Медицински университет - Тема 6

  • 17 093
  • 246
# 240
Здравейте,  дъщеря ми ще се яви на редовния изпит по химия в МУ София за покачване на оценката, на предварителния изкара 5.50. Въпроса ми ако, случайно изкара по- нисък успех, коя оценка ще се вземе за кандидатстване?
Виж целия пост
# 241
Здравейте,  дъщеря ми ще се яви на редовния изпит по химия в МУ София за покачване на оценката, на предварителния изкара 5.50. Въпроса ми ако, случайно изкара по- нисък успех, коя оценка ще се вземе за кандидатстване?

Оценката, която е по- висока 😉 Успех!
Виж целия пост
# 242
Поздраления за оценката от предварителния. Взима се по-високата от двете! Успех!

А дали някой знае кога ще излезне химията в СУ? Да не би да е ведно с биологията? Или директно ще има класиране на 9.07?
Виж целия пост
# 243
Поздраления за оценката от предварителния. Взима се по-високата от двете! Успех!

Благодаря ви! Трябва ли някъде в документите за кандидатстване сега с дипломата да се подаде това да се зачуту по- високата оценка или автоматично се приема
Виж целия пост
# 244
Поздраления за оценката от предварителния. Взима се по-високата от двете! Успех!

Благодаря ви! Трябва ли някъде в документите за кандидатстване сега с дипломата да се подаде това да се зачуту по- високата оценка или автоматично се приема
Автоматично се взима по-благоприятната за кандидата оценка.
Виж целия пост
# 245
Поздраления за оценката от предварителния. Взима се по-високата от двете! Успех!

Благодаря ви! Трябва ли някъде в документите за кандидатстване сега с дипломата да се подаде това да се зачуту по- високата оценка или автоматично се приема
Автоматично се взима по-благоприятната за кандидата оценка.
Много ви благодаря!
Виж целия пост
# 246
Здравейте, някой има ли информация колко човека са се освободили да учат медицина в МУ София, защото искам да знам има ли смисъл да си подавам документи за преместване да уча в София, тъй като ми е мечта да съм в този университет, но за съжаление не съм в него, а в друг. Просто да си пресметна шансовете какви са ми, колко човека са се отказали и с какъв успех могат да ме приемат?
П.С. сега в МУ София, както и в другите университети вече приемат и студенти с договори, възможно ли е да се преместя да уча в София, но с подписан договор от болницата в рамките на настоящите условия?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия