Спечелете двоен билет за Arena of Beauty!

  • 1 609
  • 99
# 60
Не съм посещавала събитието досега, но звучи много интересно и бих дошла.
Виж целия пост
# 61
За първи път чувам за това събитие, но искам да го посетя. Иначе съм ходила на подобни  и това, което ми харесва е практическата насоченост и възможност да се запозная с продукти от близо
Виж целия пост
# 62
Интересно събитие, на което могат да се видят не само продукти, но и презентации на процедури и проф оборудване.

Купувала съм продукти, някои с натурален произход. Приятно е, чена място можеш да получиш експертенсъвет при избора, както и препоръки за ежедневието и поддържане на кожа/коса
Виж целия пост
# 63
Не съм посещава Arena Beauty, но с удоволствие бих посетила изложението!
С удоволствие бих разгледала какви продукти се предлагат...
Виж целия пост
# 64
Не съм посещавала събитието до сега. Бих разгледала и избрала продукт на място.
Виж целия пост
# 65
До сега не съм посещавала такова събитие. Бих отишла с удоволствие!
Виж целия пост
# 66
За първи път чувам, че има такова изложение
Виж целия пост
# 67
Не съм посещавала събитието, но моя приятелка е била, беше очарована.
Виж целия пост
# 68
Не съм посещавала това изложение и поради тази причина ще ми е интересно да отида, да разгледам и да пробвам нови продукти.
Виж целия пост
# 69
Честно казано, Arena of Beauty е от онези места, където отиваш „само да разгледаш“, а си тръгваш с пълни торбички 😄 Атмосферата е страхотна – толкова много брандове, нови продукти и възможност да пробваш всичко на място.
Последният път си взех продукти за коса – шампоан и подхранваща маска. Още след първите няколко използвания усетих разликата.
Ако трябва да избера един продукт, който бих купила отново – определено маската за коса.
Виж целия пост
# 70
Не съм посещавала това изложение, но би ми било интересно да го посетя. Използвам малко и качествена козметика, но това е идеална възможност да открия нови неща, извън тези, които си ползвам редовно.
Виж целия пост
# 71
Не съм го посещавала, но би ми било интересно.
Виж целия пост
# 72
Не съм била никога, бих го посетила.
Виж целия пост
# 73
Не съм била на такова събитие, но звучи много интересно и с удоволствие бих посетила Arena of Beauty.
Виж целия пост
# 74
Не съм посещавала Arena of Beauty. Звучи интересно и с удоволствие бих отишла.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия