Бързи здравословни въпроси и отговори – 56

  • 15 190
  • 564
# 60
Доц. Наделин Николов.
Виж целия пост
# 61
Хора, има ли някой сензитивен към тия идиотски магнитни бури? Направо ще пукна от вчера следобед като привечер се засили... Не ми е за първи път, всеки път е така, но ми е доста зле в момента. Ако питате какво точно - не знам! Общо не ми е добре. Безсъние, тревожност, притискане в гърдите - така изкарах нощта. Мерих кръвно - нормално е. Сърдечен ритъм също. Нищо ми няма иначе, нямам здравословни проблеми, обикновено спя добре, но когато има магнитни бури съм все така.
https://www.standartnews.com/balgariya-obshtestvo/maka-do-kraya- … burya-631671.html
Виж целия пост
# 62
Момичета, има ли опция в SuperDoc или Halee, да задам предварителвн въпрос към специалиста, който съм избрала, за да видя дали изобщо може да помогне в случая?
Не ми се записва час за след месец и като дойде този час, да се окаже че не сме при точния доктор.
Виж целия пост
# 63
До сега само при един доктор прочетох, че ако не може да помогне и трябва да препрати към друг специалист, не се плаща за консултацията. Едва ли ще намериш такава опция... Всичко друго си е консултация, било то с успешен изход за пациента или не, и нужда от друг специалист.
Виж целия пост
# 64
Rocket Ако ви притеснява дали е запознат с вашето заболяване, в Superdoc под графика най-често има описани интересите на специалиста.
Виж целия пост
# 65
Здравейте, може ли да ми препоръчате за София добър съдов хирург за поставяне на стент или байпас на артерия на крака заради аневризма? Благодаря!
Проф. д-р Васил Червенков.
Виж целия пост
# 66
Хора, има ли някой сензитивен към тия идиотски магнитни бури? Направо ще пукна от вчера следобед като привечер се засили... Не ми е за първи път, всеки път е така, но ми е доста зле в момента. Ако питате какво точно - не знам! Общо не ми е добре. Безсъние, тревожност, притискане в гърдите - така изкарах нощта. Мерих кръвно - нормално е. Сърдечен ритъм също. Нищо ми няма иначе, нямам здравословни проблеми, обикновено спя добре, но когато има магнитни бури съм все така.
https://www.standartnews.com/balgariya-obshtestvo/maka-do-kraya- … burya-631671.html
Аз пък щях да умра в четвъртък - 23.04. Главата ми щеше да се пръсне от болка. Пулсираше ми цялата глава.
Пих две хапчета парацетамакс и чак при второто хапче започна да отслабва болката. Лошо ми беше. Повърнах един път. Понякога получавам такива мигрециозни главоболия.
Виж целия пост
# 67
Никога не съм усещала бури. От хората научавам.
Виж целия пост
# 68
Дори да не знам, че има, като ми стане толкова зле без нищо, взема, че проверя и се оказва, че има. Unamused
Виж целия пост
# 69
Имате ли препоръка за добър хирург-ортопед? Става въпрос за майка ми, налага се операция за смяна на става.
Виж целия пост
# 70
Д-р Захаринов София Мед
Виж целия пост
# 71
Dia, кога е започнала тази буря? В понеделник сутринта, изведнъж станах много тревожна и една мисъл не ме напуска. Та се чудя дали тя е виновна. Кога се очаква да приключи влиянието й, знаеш ли?
Виж целия пост
# 72
Нищо не знам и аз. Потърсих, защото не ми е за пръв път да имам такива преживявания и да се окаже, че в този момент има магнитна буря. Дадох по-назад линк от статия, ако потърсиш има още писания за този период.
Виж целия пост
# 73
Мерси, Dia! Simple Smile
Виж целия пост
# 74
Здравейте ! Преживях тежко падане ,с последствия ,но вероятно съм навехнала ръката. Правиха ми снимка в спешния кабинет,няма счупено ,но в областта на "гривова става " продължава да има адска болка при движение ,при вдигане на нещо по -тежко и лек оток . Мазах с какво ли не ,но болката си остава ,а мина почти месец. Редно ли е да ходя пак на снимка ?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия