Политиката на България - епизод осем

  • 345 861
  • 16 095
# 16 065
Не само лято, но и организатор с малка аудитория, без дори да разполага със социални мрежи през последните седмици. Нищо, успокоявайте се, но и тези ще се изринат с протести, докато диванно защитавате поредните комунисти добрали се до власт. Wink

А защо според теб ПП и ДБ не се включиха и не подкрепиха протеста? Имаше достатъчно време да се организира. Колкото и да крякат срещу едно или друго действие на правителството, дума не обелват срещу самото правителство, като цяло. Мерят си приказките много внимателно - специално АВ. Сигурна съм, че знаеш защо е така. Защото много добре знаят, че точно сега, а и в близко бъдеще също, изобщо няма да е добре да има нови избори. А и няма да съберат толкова хора пред МС, колкото събраха миналия път.

п.п. Какво значи “диванно защитавате”? Как точно предлагаш да бъдат защитавани? Ти в момента как подкрепяш  своите - от площада ли пишеш или от дивана?
Извинявай Лейди, но защо държиш сметка на кой подкрепил и неподкрепил протеста? Гражданите за европейско развитие защо не го подкрепихте? Ако някой си е мерил приказките срещу правителството, то това са ГЕРБ. Нямало да протестират, нямало предложения да правят, че и празен чек за ВСС дадоха на Радев. И ако помня правилно, ти каза, че си подкрепила Николай Попов със Сияние на изборите. Ми чуй го днес в Дарик. И той не вижда разлика между РР ББ и ДП. Едно и също са му. Защо ли.
Виж целия пост
# 16 066
Защото гражданите за европейско развитие стават рЕзко граждани за евразийско развитие щом вождът каже. Остави ги, отговорността за истинската промяна лежи на други плещи. И всички знаем кой ще носи битката. Да, розови, жълти, красиви, умни и пр. Все са те.
Виж целия пост
# 16 067
Робола, сметката редовно я държите вие. Но, когато някой я държи на вас, се сърдите. Ние поне сме свикнали, та не ни прави впечатление вече, но явно вие не сте,  щом още на първия пост се реагира остро Simple Smile

А питам, защото 2 месеца, постоянно се пишеше тук, че трябва да има протести, да се махал Радев, да се маха Донев и т.н. А когато се организира протест какво - стоите си вкъщи и се оплаквате, че би топло и точно сега не бил подходящ сезон. Ами прави впечатление и затова го коментирам.
Виж целия пост
# 16 068
Това, което ми харесва е, че има много възрастни хора. Явно и те бързо разбраха лъжите на Радев.
имаше готов отговор и ако бяха много млади на паветата. кажи честно !!! Simple Smile
Виж целия пост
# 16 069
Робола, сметката редовно я държите вие. Но, когато някой я държи на вас, се сърдите. Ние поне сме свикнали, та не ни прави впечатление вече, но явно вие не сте,  щом още на първия пост се реагира остро Simple Smile

А питам, защото 2 месеца, постоянно се пишеше тук, че трябва да има протести - да се махай Радев, да се маха Донев и т.н. А когато се организира протест какво - стоите си вкъщи и се оплаквате, че би топло и точно сега не бил подходящ сезон. Ами прави впечатление и затова го коментирам.
ми то и гражданите за европейско развитие се оплаквате. От бюджета, от външната политика, ама все друг ви е виновен, в случая, че не ви организирал протест. И за това държахте сметка, ама днес не сте на площада. Защо ли.
Виж целия пост
# 16 070
Защото правителството прави правилните неща Joy
Виж целия пост
# 16 071
Робола, сметката редовно я държите вие. Но, когато някой я държи на вас, се сърдите. Ние поне сме свикнали, та не ни прави впечатление вече, но явно вие не сте,  щом още на първия пост се реагира остро Simple Smile

А питам, защото 2 месеца, постоянно се пишеше тук, че трябва да има протести - да се махай Радев, да се маха Донев и т.н. А когато се организира протест какво - стоите си вкъщи и се оплаквате, че би топло и точно сега не бил подходящ сезон. Ами прави впечатление и затова го коментирам.
ми то и гражданите за европейско развитие се оплаквате. От бюджета, от външната политика, ама все друг ви е виновен, в случая, че не ви организирал протест. И за това държахте сметка, ама днес не сте на площада. Защо ли.

Кой? Дали не ме обърка с някой? Аз дума не съм написала за протест, от както падна правителството на Желязков.
Виж целия пост
# 16 072
Кои са гражданите за европейско развитие? Thinking
Виж целия пост
# 16 073
Това, което ми харесва е, че има много възрастни хора. Явно и те бързо разбраха лъжите на Радев.
имаше готов отговор и ако бяха много млади на паветата. кажи честно !!! Simple Smile

Не, аз очаквах да са предимно млади и до 200 души, защото организаторът не е известен, има малък ютуб канал с около 1000 гледания на видео и е без социални мрежи. Обаче изненада. Между 1000-2000 хиляди души, от които доста възрастни в тая жега, в изпразнен град и при концерти на Scorpions. Абе, няма да му е лесно на Радев на есен. Yum
Виж целия пост
# 16 074
Много даже си е известен организаторът. И даже е отроче на БКП номенклатурата и той, те са все такива новите борци за демокрация.

Защото гражданите за европейско развитие стават рЕзко граждани за евразийско развитие щом вождът каже. Остави ги, отговорността за истинската промяна лежи на други плещи. И всички знаем кой ще носи битката. Да, розови, жълти, красиви, умни и пр. Все са те.
Виждаме как се носи битката - 100 човека на кръст.
Виж целия пост
# 16 075
Скрит текст:
Това, което ми харесва е, че има много възрастни хора. Явно и те бързо разбраха лъжите на Радев.
имаше готов отговор и ако бяха много млади на паветата. кажи честно !!! Simple Smile

Не, аз очаквах да са предимно млади и до 200 души, защото организаторът не е известен, има малък ютуб канал с около 1000 гледания на видео и е без социални мрежи. Обаче изненада. Между 1000-2000 хиляди души, от които доста възрастни в тая жега, в изпразнен град и при концерти на Scorpions.
Абе, няма да му е лесно на Радев на есен. Yum
Това като предупреждение, заплаха или грижа трябва да се разбира.
Виж целия пост
# 16 076
Много даже си е известен организаторът. И даже е отроче на БКП номенклатурата и той, те са все такива новите борци за демокрация.

Защото гражданите за европейско развитие стават рЕзко граждани за евразийско развитие щом вождът каже. Остави ги, отговорността за истинската промяна лежи на други плещи. И всички знаем кой ще носи битката. Да, розови, жълти, красиви, умни и пр. Все са те.
Виждаме как се носи битката - 100 човека на кръст.
БКП номенклатурта во главе с ДС и нейните наследници са в ПБ. Не разбирам критиката към организатора.
Виж целия пост
# 16 077
Соната,
Днешното беше „шествие“ и лозунгите „Време е за свобода“, „Тук не е Москва“... не показват срещу какво се протестира. Някой да ни е отнел свободата? А дано поне метрото ни стане като в Москва! Захапахте Радев още преди да има правителство. Не знам кое е водещото – че не можете да приемете загубата или че просто ви е антипатичен. От седмици се пише за мотики, за десетки скрити проблеми в държавата – защо никой не излезе да му го каже в очите? Къде е опозицията? На приказки са ненадминати, но сега се скриха като мишки. А приказките за  протести наесен, по хладина, като минат почивките са меко казано несериозни. Ако държавата наистина щеше да се спасява, нямаше да се чака края на отпуските.
И не излизай с оправданието, че простеста е частен - организиран от едно лице.
Виж целия пост
# 16 078
Никой не е писал 2 месеца за протест срещу ПБ тук, във форума. Наблюдаваха се и се коментираха действията на новите управляващи. И на опозицията.
Между другото, синдикатите също готвят протест. ДА ще протестира.
Виж целия пост
# 16 079
"Сбърках. Веднага след изборите прогнозирах в ефир, че сектата неизбежно ще изпъпли на жълтите павета, но не по-рано от следващото лято. Всъщност се почна само след месец...

Не, защото нещо конкретно се е случило. Дори да го твърдят, това е само оправдание. Дори не е, защото на власт е Радев. Няма никакво значение кой е на власт и какво прави - сектата излиза на жълтите павета единствено, защото ТЯ не е на власт. Няма друг принцип или друго правило.

Припомнете ми колко точно протеста бяха организирани от същите клошари днес, или от ИПВ, БОЕЦ и който и да било там уж "независимо НПО", за сваляне кабинета на премиера Николай Денков, когато същият 9 месеца управляваше открито с Делян Пеевски. Заедно посрещаха синдикати, преговаряха рамо до рамо, а Асен Василев пишеше бюджета хванат за ръка с Йордан Цонев. Отговорът е точно нула. Защото, повтарям, правилото не е кой е във властта или какво прави, дори това да е Делян Пеевски. Правилото е ТЕ да не са извън нея. Това е единствената цел на жълтопаветния протест, единствената му причина, кауза, смисъл - сектата да изрази гнева си от факта, че са извън властта, защото за пореден път народът не ги поиска. Толкоз.

И тъкмо понеже не са автентичен протест, а просто организираният гняв на една общност от изборния резултат, следва чисто и просто да се игнорират. В другите страни отдавна свикнаха, че местната либерална секта протестира в столицата 24/7 и никой не обръща внимание. Време е и тук."


Кристиян Шкварек
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия