Политиката на България - епизод осем

  • 326 576
  • 15 125
# 15 090
Олег Невзоров е на разпит в ОДМВР-Варна.
Виж целия пост
# 15 091
Нали го беше извела лично украинската посланичка с нейната кола?
Виж целия пост
# 15 092
Между другото във варненски групи във фейса тече страшна пропаганда на тема тая в последните дни.
Виж целия пост
# 15 093
Върнал се  е на 16 юни в страната Невзоров.
Виж целия пост
# 15 094
Коцев каза, че Невзоров вече бил защитен свидетел по делото срещу него. Та така.
Виж целия пост
# 15 095
Където "играят" парите... се става защитен свидетел, вместо обвиняем. А и свидетел срещу Коцев.
Виж целия пост
# 15 096

Оф, като започнете така...вече има национална стратегия за това разходите за отбрана да достигнат 3.5% от БВП. То дори и Радев го каза това миналата седмица мисля, че беше (удобно се пропусна да се упомене това тук, в темата), а дори и надскочи планираните доколкото помня 2.5% - не ми се проверява точния процент, който желае, да проверява. Така че, щем нещем ще го взимаме този SAFE. Също така удобно пропускаш, че този план е обвързан директно с военната индустрия на Украйна, ама нейсе, с т.н. "демократи", сакън да не кажа жълтопаветници не ми се спори, то е все едно да спориш с радиото.

П.С. И за твое сведение така като гледам войната в Украйна няма да приключи...изобщо. Но това е друга тема.
Тръмп нали искаше от нас да стигнем 5%, защо сега се мусите?
Планът е обвързан с ремилитаризацията на целия ЕС и идеята е цялата оръжейна промишленост да бъде модернизирана и приведена в съвременните параметри. Защото се вижда, че всичките яко изоставаме, включително САЩ, които претърпяха в Иран абсолютно унизително поражение. Това не е някаква приумица на украинците.

Муся се, защото се търси под вола - теле. Бюджетът ще е такъв, защото помагаме и на Украйна, а вие тук пискате, че нищо не сме били правили за нея. Тръмп си е прав, американските данъкоплатци няма да пазят цял свят. Свикнахме някой друг да ни плаща за сигурност, сега ние ще се бръкнем. НО трябва тези неща да се казват на хората, за да не се чудят къде са парите и да стане ясно, че никой не ги е ОТКРАДНАЛ, каквато е една от опорките на жълтопаветието. То вече като няма враг и закъсАха. Няма на кой да правят рейд с лодки, няма розови прасета, няма джипка и...май и тях скоро няма да ги има, щото срещу кой ще се борят сега? Thinking
Виж целия пост
# 15 097
Бюджетът няма нищо общо с Украйна. Бюджетът ще е такъв, защото го правят некадърници. Даже добре, че бе Украйна, та да го закърпим тоя бюджет последните години покрай милиардите, които спечелихме от украинците.
Виж целия пост
# 15 098
https://www.youtube.com/watch?v=ZGdGBIGlMZA
И коментар на проф. Калин Янакиев- силен богослов, искрен християнин, за "православието" и Радев.

Винаги с удоволствие слушам Янакиев. Жалко, че русофилите не могат да схванат какво говори един от малкото специалисти по християнството.

Нашият Патриарх каза НЕ и точка. Специалистите да си замълчат и да не се бъркат в божиите работи. А ако толкова много искат да са част от духовенството, да обличат расо и да започват служба на бог. Нашите патриарси в миналото като са благославяли битките с турци и византийци да не са били нещо по-различно? Винаги църквата си защитава собствения народ и неговите борби, така че стига сте спамили по въпроса. Това, че не ви харесва, че руският патриарх си благославя тяхната си война, не бива да се използва в светските политически битки. Оставете религията намира.
Виж целия пост
# 15 099
И какво като му треснат едни санкции на Гундяев? Няма да може да обикаля с 300 метровата си яхта Френската Ривиера. Пускам сълза.
Виж целия пост
# 15 100
Нашият Патриарх каза НЕ и точка. Специалистите да си замълчат и да не се бъркат в божиите работи. А ако толкова много искат да са част от духовенството, да обличат расо и да започват служба на бог. Нашите патриарси в миналото като са благославяли битките с турци и византийци да не са били нещо по-различно? Винаги църквата си защитава собствения народ и неговите борби, така че стига сте спамили по въпроса. Това, че не ви харесва, че руският патриарх си благославя тяхната си война, не бива да се използва в светските политически битки. Оставете религията намира.

На нас определено не ни харесва тяхната война. И като следствие не ни харесва и човекът, който благославя и убийствата, и самата война. А и войната е светска все пак, значи патриархът е този, който си е зарязал църковните дела и помага на светските власти да рушат и убиват. И като е стъпил на светското поле ще бъде третиран съответно.
Виж целия пост
# 15 101
https://www.youtube.com/watch?v=ZGdGBIGlMZA
И коментар на проф. Калин Янакиев- силен богослов, искрен християнин, за "православието" и Радев.

Винаги с удоволствие слушам Янакиев. Жалко, че русофилите не могат да схванат какво говори един от малкото специалисти по християнството.

Нашият Патриарх каза НЕ и точка. Специалистите да си замълчат и да не се бъркат в божиите работи. А ако толкова много искат да са част от духовенството, да обличат расо и да започват служба на бог. Нашите патриарси в миналото като са благославяли битките с турци и византийци да не са били нещо по-различно? Винаги църквата си защитава собствения народ и неговите борби, така че стига сте спамили по въпроса. Това, че не ви харесва, че руският патриарх си благославя тяхната си война, не бива да се използва в светските политически битки. Оставете религията намира.
Не знам защо си помисли, че тия дето са в расо са в  служба на Бог.
То и това е по същество проблемът.
Виж целия пост
# 15 102
https://www.youtube.com/watch?v=ZGdGBIGlMZA
И коментар на проф. Калин Янакиев- силен богослов, искрен християнин, за "православието" и Радев.

Винаги с удоволствие слушам Янакиев. Жалко, че русофилите не могат да схванат какво говори един от малкото специалисти по християнството.

Нашият Патриарх каза НЕ и точка. Специалистите да си замълчат и да не се бъркат в божиите работи. А ако толкова много искат да са част от духовенството, да обличат расо и да започват служба на бог. Нашите патриарси в миналото като са благославяли битките с турци и византийци да не са били нещо по-различно? Винаги църквата си защитава собствения народ и неговите борби, така че стига сте спамили по въпроса. Това, че не ви харесва, че руският патриарх си благославя тяхната си война, не бива да се използва в светските политически битки. Оставете религията намира.
Не знам защо си помисли, че тия дето са в расо са в  служба на Бог.
То и това е по същество проблемът.

Имам си причини да го мисля, а и съм вярваща православна християнка. Ето защо смятам, че включването на религиозен служител в санкциите не е уместно.
Виж целия пост
# 15 103
Вярваща си ти, когато опря до санкциите на руското ченге в расо. РР и той като теб вярващ зорлем стана.

Гледам Антон Кутев по БТВ, пак ала-бала и нищо по същество. Ама много били направили, видиш ли, променили начина на общуване в парламента. За членовете на ВСС не ги задължили да декларират офшорки, защото трябвало да се проверява. А, и лятна почивка ще имат, досрамя го да каже колко, ама не е и като да нямат, каквито им бяха заявките в началото. Заявките им големи, а на практика се спихват още веднага.
Виж целия пост
# 15 104
https://www.youtube.com/watch?v=ZGdGBIGlMZA
И коментар на проф. Калин Янакиев- силен богослов, искрен християнин, за "православието" и Радев.

Винаги с удоволствие слушам Янакиев. Жалко, че русофилите не могат да схванат какво говори един от малкото специалисти по християнството.

Нашият Патриарх каза НЕ и точка. Специалистите да си замълчат и да не се бъркат в божиите работи. А ако толкова много искат да са част от духовенството, да обличат расо и да започват служба на бог. Нашите патриарси в миналото като са благославяли битките с турци и византийци да не са били нещо по-различно? Винаги църквата си защитава собствения народ и неговите борби, така че стига сте спамили по въпроса. Това, че не ви харесва, че руският патриарх си благославя тяхната си война, не бива да се използва в светските политически битки. Оставете религията намира.
Не знам защо си помисли, че тия дето са в расо са в  служба на Бог.
То и това е по същество проблемът.

Имам си причини да го мисля, а и съм вярваща православна християнка. Ето защо смятам, че включването на религиозен служител в санкциите не е уместно.
Честно да ти кажа...ако човек ,който се обявава за вярващ, подкрепя Гундяев, бих се осъмнила много дълбоко в какво точно вярва .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия