🌹🧿Афра Сарачоглу🐑Мерт Рамазан Демир🤍АфРам🤍- Семейството е изпитание/Джентълменът/Pera/BBŞO🤟15

  • 32 969
  • 740
# 165
къде е този балкон?
Виж целия пост
# 166

Там където се вижда кой чете темата ни.
Виж целия пост
# 167
Епизода на ББСО бил огън и жупел. Ще чета Х после. Нашия Мерт е страхотен в драмата ,признат.
Виж целия пост
# 168
Вижда се само на десктоп версията, въпросният "балкон".

Тази вечер пак повторение в 20:00



Много хора пишат, че изобщо не били чули за нов сериал по Шоу и се оплакват.
Виж целия пост
# 169
Епизода на ББСО бил огън и жупел. Ще чета Х после. Нашия Мерт е страхотен в драмата ,признат.

Обаче голяма сила са и редакторите(фенки) му Правят толкова хубави едити и разпространяват сцените му

https://x.com/boslafg/status/2041821991104094451

Виж целия пост
# 170
То няма смисъл и да гледам серията на ББСО Joy Всичко важно вече е в нета Sunglasses Прочетох, видях, чух... Тийм Актан TadaJoy
Виж целия пост
# 171
То няма смисъл и да гледам серията на ББСО Joy Всичко важно вече е в нета Sunglasses Прочетох, видях, чух... Тийм Актан TadaJoy
Точно това идвах да споделя Grinning.
Но аз ще си я гледам 6-та серия! Още не съм изгледала 5-та изцяло.
Ама страхотен е Мерт. Какъв бесен Актан пресъздаде Flushed Ейвала Hands Clap! Изживя емоциите на героя си напълно Open Mouth

То луда станах Innocent. Снощи си "легнах" с Юсуф Stuck Out Tongue, сутринта си пих кафето с Актан Wink, на обед пак "бях" с Юсуф и като се прибера не знам с кой първо ще се "видя" Joy. А утре по всяка вероятност ще си уговоря среща с адвокат Чаала и Доан бей Wink.
Виж целия пост
# 172
Междувременно Юсуфи Broken Heart



Все едно са двама различни човека Актан и Юсуф
Браво на Мерт
Виж целия пост
# 173
Междувременно Юсуфи Broken Heart



Все едно са двама различни човека Актан и Юсуф
Браво на Мерт

Краси абсолютно! Също така в Юсуф няма и спомен от Ферит или пък Баран Hands Clap
Виж целия пост
# 174
😎

Виж целия пост
# 175

Там където се вижда кой чете темата ни.
Е,да,де,къде е този балкон,дето се виждало кой ни чете.На лап топ съм
Виж целия пост
# 176
Вал, писах ти на лични.
Виж целия пост
# 177
Вал, кликни тук



Лили, едновременно сме писали.

Да не е спам - ново интервю с Мерт утре щяло да има. За сериала на Дисни пак.
Виж целия пост
# 178
Момичета,къде да гледаме 6-та серия на ББСО?
Целувки за всички:kissing_face:Kissing FaceKissing FaceKissing Face
Виж целия пост
# 179
Мерт май не спи, за да дава интервюта Joy Кога ходи на сета? Чудна работа...

Минават от едната крайност в другата, но те си знаят. Очаквам същия, ако не и по-голям, брой интервюта за Пера Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия