиц - съветски шпионин. - отвръща Мюлер
- А защо не го арестувате? - пита Хитлер
- Винаги има алиби. - отвръща Мюлер
Виж целия пост
# 658


Виж целия пост
# 659


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия