Плам пламти! Котел бълбукай! Адска смес мехури пукай! Майска вещерска и спортна

  • 44 743
  • 1 220
# 120
Прити, честит именик! Да ти е здрав и да те радва!
Почерпете се пост фактум и за мое здраве виртуално. Злато моме помъдря (надявам се) 😄

Виж целия пост
# 121
Честито на именниците.
Злате, честито. Твое ли е лозето? Simple Smile
Виж целия пост
# 122
Арте, ще ми се 😄 Минахме от там днес за дегустация и да оправим вкуса (буквално и преносно) от Мелник. Мъх беше потресен какво видя 😄
Виж целия пост
# 123
Злато моме, жива и здрава да си! Къде одиш да илядиш! Heart
Виж целия пост
# 124
Злато, моме от здраве, щастие, любов и късмет да се не оттървеш!
Виж целия пост
# 125
Златенце, да си жива и здрава! Спокойствие и хармония, лозя и вина Simple Smile
Виж целия пост
# 126
Честита да си, Злате! Да си здрава, успешна и винаги да имаш избор : от по-хубаво и най-хубаво.Flowers Hibiscus
Виж целия пост
# 127
Честито Злате, да си жива и здрава!
Честито и на всички именници и празнуващи!
Добриня, как имаш нерви за такова нещо не знам! Това някаква китайска роза ли е дето го имаш?
Виж целия пост
# 128
Злате, здрава да си, обичана и щастлива.
Да намериш удовлетворяваща работа в емоционален и финансов аспект, каквото ти и е на сърце, да ти е в ръце ❤
Виж целия пост
# 129
Злато, моме, да илядиш в здраве, щастие и ядене без да надебеляваш!
Виж целия пост
# 130
Честит празник на рожденици и именици! Да сте здрави и щастливи! 🩷
Толкова съм болна и ми е зле, че като пуша все едно вдишвам чист планински въздух, нищо не усещам.. и чипс ядох, ниищоо.. но пък съм здравословна, личи си 😁 и се чувствам като парцал, така че къпя се и лягам. Да избутаме неделята и в понеделник се надявам всички с песен по институциите 🥴
Виж целия пост
# 131
Злате, бъди честита!Да ти е златно и омайващо, пълно  в сърцето, очите, портмонето! Хубави хора празнуват днес, на сестра ми мъжът й. За него казвам,че той ми е брат, така го усещам, а децата ми го боготворят. Няма друг вуйчо като него.
Виж целия пост
# 132
Златушо,жива и здрава да си,спокойна и щастлива!

За килограми не ща да отварям дума.Положението е зле.
Аз като цяло съм от тия с “едър кокал” или по-скоро спрямо новите изследвания “с дебел ген”.Иначе казано ако аз и мама ядем едно и също и не се движим достатъчно ,тя ще качи 1 кило или нищо,аз 4.
Винаги съм удържала положението с мноооого диети,толкова че още повече прецаках хормоните.По време на бременността нещата съвсем избуяха и сега съм свинч.
Ке видим до къде ще я докарам.Следваканционно спрях всички шоколадови неща,пак салати,зеленчуци и месо.
На работя се очертава драма с летните отпуски и ми е тъпо.
Виж целия пост
# 133
Златенце,да си жива и здрава!Да си щастлива,обичана и още много хубаво вино да изпиеш в компанията на хубави хора!
Виж целия пост
# 134
Дубрутро!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия