Политиката на България - епизод осем

  • 323 295
  • 14 989
# 14 790
След като войната се пренесе на територията на русия, дали радев ще каже “ русия настоява да води тази война, но цената я плащаме ние”?
Виж целия пост
# 14 791
https://euronews.bg/news/babh-promenya-rezhima-na-kontrol-na-vnosnoto-mlyako/

1600 тона! 1600 тона мляко е съсипано по границите докато властта се чуди как да задоволи жадни за сензации.
У никой не трябва да има съмнение, че фактурите са за всички нас.
Кой сега ще плати загубите? Некадърници с некадърници! Абровски да плаща. Махнаха доказано работещ човек в БАБХ, за да получим това.

#мотикари

Че и 2 пъти ще си платим Wink Първо с една хубава кошница ще ни обрижат, после ще платим и когато осъдят държавата. Нямам търпение да чета прогресивни амбразурчици тогава.
Виж целия пост
# 14 792
A, те амбразурчиците потъват и се правят на неразбрали...
Виж целия пост
# 14 793
Може да са в Крим и да не могат да се върнат, за да застанат на амбразурата. Чета, че там имали проблеми с дизела 🫪
Виж целия пост
# 14 794
К. Проданов - “Имотите са за живеене, не за спекулиране. По висок данък ще ги направи по достъпни” 😂
И хич няма да го включат тоя данък в наема и пак най-бедния мат’рял ще изяде дървото. Тия са като събирани с каст за олигофрени.
Виж целия пост
# 14 795
Данък ергенИН и стара мома кога?
Виж целия пост
# 14 796
https://clubz.bg/176154
Виж целия пост
# 14 797
Пълна глупост. На колко места първото жилище е освободено от данък, а всяко последващо е с данъци, равни на половин наем, пък никой не е умрял от това.
Виж целия пост
# 14 798
Все по-безумни идеи.
Виж целия пост
# 14 799
Аз наивно се надявам, че сънувам някакъв кошмар и ей сега ще се събудя.
Виж целия пост
# 14 800
За всичко е виновен Васко Кръпката с неговата песен "Комунизмът си отива,Спете спокойно, деца!".



Цитат
И хич няма да го включат тоя данък в наема и пак най-бедния мат’рял ще изяде дървото.

Към днешна дата гарсионера в панелка се води двустаен за 600 евро на месец. Смятай за какво ще иде реч след година - по 2 бона ще плаща човек за 40 квадрата дупка.
Виж целия пост
# 14 801
К. Проданов - “Имотите са за живеене, не за спекулиране. По висок данък ще ги направи по достъпни” 😂
И хич няма да го включат тоя данък в наема и пак най-бедния мат’рял ще изяде дървото. Тия са като събирани с каст за олигофрени.
Докараха го като при социализма - което семейство има по две жилища, ще се разведе. По едно жилище за всеки. Simple Smile
Тия са кретени.
Виж целия пост
# 14 802
Скрит текст:
За всичко е виновен Васко Кръпката с неговата песен "Комунизмът си отива,Спете спокойно, деца!".



Цитат
И хич няма да го включат тоя данък в наема и пак най-бедния мат’рял ще изяде дървото.

Към днешна дата гарсионера в панелка се води двустаен за 600 евро на месец. Смятай за какво ще иде реч след година - по 2 бона ще плаща човек за 40 квадрата дупка.
Около 30,3% от жилищата в столицата (над 300 000 апартамента) са официално необитавани. Това значи, че стоят празни, не са дадени под наем, не се ползват за живеене, ако това излезе на пазара за имоти под наем, дали няма наемите ако не паднат, поне да се задържат.
Подобно е положението и в другите големи градове.

Европейските столици и големи градове използват агресивни финансови глоби, прогресивни данъци и принудителни мерки, за да санкционират собствениците, които държат имоти празни като инвестиция. Целта е разходите за поддръжка на празен апартамент да станат толкова високи, че собственикът да бъде принуден или да го продаде, или да го отдаде под наем.
Виж целия пост
# 14 803
Европейските столици и големите градове са тези със свръхтуризъм, където голяма част от празните жилища се отдават под наем през airbnb/booking/etc. Въобще не може да става сравнение с българския пазар.
Тези празни жилища са отдавна мечта на неокомунистите. Нали някакъв искаше да настанява емигранти и социално слаби в затворените комплекси.
Виж целия пост
# 14 804
Аз пък подкреям, отдавна трябваше да стане. АКО се облагат само жилища, които не се дават под наем.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия