Политиката на България - епизод осем

  • 331 704
  • 15 360
# 135
И аз съм изненадана от високия резултат на ПБ. И тъй като съм от тези, които не очакват някой да ги спасява, с удоволствие ще наблюдавам как РР ще бъде претопен и унизително дисциплиниран от ППДБ.  Защото сглобка ще има., РР не може да ги изтрае да му врякат долу под прозорците и да протестират. Независимо, че ППДБ ще бъдат все същото заобиколимо малцинство, каквото са били и досега, те ще командват какво Радев ще мисли от тук насетне. Защото 90% от пепетата са завършили курс по агресивен маркетинг в Харвард. ППДБ ще му наложат своя дневен ред, ще му наложат своите министри, своите закони, политиката на глобалистките мрежи. Интересно ще е.

Надявам се да стане така Simple Smile

Иначе съм, да не казвам чак изненадана, но резултатът на радев ми е неприятен.  Глас народен, глас Божи.
Хахах, липсваше ми тази тема, честно Joy
Радев с "разгромна" победа пред втория, който още не е ясно кой е, но ППДБ вече са виновни, пак и отново. Ще командват големият победител, ще му наложат министри и закони, глобалистки мрежи. Ехееей, кеф.
Всичко това - защото Радев не може да изтрае да му "врякат". Ми що му беше да се явява на избори тогава?
Виж целия пост
# 136
Радев няма как да бъде претопен от ПП/ДБ. Техните тъпотии не вървят.
Преди изборите казвах на познати, че Радев ще направи правителство с ПП/ДБ. Имам много познати от ПП/ДБ и последните дни се скъсаха да плюят по Радев... Ако наистина стане такава коалиция, то ще ги пускавам от бъзици следващите месеци
Виж целия пост
# 137
Служебното правителство е най-хубавото правителство, което сме имали, поне от 2005г насам. Много щях да се радвам, ако можеше да остане като редовно.
Пази боже!
Час по-скоро да се махат, нямам търпение.

А Радев ако се коалира с ППДБ, това ще му е краят, дано го осъзнава.

И аз чакам с нетърпение да се маха това недоразумение СП.

Дано Радев има достатъчно акъл, ако му стигнат БСП за коалиция, да се вслуша в собствените си избиратели и да не се докосва до ППДБ, освен за ВСС.

Аз вече се упражнявам на другари и другарки...
Мрежичките за пазар бяха модерни, обувките и роклите от онова време ми харесват и отиват...

Забрави да споменеш, че ще имаме банани само по Коледа и ще чакаме по 1 година за нова Лада Joy

Хаха, във фб плашат, че ще загубим достъп до картонените мебели на Икеа. Направо щях да се разплача 😂😂
За ВСС е необходимо и задължително да се направи смяна и от там - Сарафов да се махне.
Макар че ББ какъвто е повратлив, ще се извърти и ще подкрепи и той - в стил, аз съм за реформи. Та може и да не се наложи да се търси подкрепа от “демократичната” общност.
Виж целия пост
# 138
Асен Василев - ГЕРБ и ДПС НН били останали в миналото. И тоя не знае какви ги плещи май.
Виж целия пост
# 139
Може пък и да са останали, нали радев затова е избран, да бори корупцията им.
Виж целия пост
# 140
Какво казаха по Нова - че според паралелното преброяване Радев е с пълно мнозинство?
Виж целия пост
# 141
Тази партия "Сияние" не е ли поредното прокси на ГЕРБ, защото прочетох мнения, че за нея гласуват хора, разочаровани от Борисов? Все пак този Николай бе първа писта да пази Борисов от кабинета Петков.
Виж целия пост
# 142
Ооо, много ще се радвам, ако има мнозинство. Българина има нужда от това. Joy
Виж целия пост
# 143
Асен Василев - ГЕРБ и ДПС НН били останали в миналото. И тоя не знае какви ги плещи май.

При стабилен кабинет 4 години, който се бори против старата схема, то тези са пътници,. За 4 години ще им подменят кадрите навсякъде, ще им убият бизнесите, държавните поръчки и т.н.
Виж целия пост
# 144

Аз вече се упражнявам на другари и другарки...
Мрежичките за пазар бяха модерни, обувките и роклите от онова време ми харесват и отиват...

Забрави да споменеш, че ще имаме банани само по Коледа и ще чакаме по 1 година за нова Лада Joy
Аз гледам оптимистично затова..Laughing
Пък и на банани си отядохме сякаш..
Rolling Eyes
Виж целия пост
# 145
Какво казаха по Нова - че според паралелното преброяване Радев е с пълно мнозинство?
Мдам.
Поне няма да имам дилема за "моите" при евентуална нежелана от мен сглобка и ще отърва подигравките на подобните на Боро.

Тази партия "Сияние" не е ли поредното прокси на ГЕРБ, защото прочетох мнения, че за нея гласуват хора, разочаровани от Борисов? Все пак този Николай бе първа писта да пази Борисов от кабинета Петков.
Е, разбира се.
Искрено се надявам да не мине бариерата по тази и други причини.
Виж целия пост
# 146
Тази партия "Сияние" не е ли поредното прокси на ГЕРБ, защото прочетох мнения, че за нея гласуват хора, разочаровани от Борисов? Все пак този Николай бе първа писта да пази Борисов от кабинета Петков.

Като човек, който следи Попов от както почина дъщеря му ще ти кажа, че той от 2023 година не е член на ГЕРБ. Има си официална молба за прекратяване на членството. Отделно един куп неща направи този човек през тази една година. Буквално всеки ден го следя. И, въпреки, че най-вероятно няма да влезе в НС, искрено се надявам да не спира и да продължава да диша във врата на всички институции, както правеше през последната година.
Виж целия пост
# 147
Към момента и двете партии ще бъдат в НС. Какво минало?
Виж целия пост
# 148
Може ли вкратце да обясните защо смятате, че СП е недоразумение? И с какво правителствата на Главчев и Донев бяха по-добри?
Да напомня, че при Донев подписахме Боташ, който е много печеливш, ама някога, а не сега.
А при Главчев за малко щяхме да се разберем с Вучич. Също така и при него бяха срамните предишни избори, при които купеният вот на дребно достигна невиждани висоти.
Виж целия пост
# 149
Ето ви обаче най-големият плюс, че сме в ЕЗ - сега червен Радев няма да може да ни изгори спестяванията.

Артемис, не им харесва кабинетът, защото е антируски и спря купения вот в редица населени места. В няколко общини имаше протести срещу МВР, защото са конфискували парите за купен вот.  Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия