Ергенът 🌹 сезон 5, тема #9: от вторник до четвъртък от 20:00 по bTV!

  • 62 286
  • 1 245
# 330
Не е очаквал толкова хейт ,за това беснееше.

Прекалено високо мнение и самочувствие има за себе си. На моменти ми беше жал как се държат с него, ама май май си го е заслужил. Да слезне малко на земята…
Виж целия пост
# 331
От снощния епизод ми харесаха две неща. Първо танцът на Пламена. И по-точно не самия танц, а как тя влезе и се сля с местните и успя да присъства на 100%. Отдаде се на момента. Това я разкри в една нова светлина като много стойностен човек.
Другото, което ми хареса е отношението на Цвети към живота - леко, закачливо, забавно...нищо, че послъгва, прави го просто защото и е интересно...не с някакви намерения. Това е жена, която умее да цени всеки момент и да извлече максимума от него. Умее да живее на макс. Много позитивна. Жена с присъствие. За пръв път видях и Крис да присъства истински макар и не през цялото време. Но се виждаше, че тя успява да го вкара в момента тук и сега и да го извади от фалшивата поза. Само тези две неща запомних от този епизод.
Виж целия пост
# 332
Донка смятам, че е следващата. Харесвам я, но не си изигра добре картите с ергените и прекалено искрена в различни ситуации което само и навреди.
Виж целия пост
# 333
Нищо не разбрах от сценката на Стоян. Говори, но нищо не казва, а не е като да не опитах да се съсредоточа в думите му. Само разбрах, че цял живот е искал да бъде приет, че се имал за човек на върха на пирамидата ?! и че искал да се влюби в Илияна не заради влюбването, а заради самата нея и му трябвало време. Че и мама искал. На този фон се излъчват кадри как лигави рамена и други, присъщи за него похвати. Сори, пич, доста лош монолог. В едно друго шоу, за таланти, бих ти дала три пъти "не".
Толкова прозира нескопосаната режисура на дъртия ушатко, че се почувствах като хамстер в аквариум, който се опитват да качат в едно от онези колела.

Щели да му дадат 8 дни да намери себе си! О, йе! Веднага си представих как над главата му часовник отброява изтичащото време. Изобщооо, чак неудобно ми стана да гледам безплодната опити на режисьор и актьор.
Новият продължава да не ми харвсва. Някакъв Бебо Халваджиян вайб има - изсулен един такъв, само дето не е на расти, а остриган. Да не се бил събличал. Ами да, съгласна съм, няма с какво да блесне там. Ама плейбой бил, много го харесвали жените. Ок, но харесват ли го и пред камерата?

И някой спомена и е прав, как така излизаш, а не даваш поне ми минимално обяснение на Илияна поне. Кристиян го снимаха дори от болничната стая, а Стоян го скриха под някаква самотна палма. Но с бездарен екип е така, цялата импровизация е пълна, недомислена тъпотия.

Браво на Цвета (Ружа, така ще й казвам вече), успя да си отреже единственото клонче. Мразя жени, които се опитват да се изтъкнат пред мъжа и със смях да му показват колко повече мислят, че са от него. Обаче на Кристиян не му пука и не се впечатли от бизнес плана. Много мъже биха се почувствали тъпо.

О, не мога да не коментирам и изцепката на Николов, че видиш ли, една жена излезе ли с приятелки, любовникът й е в кърпа вързан. Явно човекът си е патил от шавливи жени до себе си.

На Михаела солетите няма да коментирам. Недорасла, лигава и куха жена. Чудя се обаче на Мария как послушно влезе в тона на продукцията. Не я харесвах и продължавам да не я харесвам, но мислех, че има собствено мнение, когато не води на Кристиян невеста за ръчичка.
Виж целия пост
# 334
И някой спомена и е прав, как така излизаш, а не даваш поне ми минимално обяснение на Илияна поне. Кристиян го снимаха дори от болничната стая, а Стоян го скриха под някаква самотна палма. Но с бездарен екип е така, цялата импровизация е пълна, недомислена тъпотия.
Според мен е искал да ѝ обясни, но за нуждите на сценария не са му разрешили. Тя трябва да е наранена и ядосана, за да обърне внимание на Гатьо или както там му беше името. Иначе щеше да си седи в някой ъгъл и да чака нейния лебед да се намери и да се върне. Тази година сценаристите са супер зле. Една прилична интрига не успяха да изфабрикуват. Сигурна съм, че и тази няма да им се получи.
Виж целия пост
# 335
И аз се чудех защо 8дни. Не е седмица, не са 10дни. Нещо по снимачни цикли ли има? Стоян аз го разбрах. Не че одобрявам как "заряза" Илияна баш след целувката им, но пак казвам че на мен още тогава не ми изглеждаше щастлив и като човек, който е направил това, което чака отдавна. Според мен и тя беше режисирана и насилена и затова не му донесе мир, а въпроси и колебания. Но и Илияна не му помага много. Като цяло си избра малко токсик девойки. Симона му се подиграва, Илияна поставя бариери и той трябва да ги чупи. Не ми изглежда чак съсипан по видеата, които качва сега, но го посмачкаха. Тегава работа са младите мъже, добре че не ми се налага да се занимавам с тях. И според мен нещата малко се изкривиха в последните години. Доказателство е и слюноонделянето по гол брадат мъж от шепа моми. Едно време жените печелеха точки с голота май..
Виж целия пост
# 336
Стоян ми се видя искрен. Разплака се. Явно наистина му се пукна балона на самомнението . Трабва спешно мама и тате да го надуят отново.
Новият ерген изобщо не ми харесва. Всичко покрай тях с Илияна от километри прозира че е нагласено. Илияна е изкуствено приповдигната и ухилена...но и личи, че всичко е фейк. Той изкуствено заинтригуван. Все повече се усещам като глупак, който си губи времето да им гледа бездарните сценки. Добре, че чат пат си намирам разни неща от психологическа гл. точка, които да ми осмислят гледането.
Виж целия пост
# 337
Аз мисля, че Стоян си беше искрен и искрено плака. Не беше игра това, актьорският му талант е далеч от това изпълнение.
Радвам се, че осъзна, че не е изключителен на фона на другите двама ергени и не е манна небесна за жените.
Само в очите на мама е номер 1, която не спира да приема поздравления в Инстаграм и да отговаря на всички, които я хвалят като майка.
Виж целия пост
# 338
Скрит текст:
Нищо не разбрах от сценката на Стоян. Говори, но нищо не казва, а не е като да не опитах да се съсредоточа в думите му. Само разбрах, че цял живот е искал да бъде приет, че се имал за човек на върха на пирамидата ?! и че искал да се влюби в Илияна не заради влюбването, а заради самата нея и му трябвало време. Че и мама искал. На този фон се излъчват кадри как лигави рамена и други, присъщи за него похвати. Сори, пич, доста лош монолог. В едно друго шоу, за таланти, бих ти дала три пъти "не".
Толкова прозира нескопосаната режисура на дъртия ушатко, че се почувствах като хамстер в аквариум, който се опитват да качат в едно от онези колела.

Щели да му дадат 8 дни да намери себе си! О, йе! Веднага си представих как над главата му часовник отброява изтичащото време. Изобщооо, чак неудобно ми стана да гледам безплодната опити на режисьор и актьор.
Новият продължава да не ми харвсва. Някакъв Бебо Халваджиян вайб има - изсулен един такъв, само дето не е на расти, а остриган. Да не се бил събличал. Ами да, съгласна съм, няма с какво да блесне там. Ама плейбой бил, много го харесвали жените. Ок, но харесват ли го и пред камерата?

И някой спомена и е прав, как така излизаш, а не даваш поне ми минимално обяснение на Илияна поне. Кристиян го снимаха дори от болничната стая, а Стоян го скриха под някаква самотна палма. Но с бездарен екип е така, цялата импровизация е пълна, недомислена тъпотия.

Браво на Цвета (Ружа, така ще й казвам вече), успя да си отреже единственото клонче. Мразя жени, които се опитват да се изтъкнат пред мъжа и със смях да му показват колко повече мислят, че са от него. Обаче на Кристиян не му пука и не се впечатли от бизнес плана. Много мъже биха се почувствали тъпо.

О, не мога да не коментирам и изцепката на Николов, че видиш ли, една жена излезе ли с приятелки, любовникът й е в кърпа вързан. Явно човекът си е патил от шавливи жени до себе си.

На Михаела солетите няма да коментирам. Недорасла, лигава и куха жена. Чудя се обаче на Мария как послушно влезе в тона на продукцията. Не я харесвах и продължавам да не я харесвам, но мислех, че има собствено мнение, когато не води на Кристиян невеста за ръчичка.
Според мен Мария е била накарана от продукцията да се извинява и да им изпълнява сценария. Или е послушна, или си тръгва на следващата церемония.

Михаела наистина е доста посредствено момиче в интелектуален и емоционален план. Също така се държи все едно всички са й длъжни, явно има някаква уговорка с продукцията. Ники Николов никога не е бил безпристрастен, но сега надминава себе си в деленето на участниците.
Виж целия пост
# 339
Това е да имаш качествен материал и пак да направиш пумия...
- старите ергенски са 🤮. До преди да влезе Мартина я мислех за красива... Сега като си отвори устата, вече ми е противна. Направо не е реално, как може човек да погрознее изведнъж. Вече губера, кривогледството, инфантилността направо ми избождат очите, а до скоро не ми правеха впечатление. А с Илиана и Пламена, точно обратното. Илиана ми се струва все по-красива.

- новият ерген е като притурка... Влиза все едно е бил малко на заден план. Всичко му е ясно, всички го познават... Ужасно за гледане. Много слаб сценарии. А това, че бил гол... Бррр

- за Стоян, аз такова унижение, граничещо с унищожаване не съм виждала в национален ефир. Толкова е мъчно за гледане. И много си личи колко е неориентиран. Права е Илиана, че търси токсични отношения, но е в грешка, че тя самата не е такава. Дали заради камерите, дали заради друго, тя също се държа сопнато и отблъскващо с него. Вероятно беше повлияна от Симона и Пламена.

С другите двама няма интрига. Там да бяха натиснали повече. Всичко се обезмисля. Те през среща си канят фаворитките и няма сила, която да ги накара да променят нещо. Фермерката може да е красива, но е безумно отблъскваща като изказ, поведение... Вероятно ще има богато креватно изпълнение, но като мине време и видиш, че е само това...
Михаела е проста и инфантилна. Толкова беден речник... Никакви теми, никакви хобита, успешно може да краси дивана. Ама не много, нали...

Много съм изненадана, още не знам дали е приятно или неприятно, но жените с вените корекции (изключваме Мартина) бяха доста стойностни и някак въпреки обезобразяването, ги видях като добри хора.

Много жалък сезон ще излезе. А в началото бях много обнадеждена заради подбора на жени. Ергените са много зле...
Виж целия пост
# 340
Цвети Велева за първи път я видях развълнувана и превъзбудена, докато говореше за парите. Joy От стара коза яре се оказа тя, започнала е със сериозните връзки очевидно на 9 - 4 по 2 години, 1 от 3 години с бащата на детето й, с когото са разделени от не помня колко години. Rolling Eyes
В един коментар във фейсбук, някакъв мъж твърдеше, че е неин съученик и че тя всъщност е на 29-30. Смея да го вярвам при този житейски опит, който демонстрира.
Виж целия пост
# 341
То е ясно, че на никой по нашите географски ширини му пука за това, но според мен влизането на Гатев даже не е етично. Човек от продукцията с вътрешна информация за участничките, който е имал достъп и до продуценти, и до психолози, и до редактори, практически до всички от които зависи в каква светлина ще бъдат представени участничките. Той и да се държи по идентичен начин със Стоян, никой няма да си позволи да се отнася по същия начин с него, защото знае, че е човек буквално от продукцията, с отношения и вероятно приятелство с хора, които могат да определят ~наратива за тях.

Изобщо не е етично, да не кажа някакъв вид power imbalance, но пък то тук зад кадър продукцията е наела да се изказват за събитията някакъв чичо на 40+ и 20 години по-младото му гадже, което е забил като е била още в училище, така че какво съм се загрижила за друго Neutral Face
Виж целия пост
# 342
Тоооолкова да не ти пука за аудиторията ти и тооооооолкова да си си въобразил, че можеш да учиш хората на живота и на любовта, може само Николов. Рядко изпитвам инфантилната нужда да кажа на някого какво мисля за него, но този силно ме тригърва. Надявам се да не прави друг сезон. И друго шоу като цяло. Да се пенсионира. Или да стане лайфкоуч и да дава акъл на който му се върже. Ненавиждам такива псевдоморалисти.

извинете за лиричното, емоционално отклонение.
Виж целия пост
# 343
За снощния епизод:

Стана ми мъчно за Стоян, когато се разплака. Явно е живял в някакъв балон до сега, може би изграден от родителите му и влизайки в предаването балона се е спукал, и се е ударил челно в реалността. Затова търси отново родителите си - да му помогнат да премине през пътя към реалността. Аз поне това видях. Няма лошо един мъж да е близък с родителите си, но той май е прекалено близък и то прекалено дълго. За мен главна роля в спукването на балона има Симона.

Пламена и Марин - е страшно ми хареса тяхната среща. Честно казано започвам да мисля, че тя е перфектна за него. Толкова беше сладка на първите танци, така хубаво се вля в ритъма и с такъв кеф го направи, че повлече и него в това. После срещата им беше наистина интересна и опознавателна. Финалния им танц под дъжда беше ТОП. Даже накрая ми се видя, че Марин искаше да я целуна, но тя не усети момента, като правилен и се обърна. Но определено мисля, че му привлече вниманието и то сериозно

Крис и Цвети - там няма да го бъде. Цвети е жена, която си е напълно самодостатъчна и честно казано не я виждам в следващите 10 години, като сериозно обвързана.
Виж целия пост
# 344
Разсмя ме Румяна с определението за Нурджан, че била като прогнозата за времето - докато не свърши, не можеш да я прекъснеш. Grinning
Щото пък Румяна не е като робот, на който му свършват батериите и е падал от втория етаж, та са го сглобили едно към гьотере... 😂 И тя е голяма умница, самочувствие хич не ѝ липсва.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия