Спойлери от риалити предавания - тема 28

  • 165 335
  • 672
# 660

Като нищо да вържат Светлин и Ванчето заедно в All Stars двойка, с надеждата да има сеир..
Те разделиха ли се?

Май да - изтрити са им снимките заедно, а Ванчето в началото на годината пусна някакви постове за това колко е разочарована... познавайки двамата и вече знаейки, че ще влизат в Игрите, няма да се изненадам ако това е постановка. Ще видим..
Виж целия пост
# 661
Според мене не са заедно. Първоначално трасетата ги правеха заедно. После обаче Ванчето рязко изчезна, а на нейно място се появи Ръждавичка. Като бяха заедно, Ванчето постоянно пускаше сторита със Светлин. И това рязко спря.

Много светлосиньо е новото синьо. Не беше ли по-тъмно?


Започват с 4 отбора, което е притеснително... Ако червените пак станат храна за комарите, тотално ще ме откажат да се занимавам с тях...
Виж целия пост
# 662
Не знам как така ще е Ол Старс, имам позната на познат, която ще участва и тя НЕ Е участвала досега.
Виж целия пост
# 663
Отдавна се намеква за смесен сезон - нови и стари участници, както и за двойки.
Спекулирам, не е спойлер - представяте ли си Светлин и Ръждавичка срещу Калин и Ванчето? Joy
Виж целия пост
# 664
Не знам как така ще е Ол Старс, имам позната на познат, която ще участва и тя НЕ Е участвала досега.
И тя е? 👀
Виж целия пост
# 665
Отдавна се намеква за смесен сезон - нови и стари участници, както и за двойки.
Спекулирам, не е спойлер - представяте ли си Светлин и Ръждавичка срещу Калин и Ванчето? Joy

Аз чакам някой да излезне със 100 процента инфо кой се е съгласил за ОлСтарс, защото до сега е само "рекъл-казал". А някой от спряганите имена още са активни в Инстаграм.
Виж целия пост
# 666
Няма да е All stars предстоящият сезон, евентуалното участие на някои стари участници не го прави такъв по концепция.
Виж целия пост
# 667
Във вечерните новини пуснаха замъглени 4 участника:


Русата дама според мен е лесно откриваема - има доста татуировки.
Виж целия пост
# 668
Доколкото разбрах от тазвечерните новини по Нова, олстарс ще е в събота, докато редовите участници ще са през седмицата.
Много харесвам Ивет, Павел също, но Димо и Раличка винаги ще ми липсват..
Виж целия пост
# 669
Доста претупано значи ще го направят в крайна сметка, както и се очакваше.
Виж целия пост
# 670
Доста претупано значи ще го направят в крайна сметка, както и се очакваше.
marinaa3, аз напълно сериозно те попитах коя е тази участничка, за която знаеш, че ще е част от сезон 8. Наистина не разбирам нуждата да се информира в спойлерната тема, че просто някой знае нещо. И толкова!
Ако знае нещо за новите участници, хубаво е да го сподели. Нали затова сме екип.
Виж целия пост
# 671
Доста претупано значи ще го направят в крайна сметка, както и се очакваше.
marinaa3, аз напълно сериозно те попитах коя е тази участничка, за която знаеш, че ще е част от сезон 8. Наистина не разбирам нуждата да се информира в спойлерната тема, че просто някой знае нещо. И толкова!
Ако знае нещо за новите участници, хубаво е да го сподели. Нали затова сме екип.
Не споделих, тъй като знам само малко име - Мария.
Виж целия пост
# 672
marinaa3, благодаря! Малко име - пак е нещо. Simple Smile

Може да е Мария Матеничарова:



Тя е ходила на трасетата на Йордан, Генчо и Сапунджиева:


Скрит текст:
Ето и още имена... с любезното съдействие на Йордан 🤪🙃:





Ще ги коментирам друг ден, защото вече е доста късно.

Можи да е и Мария Георгиева:


Скрит текст:


Колкото до русата с татуировките... нямам идея (все още) коя е. Русите ми предположения нямат такава татуировка.

Например Пламена Денчева:





Тя е тренирала при Светлин и Ръждавичка:
Скрит текст:
Явно не е много добра на трасето...
Скрит текст:
Но това може да е на фона на останалите. Все пак се хвали, че със своите 50 г. лично тегло бута 200 кг. 🤪

Пламена пътуваше в неделя
Скрит текст:
... за да стигне до Крапец:
Скрит текст:

Стори от Крапец вчера пусна и Виктория Бойкова:




Тя е от шампионките (победителките) в трасетата на Йордан и др.:



И те са русоляви и са на морето, но нямат такава татуировка...

Бих искала да попитам дали някой знае кой е този:



... и дали е на 59 г. 🤪🤣🤣🤣
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия