С какво ви дразнят хората? - тема №5

  • 28 337
  • 735
# 405
Удобна е. На мен колегата ми поръча от али-то, че тук много скъпи.
Вкъщи ми е нормална мишка, но рядко работя от нас. Като ми се наложи и веднага усещам разликата в позицията на ръката.
Иначе съм станала.стоик, много рядко да ме раздразни някой. Приела съм, че масово са идиоти и трябва да е голяма тъпотия или свинщина, за да се подразня.
Виж целия пост
# 406
Добре че се научих да се абстрахирам напълно от външни шумове и да си върша работата. Заслушам ли се и правя грешки.
Опитах се да науча децата да заспиват при всякакви условия - светлина, музика, говорене. Дано съм успяла, че иначе живота им ще е мъка.
Дразня се на хейтърите, които не харесват нещо, но задължително следят всяка мрежа, в която то се появи, за да споделят с всички омразата си. По всякакви теми, но днес видях откъсче от заминаването на Дара за Евровизия. Коментарите са потресаващи. Не случайно е имало момичето нужда от психична подкрепа.
Виж целия пост
# 407
Аз прочетох малко от коментарите за украинката във Варна, на която някаква служителка отказала да продаде билет и съм в шок, кога изпростяха и се озлобиха толкова хората.
Виж целия пост
# 408
Дразня се от една колежка, която идва в стаята да пита нещо служебно и като и' се обадят по телефона започва едни дълги разговори и не се сеща да излезе в кпридора, за да не пречи на работата на другите. Всички сме длъжни да я слушаме и грам неудобство не изпитва.
Виж целия пост
# 409
При нас започна да става топличко-22-23 градуса.
Нямаме климатик в офиса, и слава на Господа, че иначе напусках веднага!
Половината сме жени на и над средна възраст, но такива топли вълни ги тресе двама от мъжете/ на 33 и 35години/, че щяхме да изпукваме от студ, ако имаше климатик...
Днес, единия си донесъл вентилатор  , а другият като влиза, все“  забравя“ да затвори вратата, а идва страшен студ и течение от склада...
Та, цял ден съм портиер- вече даже не им поглеждам мутрите- като им е жега, да идат да им изпишат хормони Rage
Виж целия пост
# 410
Знам, че ще изям доста хейт, но ме дразнят обективно нелицеприятни хора, изявяващи се в "красивия" бранш. Инфлуенсъри визирам предимно. Дразни ме самочувствието, с което нерядко парадират.
Виж целия пост
# 411
При нас започна да става топличко-22-23 градуса.
Нямаме климатик в офиса, и слава на Господа, че иначе напусках веднага!
Половината сме жени на и над средна възраст, но такива топли вълни ги тресе двама от мъжете/ на 33 и 35години/, че щяхме да изпукваме от студ, ако имаше климатик...
Днес, единия си донесъл вентилатор  , а другият като влиза, все“  забравя“ да затвори вратата, а идва страшен студ и течение от склада...
Та, цял ден съм портиер- вече даже не им поглеждам мутрите- като им е жега, да идат да им изпишат хормони Rage

При нас навън стана горещо и вътре пуснаха студеното (централно и не може да се регулира!).
Ха, така ли - извадих си малката печка от шкафчето и да видиш как добре компенсира.   Simple Smile
Виж целия пост
# 412
Знам, че ще изям доста хейт, но ме дразнят обективно нелицеприятни хора, изявяващи се в "красивия" бранш. Инфлуенсъри визирам предимно. Дразни ме самочувствието, с което нерядко парадират.
Ох, мислех си, че съм само аз. Ама наистина в лицето като плашило и тръгнало да се прави на инфлуенсЕр. Отврат!
Виж целия пост
# 413
И аз много се дразнех, ако на някой му е горещо и прави течение, бях много зиморничава. Още от критическата, която преминах, такива горещи вълни ме тресат, че сега разбирам какво е. Ходя по тениска, докато хората са с пуловери и редовно изстивам откъм краката, защото вкъщи ходя по джапанки.
Виж целия пост
# 414
Добре де, poni, ама те млади, мъже!
На какъв човек му става горещо, при 23 градуса ?!
Освен това, ако имам горещи вълни, какво ми е виновен съседа!?
Ай, ще им се и с иддиотите!
За печка, не съм се замисляла, защото  на мен студа ми е на гърба и врата/ раменете, но шал и грейка си имам там целогодишно.
Виж целия пост
# 415
Не ме дразнят инфлуенсъри или платени профили.
Те са доста смотани и аз понеже се занимавам с дигитален маркетинг съм наясно кой какво и защо прави.
Просто повечето леш се харесва.
Хората масово са тъпи. Simple Smile Не се впечатлявайте. Възхищават се на безумия.
Виж целия пост
# 416
Моля, обясни защо тракат всички с нокти? Откъде дойде това ?
Виж целия пост
# 417
Моля, обясни защо тракат всички с нокти? Откъде дойде това ?
КОй трака с нокти, нещо ми се губи?
Виж целия пост
# 418
Не ме дразнят инфлуенсъри или платени профили.
Те са доста смотани и аз понеже се занимавам с дигитален маркетинг съм наясно кой какво и защо прави.
Просто повечето леш се харесва.
Хората масово са тъпи. Simple Smile Не се впечатлявайте. Възхищават се на безумия.
Ако имат последователи, реални говорим, значи има хора да ги харесват и са прави да се занимават с инфлуенсърстване (тази дума сега я измислям).


Моля, обясни защо тракат всички с нокти? Откъде дойде това ?
КОй трака с нокти, нещо ми се губи?
Ето ти пример - https://www.youtube.com/shorts/3H04Lr5NJWs 1,8 млн гледания. Повечето млади кифли тропат с едносантиметрови нокти.
Виж целия пост
# 419
Знам, че ще изям доста хейт, но ме дразнят обективно нелицеприятни хора, изявяващи се в "красивия" бранш. Инфлуенсъри визирам предимно. Дразни ме самочувствието, с което нерядко парадират.
Ох, мислех си, че съм само аз. Ама наистина в лицето като плашило и тръгнало да се прави на инфлуенсЕр. Отврат!

То да беше само лицето. Ми акъла?

Аз "чисти" инфлуенсъри не следвам в ИГ. Нещо повече - смятам че 99% от тях са боклуци които от нищо не разбират освен да баламосват балами. 

Актьори, фотографи, учени  и др които са добри в професията си и се изявяват по социални медии - добре. Пенсионирани специалисти по нещо си - добре.  Но те се характеризират с основната си професия, не с инфлуенсърството си.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия