Звездни Компромати- Април'26

  • 180 705
  • 1 594
# 1 410
Алекс Богданска , ами много ми харесва.
Скрит текст:
Скрит текст:
Виж целия пост
# 1 411
Лелее тия фесове-шапки ги гледам от известно време по снимки на разни марки, по-тъпо и ужасно нещо не съм виждала скоро 😩
Виж целия пост
# 1 412
Всеки път, когато очаквам полета си на летище Чампино, мисълта ми неусетно се връща към Алекс (тъй като там има билборд с нейна реклама) към онази нейна естествена, неподправена красота, която сякаш не се нуждаеше от нищо повече, за да пленява. Чудя се в кой момент позволихме на това чисто излъчване да се преобрази в нещо по-изкуствено, дори гротескно.
И все пак, частица от нейния чар продължава да съществува — макар и приглушена, сякаш изгубила онази искра, която някога я правеше наистина изключителна. Разбира се, това е единствено моето лично усещане.
Виж целия пост
# 1 413
Иво е зет, на него вярно, че Борис му е шурей и съответно жената на Борис му е шуренайка, не се сетих. Есил е снаха, на нея жената на Инджев и е зълва, ама за зълвиния мъж не знам да има дума. Grinning

И тая "истина", че свекървата не я приемала (пък тя незнайно защо се скъсва да я хвали), не ми се види много правдоподобна, но те си знаят.

Не е за тая тема, ама Харис ми звучи идиотски превзето. Турско име ли е, или измислено?

Това леопардовото не е фес. Фесът е пресечен конус и е висок, това е цилиндър и е нисък. Не шапка цилиндър (която е висока и с периферия), а фигура цилиндър.
Тюбетейка?

И да, Богданска доби пластмасова сладникавост с орязването на носа си, в естествен вид и на мен ми харесва повече. Пак е хубава, специално усмивката и е много хубава, но "преди" е по-добре. Не сме ние, които сме го позволили, тя е голяма вече и сама решава. Wink
Виж целия пост
# 1 414
Много е красива Александра/Петкова
Нежна и дългокрака
Но това бюстие и тая шапка са нелепи, каква е тая стюардеса-кючекиня
Виж целия пост
# 1 415
Алекс Богданска , ами много ми харесва.
Скрит текст:
Скрит текст:

Всъщност е кошмар. Да се чудиш къде е тръгнала и защо е полугола.
Виж целия пост
# 1 416
Страхотна снимка и още по-страхотни коментари под нея....


"Чарлз казва на Доналд, че балната зала в Бъкингамският дворец все пак ще бъде по-голяма от неговата"
"Крал Чарлз се опитва да обясни, че светът всъщност е кръгъл"
"The Mad Hatter's tea party"
Виж целия пост
# 1 417
Много харесвам Богданска, но тази ниска талия само подчертава широкия ѝ ханш или просто създава такава илюзия не знам, обаче не ми допада.
Виж целия пост
# 1 418
Алекс Богданска и широк ханш... Flushed
Виж целия пост
# 1 419
Ами явно не четете, понеже написах, че създава такава илюзията от снимката, която е качена просто, иначе едва ли да е така….
Имала е къде къде по-удачни модни аутфити от този, при всички положения.
Виж целия пост
# 1 420
Алекс Богданска и широк ханш... Flushed
И аз вече не знам с коя ръка да се кръстя на подобни коментари. Жената има изразена талия и бам - широк й бил ханшът. Предпочитам точно такива женски фигури, отколкото тесни ханшове равни на обиколката на талията, което никак не ми стои естетично и женствено.
Какви ли не абсурди чета в тази тема, както и две страници нищене Есил каква се падала на еди кой си от фамилията. На кого му пука и толкова ли е важно?!
Виж целия пост
# 1 421
Кортни Кокс е била просто феноменално красива ,тъмна коса и вежди съчетано с прекрасни сини очи...толкова сладка ,нежна в лице .Определено в пъти по-хубава от Анистън.
Не мога да не отбележа,че актрисата ,която изигра Фийби също е убийствено и неподправено хубава .
Не коментирам на какво прилича в момента .(Кортни Кокс)
Виж целия пост
# 1 422
Прекроена Есил и родствените и връзки,
вярно са голяма скука.
Блейк добре, че е оправила зъбите.
Богданска е облечена просто ужасно.
Виж целия пост
# 1 423
Богданска нарочно носи по-нестандартни аутфити, нали трябва да прави впечатление с нещо, няма да се облече като секретарка...
Виж целия пост
# 1 424
Не подценявайте секретарките Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия