Политиката на България - епизод осем

  • 337 942
  • 15 731
# 165
Сияние не е прокси на никого. Не сте слушали Попов и си съчинявате.
Виж целия пост
# 166
По телевизията куцо и сакато обнясняват, че програмата и ПБ са десни, обаче тук се привижда соц, недоимък и липса на банани. Сериозно ли това? Дори отявлени противници на Радев не му преписват тези работи.

Другото, което се говори и се опитват да обяснят случилото се е, че хората, поне масово, гласуват за няколко неща: възможност за съставяне на редовно правителство, прекъсване на цикъл избори, обединение около силна фигура.

А тия, дето са гласували за него, дали знаят, че програмата и ПБ са десни?

От Нова тв - Възраждане са на границата да изпаднат. При това положение Радев ще има 140 депутата. Това е при 65% паралелно преброяване

А сега де...
Как се раздвоих за какво да стискам палци..
Виж целия пост
# 167
Ето заради подобна пещерна пропаганда Радев победи. Много плоско!
Лично аз не съм изненадана от резултатите. Радвам се, че  са такива.
Виж целия пост
# 168
Ох, дано Радев има мнозинство. Това напълно ме удовлетворява.
Много искам гласувалите за него да му се наслаждават изцяло.
Виж целия пост
# 169
Рангелова, само че джен зитата (поне масово) не са гласували за Радев и отново те ще са същите и да го свалят съвсем скоро.
Преди малко статистиците казаха, че повече от тях са гласували за Радев, не с много, но е така.
Виж целия пост
# 170
Лошото е, че и ние, негласувалите за него, ще му се наслаждаваме на кабинета. Grinning
И, да, сега видях, че доста джен зита са гласували за Радев. Е, преходът се удължи с още 2 поколения. Grinning
Виж целия пост
# 171
По телевизията куцо и сакато обнясняват, че програмата и ПБ са десни, обаче тук се привижда соц, недоимък и липса на банани. Сериозно ли това? Дори отявлени противници на Радев не му преписват тези работи.

Другото, което се говори и се опитват да обяснят случилото се е, че хората, поне масово, гласуват за няколко неща: възможност за съставяне на редовно правителство, прекъсване на цикъл избори, обединение около силна фигура.

А тия, дето са гласували за него, дали знаят, че програмата и ПБ са десни?

От Нова тв - Възраждане са на границата да изпаднат. При това положение Радев ще има 140 депутата. Това е при 65% паралелно преброяване

А сега де...
Как се развдоих за какво да стискам палци..

Не знам. Ако са слушали интервютата трябва да са наясно.
Виж целия пост
# 172
Честно, не разбирам какви са тези 40% за Радев, който беше издигнат от БСП. Пак ли ще се връщаме в соца? Всичко е пълна подигравка вече!
Народът го иска. Освен да кажем, че народът е пълна подигравка?
Виж целия пост
# 173
Вие какъв толеранс бихте дали на правителство на Радев?
Аз например им давам една година.
Виж целия пост
# 174
Бюджетът и ВСС ми е толерансът. Ако се омажат там, пак ще има хора по улиците.
Виж целия пост
# 175
Скрит текст:
Честно, не разбирам какви са тези 40% за Радев, който беше издигнат от БСП. Пак ли ще се връщаме в соца? Всичко е пълна подигравка вече!
Народът го иска. Освен да кажем, че народът е пълна подигравка?
Осем пъти избори за пет години не е ли подигравка с народа? То не беше нелогични коалиции, сглобки, кордони, декларации ......... глупости безкрай, сега - защо стана така.
Виж целия пост
# 176
Аз пък залагам на следното - това с ВСС ще е параван. Радев най-вече ще работи в сферата на външната политика, енергийни и газови проекти.
Виж целия пост
# 177
Ех, Възраждане евентуално да изпадне и аз да съм в ситуация се чудя дали да се радвам или не и за какво точно да стискам палци в тази ситуация. Това вече е изненада Simple Smile
Виж целия пост
# 178
Ох, дано Радев има мнозинство. Това напълно ме удовлетворява.
Много искам гласувалите за него да му се наслаждават изцяло.

По МЯРА - Радев е с 44,4 % - удари в земята дори и царя. Историческа победа!!!!
Виж целия пост
# 179
Какво казаха по Нова - че според паралелното преброяване Радев е с пълно мнозинство?
Да, така чух и аз.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия