Естетична хирургия на гърди / Мамопластика – 25

  • 9 931
  • 133
# 15
Момичетааа вчера мина и моята операция при доктор Христов. 330сс анатомични Ментор. Доктора и екипа са страхотни. Най-трудно е ставането и лягането, иначе няма да лъжа много ме стяга и опъва. Резултата не мога да кажа какъв е все още, надявам се да са хубави , исках по-големи, но доктора каза, че и тези едвам е побрал 😁 при изписването днес ми даде следоперативен лист с всякаква информация относно къпане, шофиране и др.
Прощавайте, а какъв профил са вашите импланти?

Среден профил , най-точно на кутията пише -Low Height, Moderate plus profile
Виж целия пост
# 16
Да попитам и аз нещо - често тук, а и в други платформи, съм чела, че хирургът в повечето случаи не можел да намали разстоянието между гърдите (нещо, с което аз не съм напълно съгласна). Т.е. води се, че ако имаш разстояние "преди", ще си имаш и "след".

Добре, де, ама в случая, показан по-долу, не е ли налице значително приближаване на гърдите или аз нещо бъркам?



Виж целия пост
# 17
Тук са местени ареолите, то си пише, че има "lift", т.е. раундблок, не виждам вертикален разрез. Ако приближиш втората снимка ще видиш, че са рязани.
Не е проблем да се сближат имплантите, но ако не се преместят ареолите, циците стават разногледи, т.е. ареолите остават в двете външни половини.
Тук са местени и пак не са съвсем в средата, щото то не може да се реже много около тях, но са ок.
Виж целия пост
# 18
Тук са местени ареолите, то си пише, че има "lift", т.е. раундблок.

Аз бях разбрала, че при никакви обстоятелства не могат да се доближат. Simple Smile Нямах представа, че когато има и повдигане, наред с уголемяването, е възможно.
Ами, супер, щом е така.
Аз, така или иначе, съм си за мега лифт... Като правя един ден, живот и здраве, всичко ще се реже от-до.
Виж целия пост
# 19
При мен от подобна изходна позиция се получи подобен резултат и съм много доволна. Но повече от това каза, че не би могло поради специфика на моето тяло. Вече не помня детайлното обяснение, честно казано, но и размерът зависеше от това.
Виж целия пост
# 20
Здравейте, какво мислите за доктор Цветомир Димитров? Не виждам по групите да се коментира на много. Той ли е работил в клиниката на др. Стоянов? Дали също така както Стоянов не прерязва мускула по време на операцията? Др. Стани Кръстев работи ли и къде? Също така какво мислите за др. Христов?
Здравейте, аз се оперирах при Др Цветомир Димитров в началото на годината. Много съм доволна от отношението по време на операцията ,в оздравителния период и след това. Резултата надмина очакванията ми,според мен ми направи много красиви гърди.Единственото нещо което ме притеснява е,че все още нямам чувствителност в долната половина на гърдите.
Виж целия пост
# 21
Момичета, влизам да ви покажа моите 10 дневни импланти. Надявам се да не спадат повече и да не намалеят. Ще кача преди и след
 
Скрит текст:


Виж целия пост
# 22
Момичета, влизам да ви покажа моите 10 дневни импланти. Надявам се да не спадат повече и да не намалеят. Ще кача преди и след
 
Скрит текст:



Супер изглеждат! Колко кубика са вашите и кръгли или анатомични са?
Виж целия пост
# 23
Момичетааа вчера мина и моята операция при доктор Христов. 330сс анатомични Ментор. Доктора и екипа са страхотни. Най-трудно е ставането и лягането, иначе няма да лъжа много ме стяга и опъва. Резултата не мога да кажа какъв е все още, надявам се да са хубави , исках по-големи, но доктора каза, че и тези едвам е побрал 😁 при изписването днес ми даде следоперативен лист с всякаква информация относно къпане, шофиране и др.
Прощавайте, а какъв профил са вашите импланти?

Среден профил , най-точно на кутията пише -Low Height, Moderate plus profile
Аз ще слагам Medium Height, Moderate plus profile. Това са CPG 322 в каталогът на Mentor. Вашите видях, че са CPG 312.
Много моля, ако има някоя дама с Mentor CPG 322 да сподели как биха изглеждали 🙏. Много се притеснявам да не греша, тъй като имаше възможност и за Tall Height, Height Projection които са CPG 333.
Виж целия пост
# 24
Момичета, влизам да ви покажа моите 10 дневни импланти. Надявам се да не спадат повече и да не намалеят. Ще кача преди и след
 
Скрит текст:



Супер изглеждат! Колко кубика са вашите и кръгли или анатомични са?

Анатомични Ментор 330 сс
Виж целия пост
# 25
Цеци Красимирова си е премахнала имплантите. В инстаграм има клип по темата

https://ladyzone.bg/laifstail/lica/ceci-krasimirova-premahna-sil … ham-svobodno.html
Виж целия пост
# 26
Момичета, някоя от вас имала ли е усещането в началото, че гърдите са малки седмица/две след операцията и след това, когато придобият една идея по-нормална форма да са били ок? 😀
Виж целия пост
# 27
Не, по-скоро е обратното.
Виж целия пост
# 28
Момичета, някои има ли координати на Романски? Трябва ми спешно
Виж целия пост
# 29
Може ли някой, който се е оперирал тази година при д-р Хатър да ми пише на лично?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия