Борбата с рака на гърдата - духовно оцеляване, физическо преодоляване тема 93

  • 19 843
  • 422
# 420
Лекарят ми каза, че след три лъчетерапии вече съм получила достатъчно радиация и трябва да се крия от слънце. Но и месеци след лъчетерапията пак ще избягвам слънцето. Ще пия витамин D‑3 за костите и калций. По простата логика - с това заболяване е желателно да не бъдем на слънце. Като имам предвид и разни PET‑скенери, скенери с контраст - всичко е радиация. Та лично аз ще се крия от слънцето. На никакво море няма да ходя. Там ултравиолетовите лъчи са още по‑силни. Но всеки сам решава това за себе си
Виж целия пост
# 421
Момичета, малко по-така Heart Eyesвъпрос. Кога боядисахте новата косичка, и как и понесе боята?
Виж целия пост
# 422
Storytime, чаках с нетърпение косата да израсне малко - колкото да се оформи супер къса прическа и я боядисах и захвърлих перуката. Всичко това се случи в ускорен вариант - четири месеца след края на химиотерапията и по-малко от месец след края на лъчетерапията. Боядисвам я редовно и нямам никакви проблеми с косата. В началото израсна здрава,по- гъста от преди химиотерапията и леко чуплива, но постепенно изтъня косъма . Мисля, че е ефект от хормоналната терапия.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия