Спойлери от риалити предавания - тема 28

  • 162 875
  • 656
# 360
Имаше преди розораздаванката един откъс, в който Стоян и Илияна говореха за книгата на Достоевски и поне доколкото разбрах аз, Илияна още тогава е намекнала чрез подчертани цитати, че го приема само като приятел. Много искам да я слушам в подкаст точно за "Бели нощи", дано не забравят да я питат.
Виж целия пост
# 361
Имаше преди розораздаванката един откъс, в който Стоян и Илияна говореха за книгата на Достоевски и поне доколкото разбрах аз, Илияна още тогава е намекнала чрез подчертани цитати, че го приема само като приятел. Много искам да я слушам в подкаст точно за "Бели нощи", дано не забравят да я питат.
Тя, като му я даде книгата, тогава беше казала, че не била знаела, че ще му я дава, и по принцип си подчертавала интересни неща. Но и на мен ми е интересно да я питат, надявам се да разясни доста неща там.
Виж целия пост
# 362
Значи, ако няма връщане на Стоян от летището чрез Илияна, за финала в София остават Крис и Нора, и Марин и Михаела? Въпреки, че ако все пак Илияна върне Стоян някак си изобщо няма да й повярвам...Обаче със сигурност горните две двойки на финала в София ще са заедно - поне за пред нас зрителите....абе, чакам си аз подкастите да понауча горе- долу какво е станало...този сезон ми е ужасно фалшив....
Виж целия пост
# 363
Какво се случва след финала на Ергенът 5: Истината за трите двойки извън камерите
https://trafficnews.bg/bohemi/kakvo-se-sluchva-sled-finala-ergen … ata-trite-376030/
Виж целия пост
# 364
Гатев не избира Румяна. Румяна е позната на моя позната и е излязла сама. В момента е приятелка със Стоян, Доника, Бетина, Цвети и още 2-3 момичета.

А на мен ми потвърдиха, че Гатев не е с никоя от предаването. Още като почнаха слуховете, че той ще влиза като четвърти ерген, ми го намекнаха, но не ми казаха нищо повече.

Ако всички спойлери излязат правилни - значи Илияна връща Стоян и си тръгват заедно; остават Гатев и Румяна, като най-вероятно ще ги оставят да ходят малко по срещи, за да не гледаме само Марин и неговите три девойки и сигурно накрая ще вземат общото решение (Гатев и Румяна), че не са един за друг. Joy
Виж целия пост
# 365
А от къде дойде информацията,  че ще го върнат?

Замислям се, Крис направи избор в началото, Марин също, ако не беше почивката и Стоян също. Гатев влиза с мерак по една жена,  какво объркаха в този сезон.
Виж целия пост
# 366
Стана ли ясно кои печелят ХК?
Виж целия пост
# 367
Днес случайно дочух разговор между две жени,едната твърдеше ,че е позната на Стоян.Каза ,че с Илияна излизат заедно от формата и се опитали да бъдат двойка в началото,но към днешна дата не са заедно.Също и че Стоян ,не искал да си взима почивка,но от продукцията го накарали,на което аз изобщо не вярвам,явно го е срам от това му решение
Виж целия пост
# 368
И да не са го накарали, са предизвикали почивката му с манипулация, така че това вярвам. Не виждам как ще са излезли заедно  като двойка очевидно е, че Илиана харесва Гатев.
Виж целия пост
# 369
За мен лично е очевидно, че са го натиснали за паузата, за да могат да вкарат новия ерген и да създадат някаква драма.
Не оправдавам Стоян, защото да се съгласи също е огромна глупост, но не вярвам, че точно ТОЗИ човек е решил да си вземе почивка, за да се "възстанови" психически
Виж целия пост
# 370
Уж Галин беше на финал в ХК, а отпадна. Разочарование. Днес видях Събков и Трифонова в едно заведение. Наживо са още по-симпатични.
Виж целия пост
# 371
Уж Галин беше на финал в ХК, а отпадна. Разочарование. Днес видях Събков и Трифонова в едно заведение. Наживо са още по-симпатични.

Спойлерите тук поне бяха: полуфинал: Събков, Спирова и Денисиньо, победител Денисиньо. Прокрадна се и версия за жена победител... но аз някак си искам победител ДенисиТьо /по Нората/ 😉
Виж целия пост
# 372
И да не са го накарали, са предизвикали почивката му с манипулация, така че това вярвам. Не виждам как ще са излезли заедно  като двойка очевидно е, че Илиана харесва Гатев.

Ами това чух днес,не твърдя ,че е достоверно.
От доста време има спойлер,че Илияна дава жълтата роза на Гатев,но после размисля и връщат Стоян от летището. До тук е верен.Тя снощи беше доста разстроена след церемонията,та може и така да стане,въпреки че с Гатев , биха били доста по-добра двойка.
Виж целия пост
# 373
Аз помня финал Галин - Спирова, но може и да бъркам. От звездите Евгени - Славена, на какво отгоре тя, не е много ясно.
Виж целия пост
# 374
Не беше ли писано тук, че печели Евгени, аз вече с тази идея живея Joy

В момента за Ергенът имаме почти всички възможни версии като спойлер, обаче си мисля, че ще стане най-логичното - Илияна и Михаела, а всичко друго е било партенка, за да не изглежда предвидимо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия