Мамник- Тема №6 Финал на сезона 🦅❤🔥

  • 28 653
  • 535
# 90
Дам. За да стане ще трябва се включат някоя от големите световни платформи и много милиони да се получи. Друг варят е да използват много Ai.
Виж целия пост
# 91
Да дам едно мнение, различно от масовото 😉:
Харесвам Ръсин и съм нахъсана да го гледам в театъра / особено в моноспектакъл/. Но… Задавам си въпроса дали репликите му с нестандартен хумор не допринасят много за това 🤔? Трябва да дадем дължимото на сценариста ли, Васил Попов ли, които са сложили в устата му хитови фрази, органично залепнали в устата му и точно паснали на образа му, брилянтно изиграни от него 😉…
Скрит текст:
Леле, какво го засуках, чак аз си изгубих мисълта 😂. Ако някой ме е разбрал, да пуска тото 😜
Виж целия пост
# 92
Според мен култовите му реплики са импровизации.
Виж целия пост
# 93
Импровизации са, изобщо не са заложени в сценарий. От всички интервюта става ясно.
Виж целия пост
# 94






Виж целия пост
# 95
С нетърпение очаквам последния епизод! Дано е силен!
На снимките по напред, които са качени, има една женица с бяла коса, дребничка, коя е тя?
Виж целия пост
# 96
Талчето ще да е това.
Ето за импровизациите на Ръсин. https://webcafe.bg/seriali/yordan-rasin-ot-mamnik-chuvstvam-se-k … XWVGEwS4P4tQh-n7A
Виж целия пост
# 97
Е, как коя? Наталчето е.
Виж целия пост
# 98
Сцената с колата и Камен беше пресилена и излишна.
Виж целия пост
# 99
Със сигурност диалогът с Лазар, като го пита какво е това (за лаптопа) го има в книгата.
Виж целия пост
# 100
Еее, мамникът пристигна с гръм (сущо като Радецки генераля). Струваше си. (Ето де е избегал бюджетот...)

ПП. Самият Божинов казва в интервюто (пак ще кажа: прочетете го!), че е оставил много голяма свобода на Ръсин - като го е преценил и видял как е влязъл в ролята. Вероятно доста негови импровизации има в "лентата".
Виж целия пост
# 101
Благодаря за темата! 🦅
Сериалът става, можеше и по-добре вероятно, да спазя формулировките в анкетата, но повече ми допадна от книгата.
Виж целия пост
# 102
Значи бабишорът може да усети, че Божана е бременна, ама сума години не може да усети, че дъщеря й е жива.
Виж целия пост
# 103
Вървим към морално правилният завършек на приказката. Но тъй и трябва. Не съм против.
(Само че, някак традиционната БГ-патетика разваля малко удоволствието на финала. И падналата на пода кама/щик трябваше да е в кръв, а тя бяла и чиста - но идеята е за призрачна смърт, вероятно?)
Виж целия пост
# 104
Майко мила, каква тъпотия гледам аз? Ужасно е!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия