"Далечен град" - сезон 2, тема 3

  • 67 500
  • 502
# 495
Озан и Букет в Нишанташъ.

  https://m.vkvideo.ru/video-198834522_456250267
Виж целия пост
# 496
Изгледах със субтитри още веднъж последния епизод и първо ще се спра на думите на Алия, какво е за нея бракът с Джихан. От дете е мечтала да има някакво място, на което да принадлежи, да почувства тази принадлежност. "Опитвах се за нещо да се хвана, но ме откъснаха от всичко, за което се опитвах да се  хвана." Загубила е майка си, семейството, любовта в Канада - една голяма празнота, която е запълнил накрая Джихан. Така че, в тая любов има нещо повече от любов между мъж и жена. Тая любов е и борба да намериш себе си в едно място, което е страшно с традициите си, с враждите си, със смъртта, която дебне отвсякъде зад ъглите на миналото. Това е място, което хем приковава със задължения, хем очарова с естествените си страсти и грижа. Видяхме и едното и другото. Аз за решението на Алия да си тръгне нямам какво друго да добавя. Заплахата на Боран, в която се включи и колебливата до тоя момент Мерием, си беше съвсем реална. Братската вражда ще се възпроизведе чрез новите поколения. Та той не се поколеба и да стреля срещу брат си! Въпреки усилията на Джихан и Алия да променят живота в Албора, видя се, че миналото диктува настоящето. Направо "глутница на миналото" по  сполучливото определение на Г.Господинов.
Тук някой спомена, че решението е е да напуснат Мардин. Е, това е възможно, ама в една друга култура, не и в тази, която гледаме. И точно това показа Алия.
Що се отнася до очаквания, според мен Джихан без Алия ще се вледени и ожесточи. Той самият си призна, че именно тя го е променила към добро най-много.
Виж целия пост
# 497
В оригинала доколкото разбрах актристата изпълняваща ролята на Алия се отказала да играе още един сезон ,защото сериалът бил прекалено мъжки и тя по скоро заемала второстепенна роля докато тук Алия е главен персонаж . Дано в турската версия да има щастлив край , защото в много от последните им сериали такъв няма " Лейля любов и справедливост " ,завърши с плачеща на гроба на съпруга си вдовица без втори шанс за щастие, "Скъпа мамо " завърши с отвлечено и загубено малко дете . Аман вече точно им се подредят нещата все някой не се изпречва на пътя им -то не беше Мине , то не беше Боран , после Мерием с предполагаемия му син .
Виж целия пост
# 498
💥🆕🆕🆕💥
Атакан и Дилин са на концерт на певицата, Шабнем Фарах.
https://www.instagram.com/reel/DZIeUKjoBdT/?igsh=OThsbGJmOGo2cWlk
❤️❤️

❤️❤️

Певицата, Шабнем Фарах

🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟
Днес Озан като се снима с феновете в Нишанташъ, една жена му каза, че дъщеря и се казва Алия. 😀
И той отговори:"Така ли?"

🌟🌟

🌟🌟

🌟🌟

🌟🌟

🌟🌟

🌟🌟

🌟🌟
Виж целия пост
# 499
Среден рейтинг на телевизионните сериали за сезон 2025-2026г. (от 1 септември 2025г. - до 31 май 2026г.)
В ефир за излъчени 37 сериала, а от тях  в следващия сезон продължават 12.
Втори сезон “Далечен град” е лидер в категория Total  и заема второ място в категориите AB и ABC1.



            AB


          ABC1
Виж целия пост
# 500
Marman, благодара за тази статистика.
Втори сезон си е добре. Затова ще има и трети. Да видим какви неща ще се сътворят от септември в 3 сезон.
Виж целия пост
# 501
"Далечния град" си има аудитория и ще продължи да си се развива в този дух може би не един сезон. Сигурна съм, че Алия ще остане в интригата. Моето любопитство е за A.B.I. Дали с излизането на Афра Сарачоглу като Чаала ще успеят да задържат вниманието?
Виж целия пост
# 502
Статистиката е приятна за почитателите на “Далечен град”. Ще видим какво ще сътворят, но се надявам да завършат с трети сезон.😀
Идва страшният, жестокият и опустошен Джихан. Дали ще бъде приятно да го гледаме такъв?

——————————
Според различни източници тази е роклята, която не видяхме 😀



Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия