Ергенът 🌹 сезон 5, тема #8: от вторник до четвъртък от 20:00 по bTV!

  • 52 576
  • 1 063
# 480
И какво каза в анонса Алия - че всичко е приключило или че не е приключило?
Виж целия пост
# 481
Абе не искала стратегия Михаела... Тя има стратегия - манипулира, мрънка, изисква, докато същевременно твърди, че всичко приема и няма проблем.
Да. Голяма лицемерка е. И коментира, че Алия играела мръсно задето се задействала с Марин.
Михаела с предварителните уговорки е последният човек, който може да дава такива оценки за другите.

Точно така! Лицемерие на макс и яко бутане от НН!
Виж целия пост
# 482
Хмм... адски сбъркан и кринджав епизод в толкова много отношения и по толкова много различни начини. Rolling Eyes
Според приятелката Михаела да изпратиш писмо на ерген е мръсна игричка, но да го манипулираш, да му мрънкаш нонстоп за всичко и в същото време да се правиш на "нострадална",  благородна и широкоскроена, е чисто и честно отношение. Close
Било й важно да чува мнението на Мария, защото било субективно. Anguished
Пламена и тя извади двойния аршин - когато Стоян се опитва да обръща внимание на повече жени, това е защото е непостоянен, разфокусиран и несериозен. Когато обаче същото го прави Марин, тогава вече това е само защото е изключително внимателен човек, чиято единствена цел в живота е да не нарани ничии чувства. Make it make sense.

Изключително грозно поведение от страна на Симона, Цветелина и Пламена да оплюят обилно Стоян пред Кристиян и Марин, вместо да използват възможността да се опознаят и сближат с мъжете и да обсъждат собствените си отношения с тях.

На НН пък очевидно му писна да чака на ергените и заспалите ергенки и взе нещата в свои ръце да размъти обстановката, че много френдли вървят нещата. Не разбрах какво престъпно има в това една жена да е привлечена чисто физически от мъж по-малък от нея с 8 години? Той го изкара като 11-тия смъртен грях, докато насочваше мисълта на Михаела в посока, че Мария не й е приятелка и съветите й са саботиращи. И всичко това зад маската на благороден стожер на морала. Много долно!

Прелюдията към целувката на Стоян беше странна, много беше неловко да се гледа, все едно го беше страх да се пробва. На Илияна й се изкълчи вратът да я чака тая целувка, докато той дрънкаше някакви пълни глупости.
Като цяло изглеждаше като поставена задача за изпълнение и за двамата. Той се мотаеше несигурен как Илияна ще я приеме и дали изобщо, тя пък играеше на принципа "Давай, че да се свършва!".

Симона най-накрая изплю камъчето където точно я стяга чепикът - много й е важно да е първа, да е фаворитка. Умира от яд, че не е. Но по принцип е щяла да бъде, само ако е имала желание. Joy Всички са в ужас от нейната сила на фатална жена. Ето и Алия се била притеснила, че ще й открадне Марин. Голямо зле е милата!

П.П.: Връщам се да ви чета, че доста сте изписали.
Виж целия пост
# 483
Мен пък Алия ме кефи, има излъчване, енергия, мнение, мисъл, заявява себе си не само по отношение на Марин, а и като цяло. Другите са като хербаризирани, сакън да не направят или кажат нещо, което ще им бутне имиджа. В Алия поне има живец.
Тя и Гориция са ми сред най-интересните жени там.
Виж целия пост
# 484
Браво и на Мара. Ники Николов ще и дъжи морал кой иска да "джаса'. Лично за мен беше много тъп опит да я изложи. Хареса ми, че не му се даде! Каза си всичко както го мисли без никакво неудобство каквото чакаха. И не знам защо го чакаха. Че добре изглеждаща свободна кака иска да "джасне" добре изглеждащ СВОБОДЕН младеж. Освен, ако не е свободен и найстина си е влязъл с Мишето и си имат уговорка с НН. Но ако е така и Мария не знае, защо се опитват да я правят на маймуна?
Виж целия пост
# 485
Браво и на Мара. Ники Николов ще и дъжи морал кой иска да "джаса'. Лично за мен беше много тъп опит да я изложи. Хареса ми, че не му се даде! Каза си всичко както го мисли без никакво неудобство каквото чакаха. И не знам защо го чакаха. Че добре изглеждаща свободна кака иска да "джасне" добре изглеждащ СВОБОДЕН младеж. Освен, ако не е свободен и найстина си е влязъл с Мишето и си имат уговорка с НН. Но ако е така и Мария не знае, защо се опитват да я правят на маймуна?

И на мен ми хареса как Мария си каза нещата директно, точно такива, каквито са. Само едно уточнение - не половината биха го "джаснали" Маринката, а почти всички. Може би Гориция само би удържала на порива, но тя е друго ниво. Останалите ще го смукнат за норматив, ако им падне.

А Мишето милото, пак не  било разбрало, пък чак сега разбрало, щото се замислило, понеже й задали така въпроса...... Е тази е най-кухата лейка за този сезон - честно!
Виж целия пост
# 486
Опитах да се вслушам в Алия, но нищо не разбрах от разговора ѝ с Марин. Тя искала и виждала спокойствие в Марин?!  Rolling EyesRolling Eyes
Гледах го и него как се напряга да схване какво му говори Simple Smile
Виж целия пост
# 487
Неудобство! Изпитвам неудобство, гледайки Стоян и опитите му за свалка. Толкова нескопосано, дървено, скучно. Как е възможно.
Виж целия пост
# 488
Алия е много особена с тия провокации. Сякаш трябваше да й избият нервите някъде.

Цвети250 реши да морализаторства, че Симона не можело да излиза с трима, че в реалния живот не се правело така. А не им търси сметка на Ергените по същата линия.
Виж целия пост
# 489
Алия вероятно беше пияна. Изглеждаше направо емоционално нестабилна и луда. Маринчо такива не иска...
Виж целия пост
# 490
Браво на Мария, така трябва. Тоя Н.Н. какво назидава участничките — нали за това са там Simple Smile И все пак, Михаела не е женена за Марин, защо трябва те да се въздържат? Михаела по‑добре да слуша съветите им, а не да се прави на ‘ни лук яла, ни лук мирисала’.
Виж целия пост
# 491
Та тя си е такава от ден първи, това за Алия.
А Мартина не знам кой я намира за красива с тези топчести бузи и нос, и този губер. Едни сини очи само. И кой казваше, че се е обрала и поумняла и била мила. Нищо подобно. В нейният сезон как се държа грубо не само с Виктор, с май и с Йоана на Марто.
Виж целия пост
# 492
Може и да е грозен коментара, Psycho Logical, но за мен е така! Там ще имат по-голям успех в търсенето! Може на някой състрадателен чичко-паричко да му дожалее и ги вкара в "женската им енергия"! Освен това, според писанията в нета, Цветито (голямата шефка) отдавна вече вършее там, а и не е само тя! Така,че няма рима,но е вярно!
Р.S. И да... истината е грозна и освен това боли! 😉
Виж целия пост
# 493
Много излагация в този епизод.
Забавно беше.
Най-зле беше НН......
Да имаш нестандартен и хармонично завършен образ като Мария и да не знаеш как да го използваш. Горкия тиквеник!

Симончето - води ми класацията сред Ергенките  за качествено излагане.
Доника- почти не я отразявах досега, но днес много се издъни. Наистина трябва спешно да излиза от формАта, че по-зле ще става.

Стоян и Илияна имаха хубава целувка.
Голям зор и шотове на гладно , ама станА работата. Че и всички момичета ръкопляскаха бурно като им разказа Илиянка... Joy развеселиха ме Grinning
Виж целия пост
# 494
Ще има, като цоцат тия приюти от еврофондове и разни природозащитни организации...

Така е, има и още една фирма- Уелфеър, всички НПО са с цел да смъкват пари, но иначе са много извисени. Щом се е изказала, че светът е бил по-добър преди да се появят хората значи има нещо от твърдението на Доника вярно тук.
И аз съм съгласна с Доника. Мизантриопи се наричат такива "хора".
https://www.facebook.com/share/r/1GLeB9cCAz/?mibextid=wwXIfr
https://www.facebook.com/share/r/1E59WTHqSP/?mibextid=wwXIfr
“Има един важен закон в живота, който всички трябва да знаете. Той е следният:
Добрият човек винаги си остава добър и нищо в света не може да го опетни!”
Петър Дънов
😊
https://www.bgdnes.bg/shou/article/22390128
На това видео същата дама ли е, като от твоите видеа? 🙂
"По делата им ще ги познаете" (Матей 7:20)
Ето на кой ми е приличала през цялото време!Мис Тигрова!
Извинявай мис Тигрова!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия