🧿ЧААТАЙ УЛУСОЙ🧿"EŞREF RÜYA"/"UYKUCU"-"СПЯЩИЯ"🧿Проекти, партньори и приятели🧿Тема-42

  • 28 405
  • 735
# 675
Превода от Нерон, който тази седмица много се забави.

https://neronbgbezplatno.blogspot.com/2026/05/44-neron-angelov-nov.html
Виж целия пост
# 676
Тина, благодаря ти за превода! Hug
И аз ще го гледам още веднъж.
Ново



Между другото, още онзи ден като гледах снимките на Чаатай с майката на момиченцето,  Фейза, пред този знак (и сега също), си помислих, че има нещо много интересно.
Тизи снимки са като метафора за това как един случаен градски декор може да се превърне в рамка на най-висшата степен на фенство - това, което е намерило своя покой и удовлетворение в присъствието на любимия артист. Запечатали са момент, който за мнозина е сбъдната мечта. В центъра на тази жена(Фейза) е Чаатай, който за нея е символ на талант и харизма. Той излъчва зрялост и спокойствие. До него, сияеща, в своята скромност и стил, стои та, момичето, което може би го е сънувало.
​Над тях, като ироничен, но дълбок акцент, се издига синият знак за „път без изход“. Пътят, който свършва тук. За фенката, тази среща не е просто случаен кадър, а моментът, към който всички пътища са я водили. Това е „крайната дестинация“ на едно дълго възхищение. В света на емоциите, когато срещнеш човека, чието изкуство те е вдъхновявало години наред, ти нямаш нужда да продължаваш напред, ти си пристигнал. Heart


И повода за по- небрежното облекло на Аслъхан, снощи- тя е дошла веднага след представлението си.

Лично за мен не е проблем, но понеже видях, че се обсъжда. Wink

А ето, от къде е дошъл Чаатай, което обяснява неговото облекло - от бизнес среща.

Благодарим на г-н Ali Koç и г-н Özgün Burak Akkot за тяхното любезно гостоприемство.
И пак ще попитам същото:
Къде му е шкембето на този човек? Thinking


Виж целия пост
# 677
Тина, благодаря за линка!🤗
Заемам се веднага.

Чаатай е в много добра форма.
Това с тениската, е от заснемането или самата тениска е по-широка.
Важното, че ръката му е добре вече, бинта е махнал.
Като талисманче им е Чаатай, Айсун как го приканва за снимка във видеото...
Обожавам усмихнати хора, а Чаатай усмихнат е още по-харизматичен!♥️

Нани, благодаря за препоръката!🤗
Чувала съм и преди за този сериял, веднага го слагам в графа - Ваканция.
Виж целия пост
# 678
Не съм чела днес никакви отзиви за вчерашния епизод, но ви нося обичайната разбивка по минути.
(dk- минута, saniye- секунда)

За коментари ще ви изчакам, да го гледате, но нищо не казахте за актьора, който ще играе Стареца. Wink
Той вече е играл с Чаатай в İçerde и ми беше много неприятен там.




Скрит текст:
Да стискаме палци днес на Дара!

Ели, да гласуваш, ако можеш! Wink
Ето и оценките на журито до момента
Виж целия пост
# 679
Ели,
Скрит текст:
Ще ти хареса, филма направи фурор... имаше и туитване на послвдния епизод ... успя да мине рейтинга на Игра на тронове... нещо такова помня... беше фантастично като прржиеяване...
Момичета,
За серията не успявам да се включа, не успяваам въобще 2 ри сезон.... но следя Simple Smile ВАС ❤️ когато мога ...
Виж целия пост
# 680
Пътят на Teakina от създаването до успеха

Първо в Америка, след това разширяване в Близкия изток и сега провеждане на срещи с ръководството на Koç Holding за турския пазар.
Толкова се радвам за Чаатай!
Желая му успех!
И скоро да пробие и на пазара в Европа!



Roxy, днес цял ден се каня да ти пиша. Hug
Радвам се, че този път повода за отсъствието ти е хубав! И се надявам да сте прекарали добре!
Сериите бяха интересни и бързо ще наваксаш! Липсваше ни! Hug
Виж целия пост
# 681
Изгледах сериала само до средата, малката ми е с температура. Исках само да ви кажа, че Чаатай наистина няма равен в изразяването на мъката. Толкова естествен, сякаш наистина е загубил близък човек.
Дано утре да успея да го догледам. Лека нощ!
Виж целия пост
# 682
ДОБРО УТРО в деня на семейството!☕
"Uykucu“ вече е достъпен за гледане в Netflix Türkiye 👏
https://www.facebook.com/share/v/1Nwj4itfzQ/

Благословено да е всяко семейство със здраве,  любов и щастие!

Последно така сме виждали Чачо със семейството си.

Айде, петък, минавай по-бързо, че уикендът ни чака!😄
Скрит текст:
Нези, за Дара не само аз гласувах ама цяла танцова група😉, разпространихме линка в много български групи, българите в чужбина са пак ключов момент.
Виж целия пост
# 683
Добро утро! Blush

Филмът "Uykucu" (2025) вече е наличен в турския каталог на Netflix

Но, за потребители извън Турция ситуацията остава същата- чакаме. Confused

Обикновено Netflix добавя турските си продукции в международен план няколко месеца след премиерата им в Турция. Тъй като филмът излезе по кината в края на октомври 2025 г., се очаква скоро да се появи и за останалите региони с опция за субтитри на различни езици.
Да си припомним по- важното.
Филмът ни потапя в света на екшън-драмата и психологическия трилър.
Ферман (Чаатай Улусой):
Той влиза в ролята на хладнокръвен наемен убиец, работещ за тайна организация, известна като „Масата“. Животът му е подчинен на правила и смъртоносни мисии, докато не среща следващата си мишена.
Сайе (Елчин Сангу): Тя е жената, която Ферман трябва да елиминира, но вместо това той се влюбва в нея. Този избор го превръща в мишена на собствените му работодатели и поставя началото на опасна игра за оцеляване.  
​Актьорския  състав е звезден.
Освен Чаатай и Елчин Сангу, във филма участват едни от най-големите имена на турското кино.
Муса Узунлар и Тамер Левент – ветерани, които винаги добавят огромна тежест към всяка продукция.
​Баръш Фалай и Ферит Кая – актьори, известни със силните си превъплъщения.
Филмът е режисиран от Джан Улкай (известен с "Ayla" и "Müslüm"), което е гаранция за визуално майсторство и силна емоция.

Надявам се, че скоро ще можем да го гледаме и ние!

Спомен от вчерашния ден




Тина, бързо да му минава на детенце!
Hug
Ели, щом е денят на семейство,  да пожелаем на Чаатай да създаде прекрасно семейство!


Желая ви прекрасен ден! Hug
Виж целия пост
# 684
Главната роля вече е взета от Айча Айшин Туран в сериала  „Muhtemel Ask“ („Възможна любов“)- екранна партньорка на Чаатай в "Protector".


На Аслихън късмета и си стой ще излезе в друг проект, но ако е бременна положението не и отговаря за сериал, освен ако е кратък сериала.
Чачо, работи и за нея - шегувам се, разбира се!
Говори се, че щом Чаатай трансформира тялото си, обикновено е подготовка за нов проект.🤔 - Koca Yusuf филма, освен. Просто предполагам.
Виж целия пост
# 685
Ели, между другото си го помислих и аз това за Аслъхан. Wink
Колкото до тялото на Чаатай, не мисля, че го трансформира. На снимката от бизнес срещата си изглежда супер, а и му предстои трети сезон на Ешреф. Wink
Малко статистика:




Днес всички говорят за Uykucu




Как мислите, ще се появи ли пиратски превод в мрежите?
Знаете, че аз го гледах вече на кино в Истанбул. Беше страхотно преживяване! Да гледаш такъв мащабен филм като "Uykucu" на голям екран в Истанбул, в автентичната му среда, добави много към атмосферата и емоцията. Въприки това,  го очаквам с нетърпение по две причини. Едната е, за да го гледате и вие и да го обсъдим.
Другата е, за да запълня празнините, защото дори да съм разбрала основната линия, "Uykucu" е психологически трилър с много нюанси в диалозите. Субтитрите ще ми помогнат да схвана тънките моменти, които може да са ми убягнали на кино.
​А и, тъй като вече познавам визуално историята, сега ще мога да се концентрирам върху езика. Слушането на гласа на Чаатай, за мен е един от най-добрите начини за учене на интонация и за допълване на речника ми.



От Netflix Türkiye


Виж целия пост
# 686
Всички се надяваме на това, дано!🙏
Аз също харесвам да ми е със субтитри и да слушам истинските им гласове. Така реплики, които ми харесват ми се набиват в главата и ги запомням, запомням изражението на лицето на актьора.  Чаатай ми е любимец и концентрацията изцяло ми е фокусирана върху него.
Да, права си, Нези! Социалните мрежи са на тема "UYKUCU" днес.
Аз тайничко се надявам "UYKUCU" да излезе и на големия екран извън Турция.
Де, този късмет🍀

Искам да го видя вече Ферман 😎
Виж целия пост
# 687
На кино е съвсем различно.

Дано наистина да го предложат по кината в други държави, например в рамките на някакви дни на турското кино.
Щом веднъж се е появил в Netflix, скоро ще е достъпен навсякъде. Wink
Аз, междувременно изгледах "Kim geldi Kim geçti", по- слабичък беше този сезон, но пък Серенай ми е любимка и ми беше много приятно да я гледам!
Скоро попаднах и на това:
Серенай Сарикая и сценаристката Едже Йоренч ще се преместят в Сардиния, Италия, и ще прекарат по-голямата част от годината там. (Нощен репортер)

И рекламата за Mavi- много е сладка!
Виж целия пост
# 688
На Серенай съм се възхищавала на естественото ѝ излъчване, винаги носи  емоционално напрежение, без преиграване.
Винаги има сценично присъствие.
Гледала съм е в "Medcezir" и"Aile" много е добра както в драматична така и в романтична роля, страхотна актриса е!
И като модел е "the best" - друга Вселена е!
И хубаво пее, много чисти фрази, тоновете също.
Виж целия пост
# 689
За най- нетърпеливите-  Uykucu без превод
Sign Exclamation Sign ExclamationSign Exclamation

https://www.canlidizi14.com/uykucu-izle.html
Аз лично ще се възползвам, да си го припомня. Но, предупреждавам, че не е филм, който може да се гледа по картинки. Wink

Моменти от премиерата на Uyukucu
















Чаатай и Елчин- прекрасни!!! Heart
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия