Борбата с рака на гърдата - духовно оцеляване, физическо преодоляване тема 93

  • 24 618
  • 562
# 555
Благодаря за отговорите на всички.
Имам КЕП и проверявам, но решение просто не е издадено. Нямам и имейл. Недоумявам какво става - може да е заради бюджета, знам ли.
Относно лапароскопската - може ли да дадете препоръки за лекар, колко струва, колко се лежи и т.н. По принцип съм в София, но при необходимост мога да стана здравен турист.
И последно: добре, че го има този форум и че ги има храбрите хора (дамите и Марсиан), които пишат в него.   
 

Виж целия пост
# 556
Нова Котка, моя приятелка се оперира във Варна при др. Марков Военна болница, но нямаше онко заболяване. Просто правеше някакви кисти и два пъти я оперираха. Накрая й писна и махна всичко. Плати 900лв само, избор на екип. Много бързо се възстанови.
Виж целия пост
# 557
https://ibd.mh.government.bg/ Пробвайте от тук като изберете “вход за пациенти” иска ел.подпис
Ако успеете да влезнете ,трябва малко да се поровите и ще намерите нужната информация или ако има излезнало експертно решение направо да го видите. Ако нужната информация я няма
може да попитате този ,които е издал направлението (ОПЛ или ЛКК ) да проследят движението му.Принципно лекаря издал направлението получава цялата нужна информация-дата на заседание,къде е заседанието и кой състав ще разглежда документите.
В ездраве се виждат само вече издадени документи.
Виж целия пост
# 558
На мен датата за ТЕЛК ми беше на 22.06. Комисия в Плевен (аз съм от София). На 26.06 вече беше пристигнало в пощата и си го взех.
Проверете кой пощенски код сте посочила при подаване на документите и отидете до пощата, която е с този код и проверете... Може да е пристигнало, но да не сте получили известие от пощенския клон
Виж целия пост
# 559
Моята лапароскопска хистеректомия я направи д-р Иван Димитров в болница Св. София на бул. България. Препоръчвам с 2 ръце. Видях, че вече преглежда в МЦ Неовитро и може да се запази час през Супердок.
Болничният престой беше 1 нощ - тази след операцията. Докторът е супер отзивчив, болницата и персонала също са добри. Излезе ми 2 150 лв по спомен, защото болницата е частна, но си струваше. Ако не беше докторът да ме озапти щях да се върна на работа след 10 дни до 2 седмици 😂  На третия ден шофирах, ама аз съм си и малко луда /шофирах и на 3-тия ден след двойната мастектомия/.
По моя препоръка след мен се оперираха още познати при него - всички са доволни. Но всеки трябва да усети своя си лекар.
Успех! Всичко ще бъде наред!
По отношение на ТЕЛК - моята дата беше на 02.02 и още същия ден получих решението и в Медицинска експертиза, и в Системата за сигурно елекронно връчване. Потърси телефонен номер и звънни.
Виж целия пост
# 560
Nova_Kotka, щом имаш КЕП, в съобщенията на Медицинска експертиза провери ли? Първия път на мен три пъти ми насрочваха нова дата и всеки път имах съобщение в Медицинска експертиза.
Виж целия пост
# 561
Нова Котка, аз я правих във Варна- Окръжна болница- Доц.Костов- 900лв за избор на екип. Има още 2-3 мадами от темата, които са си я правили при него.
Виж целия пост
# 562
Моята хистеректомия беше при д-р Танчев в Токуда. Първо отидох на преглед в частния кабинет в Банишора. Там се уговорихме за дата за операция - Токуда, 3 нощи престой, около 1500 лв. платих преди 3 години. Нямам оплаквания, слава Богу! Симпатичен персонал, добри битови условия, самата операция мина без особености.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия