Изпитани сайтове за парфюми - Април, Май и Юни 2026

  • 83 813
  • 600
# 585
Здравейте, https://www.parfimo.bg надежден сайт ли е, със сигурност ли са оригинални продуктите?
За тези и Нотино, колко  негативи е изписано тук във форума, че чак се притесних що за миш-маш съм сътворил години наред...
Следващите в списъка са Елинор и Мейкъп, тогава вече ще трябва да мятам 80% от колекцията в контейнера на улицата...
Виж целия пост
# 586
И DOUGLAS предстои. Доста хора се съмняват и в него.. Излиза, че и аз съм пълна с фалшиви парфюми. 🙃
Виж целия пост
# 587
Аз затова купувам от duty shop във Варна,  остана и там да има фалшиво, ще съм разочарована.
Виж целия пост
# 588
Не знам, но има и много хора, които поръчват на сляпо и изобщо нямат представа как миришат парфюмите.. Как така могат да разберат, че е менте? Мии, няма Simple Smile
Помня, че бях питала преди време за един парфюм - доколко е близка една негова имитация. Сума хора се изредиха да рекламират имитацията, пък то се оказа, че не познават оригинала. Thinking
Лично на мен ми "светва лампичката" като видя Шанел примерно на "цена без аналог" Wink
Мисълта ми е, да не се кълнете в оригиналността на нито един от сайтовете, щото вероятно всички пробутват и ментоси, наред с оригиналите. Ама риск печели, риск губи и който иска да е 100 % убеден в оригиналността, нека да си пазарува от официалните магазини и сайтове. По-скъпо, ама поне не те гложди червеят на съмнението Stuck Out Tongue
Виж целия пост
# 589
Дами, успявате ли да въведете някой от кодовете в Елинор? Опитвам се да поръчам един от ексклузивите, но ми отчита само кода за лоялност автоматично.
Виж целия пост
# 590
Не си влизай в профила.Поръчай като гост.
Виж целия пост
# 591
https://www.parfimo.bg/tom-ford-black-orchid-reserve-parfum-50-ml_z1162929/#

Виж целия пост
# 592
Аз затова купувам от duty shop във Варна,  остана и там да има фалшиво, ще съм разочарована.
Имам колега, който се кълне, че си е купил менте оттам и го е върнал.
Аз не вярвам. Много пъти е писано на какво може да се дължи разликата във възприятието. И си пазарувам с удоволствие от няколко магазина от първа страница. Съмнение досега не съм имала.
Виж целия пост
# 593
И аз нямам притеснения, купувала съм един и същи парфюм от официалния сайт,  от магазин, от летище , от бг и европейски сайтове - разлика няма за моя нос. Вече избирам най-добрата цена или сет с подаръци.
Виж целия пост
# 594
Във Венера козметикс нали продават оригинални парфюми? Видях първа страница, но исках и тук да питам, дали има доволни. Искам да поръчам парфюм който намирам там на най-добра цена и понеже за първи път ще поръчват от тях имам леки притеснения Simple Smile
Виж целия пост
# 595
Аз затова купувам от duty shop във Варна,  остана и там да има фалшиво, ще съм разочарована.
Имам колега, който се кълне, че си е купил менте оттам и го е върнал.
Аз не вярвам. Много пъти е писано на какво може да се дължи разликата във възприятието. И си пазарувам с удоволствие от няколко магазина от първа страница. Съмнение досега не съм имала.

не знам, все пак доста хора минават от там не би трябвало ментета да продават.
Виж целия пост
# 596
Във Венера козметикс нали продават оригинални парфюми? Видях първа страница, но исках и тук да питам, дали има доволни. Искам да поръчам парфюм който намирам там на най-добра цена и понеже за първи път ще поръчват от тях имам леки притеснения Simple Smile
Пазарувайте смело!
Точни и коректни!
Виж целия пост
# 597
Във Венера козметикс нали продават оригинални парфюми? Видях първа страница, но исках и тук да питам, дали има доволни. Искам да поръчам парфюм който намирам там на най-добра цена и понеже за първи път ще поръчват от тях имам леки притеснения Simple Smile
Съвсем наскоро пазарувах от тях за първи път, получих два оригинални парфюма на отлична цена
https://fragrances.bg/givenchy-eaudemoiselle-eau-florale-edt-100 … n-without-package
https://fragrances.bg/molinard-de-molinard-edt-75ml-for-women-without-package
Парфюмът на Живанши изглежда така обаче, да не се подведе някой, новата версия е:
https://www.givenchybeauty.com/en/bg/p/eaudemoiselle-eau-florale-F10100196.html
Виж целия пост
# 598
Аз преди поръчвах доста от Венера, докато не ударих гредата с Angel Fantasm... Беше си чиста водица. Реагираха много адекватно обаче и ми върнаха парите почти веднага. Та вече съм с едно наум и оттогава не съм поръчвала.
До момента най-доволна съм от Makeup (засега).
Виж целия пост
# 599
Здравейте ! Моля за съвет ! Поръчах си Alien Goddess на Mugler от Parfium.bg . тестер Проверих по batch code-а и излиза , че е произведен март 2022г .Проблем ли е това и ще е променен ли аромата ? Още не съм го пробвала и се чудя дали да го връщам
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия