Всичко за дамските чанти – 7

  • 26 626
  • 344
# 90
AI разгредах ги и аз, много са хубави моделите. Не съм ги ползвала като бранд и не знам, как е качеството.
Това ми хареса
https://demellierlondon.com/products/the-vancouver-clutch-dune-smooth

Още съм в търсене на моята жълта любов.

Как им знаете на тези чанти имената - аз нито една по име не знам, пък имам модели на Фурла дето вече и ги няма, пак не знам как са се казвали Laughing

Тъсейки снимки на стари модели на Фурла - попаднах на сайта на най-големият аутлет в Германия.
Обаче сервизира само на немски адрес / дами , ако някоя от Вас живее в Германия, можем да наредим една далавера, иначе този е един от моите любими модели
https://www.outletcity.com/de-de/shop/handtasche-miastella-braun-furla-001450191/

Имам кафявата мини и още ме е яд, че тогава не купих и бялата.
Виж целия пост
# 91
AI разгредах ги и аз, много са хубави моделите. Не съм ги ползвала като бранд и не знам, как е качеството.
Това ми хареса
https://demellierlondon.com/products/the-vancouver-clutch-dune-smooth

Още съм в търсене на моята жълта любов.

Как им знаете на тези чанти имената - аз нито една по име не знам, пък имам модели на Фурла дето вече и ги няма, пак не знам как са се казвали Laughing

Тъсейки снимки на стари модели на Фурла - попаднах на сайта на най-големият аутлет в Германия.
Обаче сервизира само на немски адрес / дами , ако някоя от Вас живее в Германия, можем да наредим една далавера, иначе този е един от моите любими модели
https://www.outletcity.com/de-de/shop/handtasche-miastella-braun-furla-001450191/

Имам кафявата мини и още ме е яд, че тогава не купих и бялата.

Има транспортни фирми, които доставят. Потърси темата във форума. Аз редовно пазарувам чрез тях от UK и Германия от сайтове, които не доставят до България.
Виж целия пост
# 92
Chuby, ползвала съм услугите на gabco и ggbg от Германия дотук и са идеални за такива случаи, в които няма доставка до България. Чака се около седмица след като тръгне камионът оттам.
На този сайт цени не виждам, трябва регистрация или с включен немски VPN да се разглежда?
Виж целия пост
# 93
За да видиш цената трябва да се регистрираш. Доставят и до България. На конкретната Фурла й искат 342 евро,което въобще не е евтино за стар модел в аутлет.
Виж целия пост
# 94
имаше намаление във Фурла и някои от чантите бяха по-евтини от тези 342 евро, а и плюса е, че не са се премятали години тук и там.
Виж целия пост
# 95
Цената изобщо не я коментирам. Но в големите западноевропейски аутлети се предлагат стоки много далече от понятието "премятали години тук и там". Моят опит говори (а аз съм обиколила около 70% от аутлетите в Италия и Германия), че са дори актуални колекции, а не както е прието за аутлет - стоки от предходен сезон.

Чантата очевидно си държи  цената, и ако се цели точен и конкретен модел, няма много място за лавиране.
https://eschuhe.de/p/handtasche-furla-miastella-wb00333-bx0053-0 … -20-bg-b-cognac-h
https://en.zalando.de/furla-miastella-tote-tote-bag-nero-fu151h0kr-q11.html
https://www.amazon.de/-/en/Furla-Miastella-Tangerine-Perla-Cognac/dp/B09SGMGLPD
https://www.ventis.com/lv/b/furla/p/614614_furla-miastella-l-tote-wb00333bx0053/
Виж целия пост
# 96
От Германия, когато ходехме аутлетите държаха цени и стоките си бяха чисто нови. Този случайно го изрових, щото дори не знаех името на чантата си, а я познах по модела.
Но като си направих регистрация харесах и други модели, та ми стана интересно как да си пазарувам от него.
Не става въпрос само за Фурла конкретно, а и за други марки.

Tod`s имали чанти дето не приличат на музейни експонати Simple Smile

https://www.outletcity.com/de-de/shop/beuteltasche-zweifarbig-tod-s-001487468/
Виж целия пост
# 97
Chuby, аз живея в Германия и вариантът с превозвач определено е по-добрият. Доставката с DHL е доста скъпа, по последен спомен пакет до 5кг гонеше към 20 евро. Поръчвала съм от сайта, понякога пакетите се бавят малко повече от нормално, имат и акции с допълнителни намаления, ако ти се занимава да ги следиш
Виж целия пост
# 98
Не можах да се сдържа, ама много ме кефи тая чанта колко е яка. Като автобус от градския транспорт е - винаги може да побере още нещо.
Виж целия пост
# 99
Hatred - влачи, влачи за толко пари, треа да мое да влачи.

Ния къде си душице - успя ли да ми фотнеш красотите, сетя с пръст на спусъка и чакам Kissing Heart
Виж целия пост
# 100
Боже 😎
Какво фантастично оранжево ♥️
Виж целия пост
# 101
Боже 😎
Какво фантастично оранжево ♥

Нали!

hatred, по- яка реклама, “здраве” му кажи! ❤
Виж целия пост
# 102
Дари сте виждали подобна чанта,като разпределение,но по-бюджетна?
Виж целия пост
# 103
Чакайте да покажа къде мушнах 1 кг ягоди 😃
Виж целия пост
# 104
Дари сте виждали подобна чанта,като разпределение,но по-бюджетна?

То няма някакво особено разпределение - като голям хамбар е отвътре. Един малък джоб с цип и отделение за телефон. Но е много здрава. Иначе за повече подредба жените, които го владеят това с подредбата според мен ползват органайзер.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия