"EŞREF RÜYA" 💥ЧААТАЙ УЛУСОЙ❤️Вдъхновение, талант и чар❤️Проекти, колеги, приятели - ТЕМА 32

  • 14 816
  • 739
# 510
Мъченията на Яшар над Рибаря ми идват в повече! Head Band
Виж целия пост
# 511
Е, за всичко си има първи път сега видя в нашия сериал как бързо се случват нещата и какво е разузнаването. Ох тези мъчения са в повече ама тримата психопати се кефят на това.
Виж целия пост
# 512
Интересен разговор се води в имението. Гонджа също дойде, но нищичко не мога да разбера.

Мъченията на Яшар над Рибаря ми идват в повече! Head Band
Етем си пада по такива мъчения, но с какво това допринася за гледаемостта на сериала.
Жестокост, мъчения, сълзи - нищо по-различно, нищо позитивно...
Виж целия пост
# 513
Пипи , сценаристите са хора с обсесии и тревожност... Това не са хора със всичкия си.
Нелепости и извратености... 🙄
Виж целия пост
# 514
Не разбирам, но Гонджа е бясна  на Гюрдал. Може би му казва, че по този начин няма да върне нещата, нито бебето което изгуби. А Нисан още повече се стресира от случващото се.
Виж целия пост
# 515
Яшар се обади на Ешреф, изглежда му каза, че "великият" агент е при него.
Отново Кадир и Чийдем са в центъра на събитията.
Виж целия пост
# 516
Как върви епизода къзлар чета ви и се чудя какви наркотици ползва Етхем

Виж целия пост
# 517
Диди, не се чуди ами пусни епизода, та ни преведи нещо, че ние съчинения по картинка си правим.
Виж целия пост
# 518
Ешреф е като кон с капаци, явно наистина не познава Нисан и не схваща нищо... 😒
Ето че има история с Фарук и Ърмак и момичетата го разбраха и погнаха Ърмак.
Диди, тежки халюциногенни вещества си делкат тримата драскачи на нов жанр.🤣
Виж целия пост
# 519
Как върви епизода къзлар чета ви и се чудя какви наркотици ползва Етхем


Много тежки наркотици Диди, до тук нищо интересно не е измислил, е има време до края на епизода да измъдри нещо , което да ни държи до другия епизод
Виж целия пост
# 520
Това пък с  Фарук и Ърмак е върха на глупостта.
Първо Ърмак и Мюслюм таяха някакви чувства, имаше привличане.
Сега пък Фарук, а до края на сериала сигурно ще влюбят Ърмак в Ешреф.
Нещо тази вечер много се нервя на епизода.
Лори, как реагира мъжът ти на всички нелепости, които пускат тази вечер.
Виж целия пост
# 521
РЕКЛАМИТЕ Свършиха. Money

До тук епизода ми харесва, не е от скучните. Дори доста препускат и има движение. Има глупости, но без тях не може. Трябва да се запълва нужното екранно време. Логика в турски сериал не търси. Винаги могат да обърнат нещата за добро или лошо. Чийдем не я показват много , което е добре. Има сцени но засега не прекаляват. В тоя епизод не видях Гьоркем - Кадир.

По повод позицията му за войната нека има такава но в тая сложна политическа обстановка по добре да не се изказваш, щото ето какво се получи. Шум , обвинения и обяснения.
Виж целия пост
# 522
Еми, мъжо е потресен, сценаристите успяха и него да откажат... Той си легна преди малко.
Каза: Ееее, до тук с нищо не ме грабнаха, лягам си. Разкажи ми утре на две на три какво е станало нататък.
Ядоса се на това, че Яшар вадеше ноктите на Агента, каза че е прекалено и дано да ги глобяли за тези сцени.🫣
Виж целия пост
# 523
Тъкмо писах за Кадир и го показаха и нещо и той се нерви.

Те не ги глобиха досега за по жестоки сцени та с тия нокти не вярвам да имат проблеми.
Виж целия пост
# 524
Лори, много е прав мъжът ти. Защо да си губи времето, гледайки такива недомислици. Този епизод направо удари дъното.
Само не знам защо Ешреф върна Нисан. За да поласкае егото си и да е сигурен, че тя е наоколо. Няма време внимание да ѝ обърне, а я прави свидетел на всички неприятности около него.

Дотук с нищо нито ме впечатли епизода, нито прикова вниманието ми.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия