Ежедневните ни кулинарни вдъхновения - снимки и коментари! - 68

  • 72 125
  • 660
# 645
Леле, Мики, нахраних се преди малко и пак огладнях от отчета!!!
Моля те, сподели, ако имаш рецепта за фрикасе, за да го приготвя на една малка фенка на "пиле кисисе", правих по някаква рецепта от нета, но нещо не бях впечатлена. Едит* успях да намеря това от блога ти: https://www.mycookingcreations.com/2022/05/pollo-in-fricassea-al … francese.html?m=1

Да не е спам, експресна торта от блатове Медовик от Березка, маскарпоне, заквасена сметана и боровинки:
Виж целия пост
# 646
След вкусотиите от последните постове, да кача няколко снимки и аз.
Пипер с кисело мляко и сирене


Скариди на тиган


Пилешки пържоли с горчица и соев сос


Омлет с чушки, маслини, сирене и кашкавал
Виж целия пост
# 647
Шкембе чорба
Виж целия пост
# 648
У нас шкембе чорбата както се казва сама се готви, но сега имам едно притеснение,  че в събота трябва да я приготвя за 18 човека Simple Smile
Добра вечер, мили хора!
Това хапвахме тези дни в къщи -  щрудел от бутертесто с череши https://pep-4o.blogspot.com/2026/06/blog-post_22.html

Паниран кашкавал

печена скумрия,

бобец яхния,

 някакви яйчица съм си правила за работа,

палачинки.

И цигара бюрек
Виж целия пост
# 649
Кашкавалени пръчици
Пилешки дробчета с лук
Виж целия пост
# 650
Много ми е лятно вече 🌞
Това и в чиниите се отразява.
Лаврак с масло, чесън и билки (магданоз, мащерка и дивисил)



и салата



Скрит текст:
Виж целия пост
# 651
и на мен ми е лятно и готвя нелюбимите ми тиквички Simple Smile защото мама праща и праща... но и без супа не минаваме. В момента готвя заешка.
 Споделям какъв сандвич от тиквички хапнахме с девойката ми  тези дни. https://pep-4o.blogspot.com/2026/06/blog-post_26.html

И една супа с воденички

Цигара бюрек от предната сутрин закуската ни.

Хубави почивни дни да си имате!
Виж целия пост
# 652
Много интересен сандвич, пеп-4о. На мен са ми много любими тиквичките, харесвам ги всякак.
От предната вечер, печени във фурната с копър и оцет.


И салати, Капрезе и краставици с копър.
Виж целия пост
# 653
Леле, момичета толкова вкусни неща сте приготвяли! Огладнях!
От мен нещо много шоколадово с череши.
Тарт с черен шоколад и череши



Виж целия пост
# 654
Добро съботно утро Simple Smile

Баница с извара, сирене и кашкавал




Два дни си правя цитронада. Първата с нар, къпини и малини, а втората само с ягоди



На хората в жегите не им се яде, на мен започва да ми се яде всичко. Даже яхнии Satisfied
Една със зелен боб и картофи, печени варени наденици и пържени картофи


Печени тиквички с млечен сос


Мекици


Солените бухти на Бени, със сирене и кашкавал


И сладолед с шам фъстък и шоколад


Приятни почивни дни!
Виж целия пост
# 655
На мен лятно време ми се хапва пържено.
Най-съвършеният кашкавал пане, който съм постигала.


От останалата панировка се получиха три тиганички с магданоз и сирене.




И бухти за закуска
Виж целия пост
# 656
Принцеси с кайма и моцарела
Виж целия пост
# 657
Имамбаялдъ



Скрит текст:
Виж целия пост
# 658
Mikkey, страхотни снимки и предложения Simple Smile и всички други всъщност

От мен баница, гаспачо, пиле пиката, клафути с череши.




Виж целия пост
# 659
Печено пиле

Салата с  краставици и магданоз (зеленчуците са от моята градина 😊)

Хубав ден! 🌹
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия