Политиката на България - епизод осем

  • 345 417
  • 16 073
# 16 050
Абе, повече са от Zомбитата, дето се събираха миналата година с руски знаменца да пазят суверенитета на валутата Joy
Виж целия пост
# 16 051
И какво като е лято. Щом двата най-големи протеста бяха зимата, през декември, преди предстоящите коледните празници, значи, ако има желаещи, сезона няма значение. А София още не се е изпразнила - хората са си тук. Вярвай си ти, че са много - както казах, даже полицаи няма.
Виж целия пост
# 16 052
Не само лято, но и организатор с малка аудитория, без дори да разполага със социални мрежи през последните седмици. Нищо, успокоявайте се, но и тези ще се изринат с протести, докато диванно защитавате поредните комунисти добрали се до власт. Wink
Виж целия пост
# 16 053
Скрит текст:
Не само лято, но и организатор с малка аудитория, без дори да разполага със социални мрежи през последните седмици.
Нищо, успокоявайте се, но и тези ще се изринат с протести, докато диванно защитавате поредните комунисти добрали се до власт. Wink
Махаме "поредните комунисти добрали се до власт" и след тях идват кои? Пак ли ще се връща ГЕРБ с ДПС или може би Възраждане /само те не са били в управлението/, или се подготвя нов проект, за който знаете малък кръг от хора. Не вярвам ДБ или ПП да възвърнат позиции, с които да влезат в управлението.
Виж целия пост
# 16 054
Навън не се диша.
Аз излязох преди 1 час и се прибрах след 10 минути.
Абсурд да се замъкна на павета без сянка. Сигурно и други ги спи  жегата.
Виж целия пост
# 16 055
Не само лято, но и организатор с малка аудитория, без дори да разполага със социални мрежи през последните седмици. Нищо, успокоявайте се, но и тези ще се изринат с протести, докато диванно защитавате поредните комунисти добрали се до власт. Wink

Ти пък диванно громиш комунистите, добрали се до власт, докато твоите съмишленици са на площада в жегата.
Виж целия пост
# 16 056
Навън не се диша.
Аз излязох преди 1 час и се прибрах след 10 минути.
Абсурд да се замъкна на павета без сянка. Сигурно и други ги спи  жегата.
Така е, времето е неподходящо за протести или с други думи положението търпи отлагане, не е толкова зле, преувеличава се с говоренето.
Виж целия пост
# 16 057
Там е работата, че няма кой.
Виж целия пост
# 16 058
Ама защо не сте на протеста, подкрепа им трябва?

Малоброен им е протестът и ще си отнесе заслужените подигравки. Само че това не е от "онези" протести, с целия наличен ресурс на НПОшниците, посолства, сцените, подготвените плакати, скъпа и мащабна информационна кампания. Тези ще се появят по някое време със сигурност, без значение какво правителството прави или не прави. Това са добре обработени похвати, изпозлвани в редица държави. Мотивацията винаги е външна, детайлите са вътрешни, съобразени с особеностите на държавата. Нямат пълна успеваемост винаги и навсякъде - понякога самите протести са неуспешни (като в Грузия и Беларус), друг път са успешни, но резултатът след тях е разочароващ за тях (Украйна 2010, България 2025-26). Между другото, колко души в България "работят" в НПО сектора? В Грузия са около 50 хиляди и "мащабните" протести в Тбилиси винаги са с посещаем между 50 и 70 хиляди. Simple Smile

Само две държави в Европа (и двете извън ЕС) успяха да се отърват от тези структури и влияние. На техните граждани благородно завиждам.
И аз им завиждам, но пък от друга страна поне у нас какво съществено постигна НПО секторът - пълна нула са им резултатите, както и популярността им.
Виж целия пост
# 16 059
Абе, повече са от Zомбитата, дето се събираха миналата година с руски знаменца да пазят суверенитета на валутата Joy
тази година пък  са с украински знамена против български бюджет. всеки си брани парАта. Simple Smile
Виж целия пост
# 16 060
Не само лято, но и организатор с малка аудитория, без дори да разполага със социални мрежи през последните седмици. Нищо, успокоявайте се, но и тези ще се изринат с протести, докато диванно защитавате поредните комунисти добрали се до власт. Wink

А защо според теб ПП и ДБ не се включиха и не подкрепиха протеста? Имаше достатъчно време да се организира. Колкото и да крякат срещу едно или друго действие на правителството, дума не обелват срещу самото правителство, като цяло. Мерят си приказките много внимателно - специално АВ. Сигурна съм, че знаеш защо е така. Защото много добре знаят, че точно сега, а и в близко бъдеще също, изобщо няма да е добре да има нови избори. А и няма да съберат толкова хора пред МС, колкото събраха миналия път.

п.п. Какво значи “диванно защитавате”? Как точно предлагаш да бъдат защитавани? Ти в момента как подкрепяш  своите - от площада ли пишеш или от дивана?
Виж целия пост
# 16 061
Смятам, че Гюров ще търси подкрепата и на българи, гласували за Радев. Нарочно риториката и действията са обрани. Борбата е за президента.
Иначе ние ще сме по площадите, да, защото така правят недоволните от руските конци на Радев и калпавия бюджет без реформи.
Не само лято, но и организатор с малка аудитория, без дори да разполага със социални мрежи през последните седмици. Нищо, успокоявайте се, но и тези ще се изринат с протести, докато диванно защитавате поредните комунисти добрали се до власт. Wink
Така е, ПП-ДБ още дават толеранс на #мотикарите, за мен е неоправдано. Да засилват критиките и да стартираме войната. Тия са менте, няма какво да ги чакаме. Пролет, лете…все са за корумпетата. И срещу нас, обикновените, честни данъкоплатци.
Виж целия пост
# 16 062
Оправдания, често казано очаквах гора от мотики да има на протеста, но не би.Grinning
Виж целия пост
# 16 063
Абе, повече са от Zомбитата, дето се събираха миналата година с руски знаменца да пазят суверенитета на валутата Joy
Докъде докарахме пропагандата. ГенZ = Zомбита

П.с. Как не се намери един да коментира анализа на пресконференцията на Василев който изтипосах.
Виж целия пост
# 16 064
Не само лято, но и организатор с малка аудитория, без дори да разполага със социални мрежи през последните седмици. Нищо, успокоявайте се, но и тези ще се изринат с протести, докато диванно защитавате поредните комунисти добрали се до власт. Wink

А защо според теб ПП и ДБ не се включиха и не подкрепиха протеста? Имаше достатъчно време да се организира. Колкото и да крякат срещу едно или друго действие на правителството, дума не обелват срещу самото правителство, като цяло. Мерят си приказките много внимателно - специално АВ. Сигурна съм, че знаеш защо е така. Защото много добре знаят, че точно сега, а и в близко бъдеще също, изобщо няма да е добре да има нови избори. А и няма да съберат толкова хора пред МС, колкото събраха миналия път.

п.п. Какво значи “диванно защитавате”? Как точно предлагаш да бъдат защитавани? Ти в момента как подкрепяш  своите - от площада ли пишеш или от дивана?

От провинцията, но ако бях в София щях да съм на площада. Е, нищо. Протестите тепърва предстоят, ще има за всички място.
ПП и ДБ не се включват в протеста, защото организаторът говори срещу тях. За съжаление и демократите са разцепени, но скоро ще трябва да работят заедно, искат или не.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия