Какво направих днес за себе си? тема 26

  • 14 670
  • 331
# 330
Тетка Heart

Вчера нещо наистина важно направих за себе си - качих се в едно такси, а таксистът потегли така, както си говореше на видеочат с някаква жена! С дясната ръка сменя скоростите, в лявата държи телефона и управлява волана само с меката част на дланта близо до китката! Направих му културна забележка и онзи се газира. Все пак каза на жената, че затваря, защото пътничката имала претенции...Драчихме се културно по време на пътуването, платих си и на ехидното му "приятен ден" още по-ехидно пожелах "безопасно шофиране" Trollface
Аман от тъпанари.
Виж целия пост
# 331
От вчера внуците са ми на гости.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия