ДВАНАДЕСЕТИ клас 2025/2026 - Тема 3

  • 32 970
  • 788
# 285
Козаха по новините - не късат ине слагат в плик бланката, на която пишат идентификационните си данни. При проверяващите те отивали замазани.
Виж целия пост
# 286
иланг - иланг,  аааа, не може така "Моля се да си намери читава приятелка и тя да почне малко да му пили на главата, че сили нямам вече. "
по един известен Софийски лекар: "мама е до 30, после го поема жената"
Скрит текст:
Д-р Драганов беше много популярен по времето на големия после и "малката", т.е. младата девойка, на която и предстои да облече официални рокля и обувки (днес не и се случи - по широки цветни дънки и риза с ръчно правен метален колан), единият път при него.
Той имаше култови реплики, неизменни в периода от 2+г. Joy
Лоша комбинация съм имала #1 момче, #2 момиче, трябвало обратното, за да вкарва в ред  и каката ...

Мина и нашето изпращане, не ходих, че работа доста имаше, а и 2 дни "излизах" от работа (естествено с наваксване къде от вкъщи, къде по път) - ортодонт за девойката, обикаляне по застрахователи с баткото за щета на колата (драскотини, но трябва да се оправят).

Тази година учебната година започна с въвеждане от 12токласниците на 1вокласниците и завърши с извеждане в същата конфигурация. Съответно имам снимка на девойката с малко момиченце от тогава и от днес, та и аз се просълзих постфактум.
Въпреки критиките ми към облеклото  девойката, тя бе доволна от себе си: " класната каза, че много й хареса как съм облечена, малката и тя много ме хареса, особено колана ми" Joy

Сега съм се отдала на червено по повод развода Joy, малко глезене на фона на хранителен режим.

Реално след челния сблъсък със системата и #1, от когото днес не мога да се оплача, при девойката нещата вървяха по-гладко.

В тази връзка успех на наборите на ДЗИтата, (Лулу, стискам още палци),  да изберат и се реализират в правилната за тях посока.
Виж целия пост
# 287
И служебните бележки могат да са и в електронен вид на телефона. Изпратиха инструктажа и на родителите. 😂
Виж целия пост
# 288
https://www.mon.bg/news/v-783-uchilistha-sthe-se-provede-matura- … hR08gdwkJNFYvBRaw
Виж целия пост
# 289
Доколкото разбрах бележките вече са в училищата, но от МОН са им нареждане да се раздадат най-рано в понеделник, така че тогава ще разбирем явно къде сме рапределени.
Виж целия пост
# 290
И нашето изпращане мина.
Сълза не пророних Satisfied
С дребния обаче ще плача/ с облекчение/.
Прекрасни деца изпратихме днес. Заедно от 5-ти клас.
Успях да се снимам и с приятелите й, дошли да я изпратят, с които е от детската градина.
Ето на това му се казва истинско приятелство. Надявам се винаги да е заобиколена от толкова добри хора Heartbeat
Виж целия пост
# 291
Днес си купих череши за пръв път тази година, голямо съвпадение Joy

Бележките ще ги раздават в понеделник, ще го помоля да снима на секундата и да ми я изпрати.
Виж целия пост
# 292
В бележките за матурите, освен разпределението по училища им ли и номер, с който да проверяват резултатите? При нас не са давали през март бележки.
А и в електронен вид ги няма, във вторник ще ходи да я вземе.
Виж целия пост
# 293
При нас дадоха бележки през март и ние я загубихме. Въобще не знам как се проверяват оценките от матурата.
Виж целия пост
# 294
Днес класната казала, че бележки ще раздава в деня преди ДЗИ. А ми се искаше да знаем по-рано и ако трябва да се отиде преди това до училището.
Виж целия пост
# 295
sise_to, моят младеж каза, че ще ги дават на 18-ти, т.е в понеделник, но може и да не е разбрал.
Виж целия пост
# 296
Дано да е в понеделник.
Скрит текст:
Между другото не знаех за починал ученик от 12 г клас. Бащата днес ме трогна много.
marini, синът ми разпозна твоя от снимката, заедно били на уроци по БЕЛ.
Виж целия пост
# 297
Разпределението по училища излиза в профила на ученика в infopriem. С вх. номер и кода за достъп от служебните бележки, които би трябвало да са ви раздадени март, можете да ги видите и по-рано.
Виж целия пост
# 298
Никаква бележка няма моят младеж, нещо е изпуснал ъгейн, да ми е жив и здрав Joy

sise_to, малко преди началото на учебната година младежът почина от рак, затова и тазгодишната кауза бе посветена на тази коварна болест. Затова и посланието на тениските е такова. Много трогателно бе и че учители и ученици бяха с тези тениски в днешния ден. До последно вярвахме и се надявахме на чудо, дори му бяха купили куверт като подарък-изненада. Благодарна съм на учителите и на ръководството, че подкрепиха децата в тази трудна за тях година, загубата е огромна и унищожителна. Сори за отклонението, но имах нужда да споделя.
Виж целия пост
# 299
Тъкмо влязох в сайта на МОН с вх. номер и кода за достъп от бележката, която дадоха през март, но все още не пише в кое училище ще се явяват на матура. Вероятно в понеделник ще излезе тази информация, когато им дадат вторите бележки.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия