Политиката на България - епизод осем

  • 329 279
  • 15 250
# 75
Лично аз не подкрепих ГЕРБ точно, заради Борисов. Този човек не разбра ли, че трябва да се оттегли? Няколко пъти гласувах за ГЕРБ с големи компромиси. Е, днес вече нямаше компромис.
Виж целия пост
# 76


Да, много хора сме му сърдити. Аз не чак толкова, защото разбрах мотивите му да се върти като обран поп, за да се стабилизира някак държавата, но други съвсем са му сърдити заради много неща - първо, че той практически доведе Радев, второ, че прави сглобки и последната абсолютно неадекватна коалиция, а като я направи, не трябваше да хвърля бързо оставката и трето, че вече му е време за пенсия и трябваше да слуша повече Делян Добрев и да не олевява чак толкова.
Аз му се сърдя основно заради Борда на Тръмп, американските оръжия и флиртовете със САЩ за енергийната инфраструктура.
Виж целия пост
# 77
Радев употреби думата сътрудничество, вместо коалиция или сглобка. Доста е хитър и премéрен в думите.
Аз пък нямам познат да харесва това служебно правителство. С тези 20 € за гориво само на уж бедните хора с леки и лизингови коли направо счупи всякакви рекорди.
А Хасан Адемов е най-смешен с проекта си за пенсиите, качен в сайта на МТСП. Вместо на 7-ми, пенсиите да се давали на 6-то число, ако 7-мо число се паднело в събота или неделя.
   Що за глупост, това ли е най-важното, което трябва да се промени в неговата сфера? Какво значение има този 1 ден разлика.
Виж целия пост
# 78

Най-хубавата новина ако е вярно. Радев + БСП управление определено е най-лошата възможност.
Къде следите?
Виж целия пост
# 79

Маркет линкc или Алфа рисърч са по-надеждни в случая?
Виж целия пост
# 80

Ще е доста смешно, ако в този парламент няма нито едно лява партия /ПП са най-леви в сравнение с останалите, но все пак не са леви/. Но за мен свикналият да  разчита на себе си, а не на държавата българин принципно си е десен, просто сега ще си проличи съвсем явно.

ПП По мои наблюдения Алфа рисърч обикновено са най-точни.
Виж целия пост
# 81
Ако БСП отпаднат,значи Прехода е свършил...
Виж целия пост
# 82
Лично аз не подкрепих ГЕРБ точно, заради Борисов. Този човек не разбра ли, че трябва да се оттегли? Няколко пъти гласувах за ГЕРБ с големи компромиси. Е, днес вече нямаше компромис.

Как ще се оттегли?
Държат го със 70 дела на трупчета.
Загубили депутатския имунитет става подсъдим.
Виж целия пост
# 83
Има ли някъде данни за вота от чужбина?
Виж целия пост
# 84
Janelle - извинявай, ако съм те пропуснала. Уж стриктно копирах всеки, който е давал прогноза, но теб може да съм те пропуснала. Не е било нарочно Hug

Каква кесия очаквате да се развързва, като кесията е празна. Още заеми ли да се теглят? Не мерси. А и Радев каза, че се спира със заемите. След това разточително управление през последните 5 години - масово раздаване на пари, теглене на заеми и раздуване на ДА, постната пица е просто неизбежна.
Не е празна кесията, Лейди. Пари има- щом БВП расте, растат и автоматично приходите в ДБ пък дори и 40% да е..
Въпросът е дали ще даваме пари в аванс за озеленяване на АМ, която не е построена...
Причината за заемите от последния кабинет са заятагнето на правилата за пари от ЕС,  има пари- има реформи.
Познай без рефорими и без пари откъде ще се краде.

Не мога да разбера как се хващате на лъжите на ГЕРБ и Бойко...
Виж целия пост
# 85


Да, много хора сме му сърдити. Аз не чак толкова, защото разбрах мотивите му да се върти като обран поп, за да се стабилизира някак държавата, но други съвсем са му сърдити заради много неща - първо, че той практически доведе Радев, второ, че прави сглобки и последната абсолютно неадекватна коалиция, а като я направи, не трябваше да хвърля бързо оставката и трето, че вече му е време за пенсия и трябваше да слуша повече Делян Добрев и да не олевява чак толкова.
Аз му се сърдя основно заради Борда на Тръмп, американските оръжия и флиртовете със САЩ за енергийната инфраструктура.

Аз му се сърдя, защото пак натресе Красимир Вълчев начело на МОН и то при положение, че ужасното ниво на образованието ни е именно заради предишното му управление. И, защото избърза с влизането в ЕЗ, като скалъпи бюджета от зор да се запише, че е станало по негово време. Или кой знае по какви други причини.
Виж целия пост
# 86
Има ли някъде данни за вота от чужбина?
ще ги има. Grinning
Виж целия пост
# 87


Как ще се оттегли?
Държат го със 70 дела на трупчета.
Загубили депутатския имунитет става подсъдим.

Ами той  няколко пъти се е оттеглял от депутатското си място.
Виж целия пост
# 88
Лично аз не подкрепих ГЕРБ точно, заради Борисов. Този човек не разбра ли, че трябва да се оттегли? Няколко пъти гласувах за ГЕРБ с големи компромиси. Е, днес вече нямаше компромис.

Как ще се оттегли?
Държат го със 70 дела на трупчета.
Загубили депутатския имунитет става подсъдим.

Не ги знам тези дела на трупчета, но знам, че е много трудно да се осъди който и да е държавен служител. Цели министерства и правни отдели се грижат за това. Така че според мен това е партенка. Държат го разни хора около него, които му пеят дитирамби, но и от самолет се вижда колко е уморен и колко му е писнало от всичко, но тези хора около него не го пускат.
Виж целия пост
# 89
И аз съм изненадана от високия резултат на ПБ. И тъй като съм от тези, които не очакват някой да ги спасява, с удоволствие ще наблюдавам как РР ще бъде претопен и унизително дисциплиниран от ППДБ.  Защото сглобка ще има., РР не може да ги изтрае да му врякат долу под прозорците и да протестират. Независимо, че ППДБ ще бъдат все същото заобиколимо малцинство, каквото са били и досега, те ще командват какво Радев ще мисли от тук насетне. Защото 90% от пепетата са завършили курс по агресивен маркетинг в Харвард. ППДБ ще му наложат своя дневен ред, ще му наложат своите министри, своите закони, политиката на глобалистките мрежи. Интересно ще е.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия