Лидл - 198 - пролетна/Великденска

  • 55 343
  • 756
# 105


Здравейте,може ли мнение за този продукт Marlenka … има два вида,цена 9,99лв. 🤔
Благодаря Ви! ♥
Виж целия пост
# 106
Марленките за мен са изключително вкусни. Всички видове, само едни малинови не харесвам, не се продават в Лидл. Цената им в Лидл е възможно най- ниската, на която съм купувала.
Правили ли сте някой от телешките им стекове на еър фрайер?
Виж целия пост
# 107
Да, не стават хич лошо, но аз ги мажа с масло.
Виж целия пост
# 108
Ние не харесахме Марленките, много по-вкусно ми е хляб с масло и мед. А цената от 10 лв. за 10 топки ми е безумна.
Виж целия пост
# 109
Харесват ни Марленките и често купуваме, но цената им не е ниска.
Виж целия пост
# 110
Наистина цената на Манекенките, бисквитки, е безумно висока...
Виж целия пост
# 111
Вчера взех от чесновото масло на -50% - върнах се да проверя на обичайното му място и нямаше и следа от големите количества.🤨
Виж целия пост
# 112
Да ми препоръчате ликьор-черешовия или амарето?
Виж целия пост
# 113
Това грозде (жълто без семки), въпреки вида си на джанка е страхотно - сладко, твърдо, хрупкаво.

Съжалявам, че не взехме повече. Промоцията е до днес.
Виж целия пост
# 114
Имам няколко купона от рулетката, които няма да използвам:

Виж целия пост
# 115
Звънче,гроздето е супер.И аз взех и съжалявам,че не взех повече.
Виж целия пост
# 116
От един месец следя за прословутата хлебопекарна.  Няма ли да я пуснат вече....
Виж целия пост
# 117
От един месец следя за прословутата хлебопекарна.  Няма ли да я пуснат вече....
от друг магазин не искаш ли да я купиш? Simple Smile

https://technodom.net/bg-product-details-1903.html
Виж целия пост
# 118
Имам купон за отстъпка на еърфраер 25% , но не мога да разбера офертата ..цената му е 89лв и от тази цена ще ми свалят 25% или това е вече цената с Лидъл плюс ?
Виж целия пост
# 119
Би трябвало да е допълнителна отстъпка.
А някой има ли този еър фраер, добър ли е?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия