Какво направих днес за себе си? тема 26

  • 14 123
  • 321
# 300
Днес съм на маникюр.
Виж целия пост
# 301
И аз бях рано сутринта на маникюр и педикюр.
Виж целия пост
# 302
Ето тук ще прекараме една седмица с ММ.
Виж целия пост
# 303
Вчера - разходка сред природата, 16 км....
Вечерта излизах с приятели.
Днес дремнах на обяд час и половина.
Виж целия пост
# 304
Цаца и бира с приятелка
Виж целия пост
# 305

Ей тука ще прекарам още няколко дни на къмпинг Heart Eyes
Виж целия пост
# 306
ами пийвам си ракиика
не знам до колко е полезно ама ме успокоява
Виж целия пост
# 307
След маникюра отидохме на разходка до Троян.
Виж целия пост
# 308
Разходих се с приятелка до музей Heart
Виж целия пост
# 309
След работа замъкнах ММ на Лидл и го навих да пием по бира на плажа.
Виж целия пост
# 310
Купих си рокля, толкова са надули цените 😬 успокоявам се, че ми тряба ми за повод, стилово си подхожда с на мъжо тоалета, не е "официална", памук и лен е, та ще си я нося постоянно.
Харесах си и сандали, но нямаше мой номер.
Почетох книжка и прекарахме някакво време с мъжо, без децата /живи и здрави да са ни бабите дълги години/.
Виж целия пост
# 311
Преход в Родопите до много приятен и закътан водопад

Късен обяд в едно ранчо с приятели, накрая- разходка до Бачковския манастир. На връщане си купих череши  🍒
Виж целия пост
# 312
След работният ден  се насладих на топъл минерален басейн и студена бира!
Боже, как я обичам тази вода!
Виж целия пост
# 313
След работният ден  се насладих на топъл минерален басейн и студена бира!
Боже, как я обичам тази вода!
Коя?
Минералната или хмелната?
Аз съм почитателка, и имам нужда от, двете.
Виж целия пост
# 314
Обяд с приятели на Камчия днес, малко плаж, после дъжд...
Сега сериал гледах и лягам. Общо взето хубав летен ден 🌻
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия