Звездни Компромати- Април'26

  • 180 096
  • 1 594
# 240
Починал е ген. Валентин Петров на 66 години.
Виж целия пост
# 241
Много е грозно поведението на медиите. Стотици снимки по всички медии, ама така хубаво обектива увеличен да хване лицата на хората.
Разбирам, че са известни личности, но медиите нямат морал - направете 2-3 снимки и достатъчно. Не да си врат обектива в лицето на опечалението и да търсят някоя сълза, да видят мъката на хората.
Виж целия пост
# 242
Точно това идвах да пиша- отвратително е това сеирджийство на медиите. Камерите следят кой и колко сълзи е пролял. Това е цената на славата, нямаш покой и в последният си ден, нито ти, нито близките ти.

Колкото до майката на Ники, ако е вряно това по горе и е избягала с някакъв мъж, оставяйки децата си, то той има пълното право да е огорчен.

Не го знам Боби какво е правил в БФС, аз помня само 94 и каква расист донесоха на целият народ.
Светло да му е. С Мария са били голяма любов, съчувствам и за загубата …
Виж целия пост
# 243
Какъв морал да очакваш от пишман журналисти.
Аз всеки път се потрисам наново, като се сетя за един псевдо-репортер, койта интервюираше родителите на убито дете. Дебилът зададе въпросът: "Как се чувствате?" и навря микрофонът в лицето на бащата. Как този човек не го нокаутира - не знам. Аз бях втрещена.
Виж целия пост
# 244
Там е била Николета, имаше снимка в Спортал, с едно кафяво меченце, може да е занимавала малкото дете е да не е била пред църквата.
Виж целия пост
# 245
Човекът е починал, няма го; разни анализи отпреди 30 години кой кого напуснал са излишни.
Малката перука не е сега момента да хейти майка си, много незряло.
Виж целия пост
# 246
Деси Цонева пак ръси мъдри мисли за селското и Балкантурист. Този път в предаване за готвене.
Виж целия пост
# 247
Деси Цонева пак ръси мъдри мисли за селското и Балкантурист. Този път в предаване за готвене.

В предишния епизод почти псуваше как я пратили “в тия квартали” за Люлин, пък тя само Бояна познавала. Елит, братче.
Виж целия пост
# 248
Познава Бояна, защото майка и живее там, а тя и отглежда дЯцата. Цъкнах тв да я видя. Ще си лея куршум. Страшна е! Буквално
Виж целия пост
# 249
Човекът е починал, няма го; разни анализи отпреди 30 години кой кого напуснал са излишни.
Малката перука не е сега момента да хейти майка си, много незряло.
"Малката перука"-това го 3 казал отдавна,не сега естествено.Абе,информирайте се малко,преди да пишете,бе!Ники Михайлов го е казал преди време,едва ли точно до това му е на човека в момента!
Виж целия пост
# 250
А коя е другата дама с черен воал? Тази вдясно.

Скрит текст:
Виж целия пост
# 251
сигурно е Бисера, не мога да видя добре. дъщеря
Виж целия пост
# 252
Добре, на вас звучат ли ви добре изрази като "Мария Петрова простена: "Много благодаря! ". Това "простена" го свързвам със ситуации на човек или животно със силно физическо страдание или един особен жанр.
Виж целия пост
# 253
Човекът е починал, няма го; разни анализи отпреди 30 години кой кого напуснал са излишни.
Малката перука не е сега момента да хейти майка си, много незряло.
"Малката перука"-това го 3 казал отдавна,не сега естествено.Абе,информирайте се малко,преди да пишете,бе!Ники Михайлов го е казал преди време,едва ли точно до това му е на човека в момента!

Ясно, разбрах, излезе, че днес го е казал корекция.
Но когато и да е подобни коментари са излишни.
Виж целия пост
# 254
Да му е светло там, горе, на Боби Михайлов!
Скрит текст:
В края на паметната за футбола ни '94 година, в едно дамско предаване на Регионален Телевизионен Център, зрителите избраха Боби Михайлов за "Мъж на годината". Имаше награда, като на произволен принцип бяха изтеглени 5 имена на зрители, които ще вечерят с него. Изобщо не съм предполагала, че ще намери време и ще обърне внимание на едно провинциално предаване точно, когато беше на върха на славата си. Но той се съгласи и вечерята се състоя. Спечелилите бяха деца 15-18- годишни. Присъствах там по служба и видях радостта в очите на дечицата, която им достави тази среща. Държеше се с тях, все едно са приятели, забавляваше ги и ги подканяше да му задават въпроси, ако нещо ги интересува. Бях изумена от тази непринуденост и за мен той си остава прекрасен човек, освен, че беше страхотен вратар!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия