Политиката на България - епизод осем

  • 347 684
  • 16 157
# 16 095
Аз чета и чета темата и направо имам усещането, че не сме от една планета с повечето пишещи, то са източници на информация, то са едни заучени фрази , то направо не е за вярване ! Не бях на протеста, но подкрепям, Манол дори не съм го слушала този път, но тая ежедневна #мотика ще избие кочината съвсем скоро !
Виж целия пост
# 16 096
Не виждам никакви предпоставки да има някаква виденова зима. Уж сте против страшките, но почти на всяка страница е някакъв апокалипсис, който се случва в момента. Наистина ли?

Аз пък се надявам капиталовите разходи да се случат. Общините да си изпълнят плановете. Нашият кмет страшно се разработи след изборите. Ремонтират се улици като никога. Не е за вярване. На фирмите да бъде платено според свършеното и да се приключва. Няма смисъл да влачим дългове от година в година.

Четох, че правят промяна и в изчисляването на трудов стаж на тези на непълно време. Записано било в бюджета.
Виж целия пост
# 16 097
Оправдания, често казано очаквах гора от мотики да има на протеста, но не би.Grinning

Както обикновено, не си познала Grinning
Виж целия пост
# 16 098
Продължава да ви разединява Радев.🤣

Радев е зло и докато не го осъзнаят всички демократично мислещи хора, про-европейски хора и не си оставят настрана дребните различия, ще патим. Много.
Че кой от предишните не е бил зло? (риторичен въпрос)
Виж целия пост
# 16 099
Не само лято, но и организатор с малка аудитория, без дори да разполага със социални мрежи през последните седмици. Нищо, успокоявайте се, но и тези ще се изринат с протести, докато диванно защитавате поредните комунисти добрали се до власт. Wink

А защо според теб ПП и ДБ не се включиха и не подкрепиха протеста?
Защото протеста е организиран от Манол Глишев, а той е в изострени отношения с ПП и ДБ и с голяма част от избирателите им.  Аз моето мнение съм го казала. Тая държава има нужда от нова криза подобна на виденовата. Ще е нещо като антибиотик и лекарство, че май отдавна не сме си пили хапчетата.

Дали? След Виденовата Зима доверието в русофилските партии не падна - просто довереито в БСП започна да се изчерпва и партията евентуално се самоунищожи. Прави ми впечатление, че хората са готови да живеят по-зле само и само страната им да има про-руска наклонност. А уж говорят, че са практични и само се интересуват от себе си.
Виж целия пост
# 16 100
Докато политиците си играят на евроатлантици и русофили, за да крият собствената си немощ, хората просто искат хаоса да спре и да има някакъв ред. Геополитиката не е водеща. Истинският дневен ред на обществото са цените, сигурността и стабилното управление. Всичко останало е параван за пред избирателите и борбата за власт.
Виж целия пост
# 16 101
Не виждам никакви предпоставки да има някаква виденова зима. Уж сте против страшките, но почти на всяка страница е някакъв апокалипсис, който се случва в момента. Наистина ли?

Аз пък се надявам капиталовите разходи да се случат. Общините да си изпълнят плановете. Нашият кмет страшно се разработи след изборите. Ремонтират се улици като никога. Не е за вярване. На фирмите да бъде платено според свършеното и да се приключва. Няма смисъл да влачим дългове от година в година.

Четох, че правят промяна и в изчисляването на трудов стаж на тези на непълно време. Записано било в бюджета.
Разработил се е, защото предстоят избори. Вероятно вече гледа прогресивно към тях.
Виж целия пост
# 16 102
Цялата държава оправиха. Опитаха се да режат от майките. Опитаха се да режат от хората на минимална заплата. Опитаха се да режат от пенсионерите. Сега ново двайсет!!!
Виж целия пост
# 16 103
Цялата държава оправиха. Опитаха се да режат от майките. Опитаха се да режат от хората на минимална заплата. Опитаха се да режат от пенсионерите. Сега ново двайсет!!!

Явно изобщо не е "ново двайсет", щом реализацията е стартирала и миналата година.
https://tvstz.com/2025/08/06/%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D1%8 … 0%BB%D1%83%D0%B4/

Или правилното би било всички съществуващи проекти да бъдат спрени?
Виж целия пост
# 16 104
Айде стига ревахте с тези майки. Всички тук сме майки. Две години никъде го няма това майчинство, втората също е добре платена. Някога нямаше хоум офис, сега по градовете майките имат възможности да работят отдалечено (сега, ясно е, че зависи каква ти е професията).
Виж целия пост
# 16 105
Айде и теменужка като Асен врътка журналиста в БТВ Joy
Виж целия пост
# 16 106
Кои са гражданите за европейско развитие? Thinking

Как кои?
Ние от ГЕРБ.
Но аз нямам лични познати, които са минали в лагера на РР. Не говоря за такива на позиции в ДА, там сигурно има хамелеони.
Виж целия пост
# 16 107
Айде стига ревахте с тези майки. Всички тук сме майки. Две години никъде го няма това майчинство, втората също е добре платена. Някога нямаше хоум офис, сега по градовете майките имат възможности да работят отдалечено (сега, ясно е, че зависи каква ти е професията).

И пенсионерите да не реват. Blush
Нали трябва да има за олигархията.
Не виждам някои от тях да се оплаква.
Виж целия пост
# 16 108
Аз не съм чула пенсионери да реват, а и защо да го правят.
Виж целия пост
# 16 109
Не само лято, но и организатор с малка аудитория, без дори да разполага със социални мрежи през последните седмици. Нищо, успокоявайте се, но и тези ще се изринат с протести, докато диванно защитавате поредните комунисти добрали се до власт. Wink

А защо според теб ПП и ДБ не се включиха и не подкрепиха протеста?
Защото протеста е организиран от Манол Глишев, а той е в изострени отношения с ПП и ДБ и с голяма част от избирателите им.  Аз моето мнение съм го казала. Тая държава има нужда от нова криза подобна на виденовата. Ще е нещо като антибиотик и лекарство, че май отдавна не сме си пили хапчетата.

ПП и ДБ има ли някой, с който да не са в изострени отношения. Че даже помежду си се хванаха за гушите, та се разпаднаха, като коалиция.

Никой не е писал 2 месеца за протест срещу ПБ тук, във форума. Наблюдаваха се и се коментираха действията на новите управляващи. И на опозицията.
Между другото, синдикатите също готвят протест. ДА ще протестира.

Е как никой да не е писал, като Ария от ден 1 само повтаря, че есента ще има протест и всички ще излизат по площадите. Почти на всяка страница го пишеше. По едно време го споменаваше по-често дори и от Боташ. Соната също го писа, Робола мисля също писа за протести. Айде за Робола не съм много сигурна - за нея може и да бъркам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия