Ергенът 🌹 сезон 5, тема #8: от вторник до четвъртък от 20:00 по bTV!

  • 52 572
  • 1 063
# 840
На времето нали имаше слух, че някоя от ергенките се забавлявала с един от операторите по време на предаването- нищо чудно да е бил Гатев, очевидно го раздава плейбой.
Може и Туджарката да е бил.
Виж целия пост
# 841
В началото на сезона си казах "Ех, най-накрая нормални момичета и ергени", обаче вече и аз съм на мнение, че това е най-слабия сезон до сега. Не казвам, че е задължително да има сткандали и интриги, обаче тази скука в момента не се трае.

А новия ерген е....... Перфектен е за Ушатка. Да се хващат двамата ушати и да тръгват към залеза Joy
Виж целия пост
# 842
Не смятам за коректно да вкарват човек от кухнята на предаването за участник и то в средата на сезона. То вече има повече къртици на продукцията, отколкото избрани на кастинг. Не "Ергенът", а "Разграден двор- Вход свободен".. Както е тръгнало следващия сезон Ергени могат да бъдат НН, Краси Ванков и Мартин вечният Ерген, със сигурност не им липсва желание 😏
Виж целия пост
# 843
Гледах снощното"налазване"на ергените и ми беше много смешно.Елеонора си маркира яко територията след като Крис се забавляваше без нея на хавайското парти.Направи ми впечатление докато чакаха пиците че разговорът с Крис протече като разпит и с леко агресивен  тон от нейна страна.Нещо ми е груба тази жена и това е.
Стоенчо много по-спокоен и отпуснат ми се видя след целувката с Илияна.Хареса ми как отряза просташката покана на Елизабет,направо я свали на земята.А момите се ококориха невярващо че това го прави Стоян и си вдигна малко акциите пред тях,особено Симона гледаше невярващо и си мислеше" добре че не бях аз".
Марин беше доста изнервен през цялото време,затова и се умори .Мисля че беше в очакване на покана от Алия до последно,но тя си се забавляваше,пиеше си вино и не го отрази . Грубото му отношение към Нурджан беше отвратително ,нищо не го извинява , особено след като отиде с Михаела после.Мисля си, че може би се дължеше на това че Алия не го и погледна,а той е свикнал тя да го търси първа.
Време е статистките да си ходят, каквото можаха показаха,скучни са.
Новият ерген не го виждам,всички моми ще се насочат към Крис и Марин,все пак са го опознали,нямат време за губене с нов мъж.
Надявам се със Стоян да е наред всичко в семеен план,притеснява ме това напускане точно когато тръгнаха с Илияна перфектно нещата.Никой не дава инфо,така че ще чакаме новият епизод.
Светли празници на всички!
Виж целия пост
# 844
Краси Ванков го знам от Аламинут, но може и да греша.
Продукциите на Кр. Ванков и Нidalgo:

риалити: Eргенът 5, Биг Брадър 6 и 7, Ruža nevestu (Ергенът Словения)

предавания: Муxа в супата, Мъже в куxнята, На инат ние прайм тайма

сериали: Ол Инклузив, Много мой човек, Братя, Клетката, Етажна собственост

риалити-сериали: София-ден и нощ, Съдби на кръстопът, Помощ 112

и др.
Виж целия пост
# 845
Никаква злоба не виждам генерално в този сезон, е, понякога някоя си поизтървава нервите, но на фона на разни джукеси-простакеси от първите сезони... Мерси.

Няма "облеЧа" в западните говори, както се каза, по-скоро "облечем". На Марин не му придирям, защото съм чувала и къде по-изразен диалект от варненци, може би се старае да го изличи.
Отрязването на Нурджан беше гадно и то най-вече защото след минутка тръгна с Михаела към диванчето. Доста обидно.

Според мен към новия ерген Weary ще се втурнат всички, които осъзнават, че нямат шансове с наличните. Това Симона, Цвети В, Елизабет (голямата гражданка "айде ставай, Стояне!"), Доника и т.н.

Само ми е жал за Илияна, ако наистина увисне зарязана.
Виж целия пост
# 846
Как няма да си тръгне Стоян! Пропи се човекът, то коктейли, то текили. А Доника в пицарията му казва: "На нашата маса не пием алкохол." Хо хо.
Чудя се каква позиция ще заеме Илияна след излизането на Стоян. Хич не искам да я налази новият брадат туземец с ушаците. Нея си я харесвам и ме е яд, че няма някой готин мъжага за нея там.
Виж целия пост
# 847
Снощи, като видях промото, веднага си представих как НН е пробвал да навие Туджаров да влезе като резервен ерген. Нали и той е от екипа. Не че съм му голяма фенка, даже напротив, но е ерген и поне не му стърчат ушаците. На този новия само това виждам. Grinning
За снощния епизод: на Маринчо много му се играе, но също така му е супер важно да поддържа някакво ниво. Според мен е възпитан в често срещаното българско разбиране - Какво ще кажат хората. Затова, като си пийне, се заиграва, но после бързо се връща при най-безопасната.
На мен ми изглеждат симпатична двойка с Михаела — всеки с кусурите си. Тя му приглася и се хили, дава му някакво спокойствие. Сигурна му е и не му прави сълзливи драми. Явно той не понася драми и ултиматуми (Алия), а и не му се налага де. Не ги виждам заедно в реала, но в Ергена са си удобни.
Нямам представа какво се е случило със Стоян въобще не изглеждаше добре в промото. Дано поне е обяснил на Илияна защо си тръгва.
Снощи държанието на Татяна ми беше нелепо. Предпочитах да я гледам като жена, която си знае цената, вместо инфантилно да му се предлага на Крис. Тук по-скоро ми се струва, че не е толкова привлечена към него, колкото да натрие носа на Елеонора.
Елизабет е толкова нелепа с това нейно самочувствие, че направо се изкефих, че Стоян я отряза. За сметка на това държанието на Марин към Нурджан беше грозно.
Това с новия ерген не ми е много ок, но поне сценарият ще се раздвижи и статистките ще получат роли.
Светли празници!
Виж целия пост
# 848
Аз не намирам този сезон за груб, точно напротив. Няма ги грозните скандали между жените, на каквито се нагледахме в другите сезони. Тук там има змийско ухапване, но е поносимо и дори забавно. Жените са доста по-интелигентни в този сезон, приятно ми е да гледам. Противно на останалите мнения смятам, че отношението на жените към ергените трябва да е истинско - като се водят като овце по нечие друго мнение, искам да го видя и го видях тук. Но пък трябва да кажа, че Стоян направи всичко възможно да затвърди това мнение - толкова криндж се държи на моменти, че разбирам реакцията на жените. Както вече имах възможността да споделя, Стоян е точно като Алън, братът на чичо Чарли от Двамата мъже и половина...Smiley
Виж целия пост
# 849
Ох, като го видях новия и веднага ми изникна прякора Чебурашчо JoyJoyJoy

Скрит текст:

Виж целия пост
# 850
Не искам Стоян да си тръгва, много добре им тръгна с Илияна, жалко! Макар и криндж, прави шоу.
Крис ако и другите го мляскат и заграждат като Норчето, и в тях ще е толкова “влюбен”. Просто тя яко му се пусна отрано и зае челни позиции. Ама не го виждам да продължат навън. А, да, и за “финансите” Крис не ми се вижда надежден, тъй че..
Татяна мисля че е леко хлътнала по Крис, затова се държи неадекватно покрай него, не ми изглежда да се преструва.
Алия май се усети, че Марин само я използва за развлечение, надявам се да му дава игнор.
Искам всички дето Марин ги върти стил тука има, тука нема, да идат при новия ергенин и да оставят Маринката с пинки промиса, да умре от скука с нея.
Симона- тъпа и нахална, кефя се че изпадна в трета глуха.
Виж целия пост
# 851
Не съм гледала още целия епизод (само клипове), обаче забелязвам, че Елеонорчето се целува точно по начина, който най-мразя😬 Като кълвене, кълвене с човка и изведнъж един дълбок език в сливиците, после пак кълвене.
Виж целия пост
# 852
Задавих се от смях...
Сериозно ли предполагаш, че Стоян излиза, за да търси годежен пръстен за Илияна?
Ако вярно напуска с Илияна и годежен пръстен ще те призная.
.....
JoyJoyJoy
Ще ме валидираш викаш Hug

Стоян излизал от предаването заради бившата, чета сега??
Стига бе.... Стоян има бивша??? Rolling Eyes

Въх, ще ми се прецака "предсказанието" Joy

Илияна я харесвам много и аз и изобщо не ги виждам със Стоян навън. Но за предаването са ми ок.

Сега да го видим и Гатев какви ще ги свърши тук.
Ако е в ролята на "тъмен балкански субект", раздразнителен и доминантен - ще хвърчат глави на примадони без рози за радост на публиката. Grinning

Абе не знам какво не му харесвате на сезончето Grinning
Ама аз на класическия Ерген не съм фен, та затова сигурно този модифициран  вариант доста ми допада. Hug
Виж целия пост
# 853
Целувките на Норчето са като нападение, като наказание. Неприятни за гледане.
Виж целия пост
# 854
Този сезон факт е, че няма булита и простакеси както в миналия, като изключим Дебелата вежда и двете вечни ергенки..Точно тези трите ако бяха влезли в самото начало на сезона щяха да си спретнат една агресивна групичка, която да хейти, осмива и разплаква всяка конкурентка. Мразя булита и агресивни метреси, които са свикнали всичко в живота си, включително и мъжете трофеи да постигат с наглост и мръсни номера. Повечето ги помня от всеки сезон, Питониви, Денизки, Смучита, Злюби, Габриели Бланки, Киари и все от сорта злобни и завистливи простакеси 🤮
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия