Политиката на България - епизод осем

  • 334 574
  • 15 501
# 15 210
Максималната заплата ще я замразяват ли?
вероятно питането ти не е за максималната заплата.
Виж целия пост
# 15 211
Честито на печелившите при поголомно вдигане на цените! Услужи добре на олигарсите! Всички знаем че частниците осигряват работниците си на минимална работна заплата!!!
Виж целия пост
# 15 212
Максималната заплата ще я замразяват ли?
вероятно питането ти не е за максималната заплата.
За максималния осигурителен доход. Замразяват ли го?
Виж целия пост
# 15 213
Честито на печелившите при поголомно вдигане на цените! Услужи добре на олигарсите! Всички знаем че частниците осигряват работниците си на минимална работна заплата!!!
Скрит текст:
Радев е на друго мнение. поне новините може да слушате.
Виж целия пост
# 15 214
Няма как да разберем мнението на Радев, защото бие рекордите и на Борисов. Последният каже нещо сутринта и го обори вечерта, тоя каже нещо сутринта и после 4 пъти през деня каже нещо контриращо се с предното.
Виж целия пост
# 15 215
Бонго, пак в тази статия пише: "Подозрения, че правителството смята да замрази минималната заплата, се появиха от писмо с указания на вицепремиера Гълъб Донев, разпратено до министрите за подготовката на бюджет 2026. В писмото пише, че за периода 2026-2028 г., минималната работна заплата ще бъде 620,20 евро. Преди Радев да внесе яснота, Гълъб Донев не потвърди, но и не отрече новината, като каза само че това са нормални писма, а указанията в тях трябва да се изпълняват."
Виж целия пост
# 15 216
Пародия  на управление получихме.
Виж целия пост
# 15 217
Бонго, пак в тази статия пише: "Подозрения, че правителството смята да замрази минималната заплата, се появиха от писмо с указания на вицепремиера Гълъб Донев, разпратено до министрите за подготовката на бюджет 2026. В писмото пише, че за периода 2026-2028 г., минималната работна заплата ще бъде 620,20 евро. Преди Радев да внесе яснота, Гълъб Донев не потвърди, но и не отрече новината, като каза само че това са нормални писма, а указанията в тях трябва да се изпълняват."
така е. но нищо не пречи към края на раб.ден да се чуе какво казва главния.  аз цял ден не съм слушал/чел за замразяване , а сега като пуснах новините чух лично от Радев, че нямало да се замразява.

]
Максималната заплата ще я замразяват ли?
вероятно питането ти не е за максималната заплата.
[/quote]
За максималния осигурителен доход. Замразяват ли го?
[/quote]
еййй ... не било компютри, а било компоти   rotfImbo
Радев каза, че през август ще се събира тристранката  по повод мин.заплата. най-вероятно тогава ще разискват и за макс.осигурителен доход.
следете какво казва Радев, докато не излъчат официален говорител на министерството. ако има такъв де Simple Smile
Виж целия пост
# 15 218

така е. но нищо не пречи към края на раб.ден да се чуе какво казва главния.  аз цял ден не съм слушал/чел за замразяване , а сега като пуснах новините чух лично от Радев, че нямало да се замразява.

Финансовия министър не е ли главен? Кой отговаря за финансите на държавата, Радев ли? Тогава да закрива министерството на финансите.
Виж целия пост
# 15 219

еййй ... не било компютри, а било компоти   rotfImbo
Радев каза, че през август ще се събира тристранката  по повод мин.заплата. най-вероятно тогава ще разискват и за макс.осигурителен доход.
следете какво казва Радев, докато не излъчат официален говорител на министерството. ако има такъв де Simple Smile

[/quote]

Аха, август, записвам си го. При датата за брифинга, който така и не се състоя.
Виж целия пост
# 15 220
МРЗ я вдигнаха от 01.01.26 г. с 12,6 % . Нали от 1077 лв. стана 1213 лв. за 2026 г.
Докато останалите заплати не са вдигнати. Особено в частните фирми не са мръднали нито цент.
Само който е на МРЗ, той има някакво увеличение.
За бюджет 2027 г. щели да определят нов механизъм за МРЗ, по браншове.
Виж целия пост
# 15 221
С тези подхвърлени реплики и обръщане на мнението за всичко, вече се обърквам каква е истината.

Кабинетът “Радев” няма да замрази минималната работна заплата на 620,20 евро до 2028 г. Това заяви премиерът Румен Радев пред журналисти. Решението е в разрез с действащата формула в Кодекса на труда, според която минималната заплата се определя ежегодно като 50% от средната за последните 12 месеца, за които има официални данни.
от тук.
Обръщалка. 😄 Утре мунчо ще се появи за да каже “ Научихме че ще замразяваме мин. заплата. Нищо от това не е вярно.”
Последно вярно?
Ех, пак не сме ги разбрали или някой нарочно е интерпретирал погрешно казаното.

Сега в новините на БТВ - Гълъб не е потвърдил нито едно от двете. РР каза няма да се замразява МРЗ.

#мотика
#мотикари
Виж целия пост
# 15 222

така е. но нищо не пречи към края на раб.ден да се чуе какво казва главния.  аз цял ден не съм слушал/чел за замразяване , а сега като пуснах новините чух лично от Радев, че нямало да се замразява.

Финансовия министър не е ли главен? Кой отговаря за финансите на държавата, Радев ли? Тогава да закрива министерството на финансите.
кой отговаря за всичките министерства ? финансовия ?

Няма как да разберем мнението на Радев, защото бие рекордите и на Борисов. Последният каже нещо сутринта и го обори вечерта, тоя каже нещо сутринта и после 4 пъти през деня каже нещо контриращо се с предното.
щом е казал А изчакай да каже и Б.  какъв е този зор още не отворил очи да му гледате в устата какво казва ? изчакайте да приключи раб.ден и ще има разбор. Simple Smile
Виж целия пост
# 15 223
С тези подхвърлени реплики и обръщане на мнението за всичко, вече се обърквам каква е истината.

Кабинетът “Радев” няма да замрази минималната работна заплата на 620,20 евро до 2028 г. Това заяви премиерът Румен Радев пред журналисти. Решението е в разрез с действащата формула в Кодекса на труда, според която минималната заплата се определя ежегодно като 50% от средната за последните 12 месеца, за които има официални данни.
от тук.

Те не четат в цялост. Грабват едно изречение и започва едно писане на страници и страници. Затова много не се връзвам. Както с оръжието за Украйна. Както и завръщането на Невзоров. ПП, ДБ и тн и близките им новинарски страници се спукаха да подигварат Демерджиев. И те се хванали за една снимка и съчинения по картинка. Просто не се усещат кога да спрат. А самият Демерджиев заяви при Бенатова и другата журналистка, че Невзоров вече е дал информацията, която се иска от него и то преди дни. Нищо де. Важното е да се пише за мотики.
Виж целия пост
# 15 224
Точно с увеличението е единственият шанс на тези хора да видят малко повече средства. Достатъчно съм се нагледала на феодалите в провинцията как се подиграват с хората за жълти стотинки.
Може да се дискутира дали това е единственият шанс, ама дай да се върнем на автоматичното повишаване на заплащането. Ще го спираме ли, или не, или само избирателно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия