Hell’s Kitchen България_сезон 8 | тема трета

  • 30 719
  • 352
# 150
Вчера всъщност когато Ангелов каза, Нора поемаш кухнята тя каза а а не аз вчера... И за "победата" вчера имаше значение кой първи ще седне на трона. Ако беше звездата Нора дали ще ще да остане последна?!Цял сезон не може да запомни името на Денис. Славена има своите недостатъци и няма лидерски качества, но и другото чудо което сама не е постигнала нищо в живота няма. Лидерът трябва да дава и личен пример. Какви умения точно са нужни, за са сготвиш ребра със сос и спагети?! Комбинирай обаче русенско варено с боб и леща.
Виж целия пост
# 151
Вярно е,.че този сезон е много слаб. Освен че шеф Ангелов ги разместваше по станциите в предишните сезони, но се научаваха  на други изискани блюда и техники. Тук не видях подобно нещо. Явно предаването се изчерпило вече..
За Славена единственото нещо в нея, което харесвам, е много красива и с големи изразителни очи. Дори когато беше много уморена, изобщо не се отрази по лицето й и очите й. Но една красота не може да покрие останалите й недостатъци. Затова красивите хора трябва да придобият и качества, а не да разчитат само на красотата, защото тя е до време.
Фаворити да спечелят са Евгени и Спирова. Но не и Нора. Тя не може да готви. И според мен чиниите ги прави.някой друг. Тя не можеше да обясни какво беше сготвила. Английски е знаела.перфектно?! Това много ме разсмя. Друг път. Сюреалистично се надценява себе си. Малко трябва да се приземи.на земята. Сама едно лидерство не е достатъчно. А с тези обувки с високи токчета, не си дава сметка,.че си повреди краката. След 3-4 години ще има огромни проблеми с краката си. Забелязах, че много пуши. То всички пушат. Евгени мислих, че.не пуши, но снощи го видях и него с цигара.
Виж целия пост
# 152
Много съжалявам за Галин. Двамата с Цецо ми бяха фаворити. Събков за амнайсти път отпред и се гони друг човек. Явно финалът ще е между него и Спирова. И победител - тя. До сага само два пъти са печелили жени, явно е ред. Не бих имала нищо против, но човек, който си облизва пръстите и пипа чиниите да вземе плакета, не ми е ОК.
Нора е ясна и няма да я коментирам, обаче Славена такава злобица таи. Чете се в очите. И тримата златни са ми безразлични към неприятни. За тях все тая кой ще вземе.
Виж целия пост
# 153
Знаех си, че ще изгони Галин още като стана издънката с рибата Sad За пореден път кадърни хора заминават. Трифонова остана на мястото на Цеци, Събков на Галин, маниак. Да дава наградата на Събков и да се свършва тая мъка.  
Само ми е интересно шеф ли решава или сценаристи, продуценти? Кой е продуцент?

Успех на най-добрия играч този сезон - Галин !
Виж целия пост
# 154
Знаех си, че ще изгони Галин още като стана издънката с рибата Sad За пореден път кадърни хора заминават. Трифонова остана на мястото на Цеци, Събков на Галин, маниак. Да дава наградата на Събков и да се свършва тая мъка.  
Само ми е интересно шеф ли решава или сценаристи, продуценти? Кой е продуцент?

Успех на най-добрия играч този сезон - Галин !

Не е ли Топарев?
Виж целия пост
# 155
Предаването се превърна в много нискобюджетен и пошъл Биг брадър, най-вече защото Нико Тупарев е продуцент. Другият продуцент е Витомир Саръиванов. Нико си е точно по шоуто с полезни идиоти, с елементарно образование и култура. Ку...ляците също са му таргет. С такъв продуцент, толкоз. Не се учудвам, че иначе хубавият формат, поне от два сезона се превърна във всичко друго, но не и в кулинарен. Ангелов много се изложи с това си участие в настоящия сезон, но очевидно за едните кинти е готов на всичко. Добре, че вече идва финала.
Виж целия пост
# 156
Пуснах да гледам предаването и с “възкачването” на госпожата с китеника на главата на трона, го спрях. Верно е обидно за зрителите.
Чета, че си е тръгнал Галин. Абсурдно е това толериране на Нора. И е абсурд да си тръгне Галин. Сега победители Нора и Събков и да гасим лампите. Следващите предавания за целия сезон и една тема няма да изпишем.
И пак да кажа, че не разбирам как така с лека ръка се толерира Нора. Нали никой от нас не си мисли, че тя си прави чиниите. Отделно-как може да се сравни Нора с Анщайн и Дикенс! Че между тях и нея има няколко галактики разстояние. Ама всичко й било простено, щото била топ готвач! 🤣 Ама моля ви се-в това предаване е имало наистина топ готвачи, които са се съобразявали и са уважавали и са слушали, а не като чудото с тресящия се китеник на главата, дето сама си го е купила. И в крайна сметка когато проституцията се издига на пиедестал, нещата не вървят на добре. Никак даже.

Според мен тя сама се издава на моменти, че не си прави чиниите, като постоянно пита сушефовете за помощ и насоки, все едно е свикнала на това, но не се съобразява особено дали има камери наоколо.. не съм видяла някой от другите постоянно да се обръща към Никола и Светла с въпроси. Това значи, че тя си ги ползва като "помощен" персонал и през останалото време и когато няма камери, помагат.
Не знам кой адекватен готвач (или хоби такъв) или "ВИП" ще иска да се запише за следващия сезон. Този беше потресаващ.

Чудих се защо Славена ме дразни, май заради кухата й усмивка. Във всеки един момент, тя лепнала усмивката тип "искам световен мир" на лицето.. не е естествено просто, но сигурно е професионално изкривяване. На фона на Нора- с мед да я намажеш.
Виж целия пост
# 157
Пуснах да гледам предаването и с “възкачването” на госпожата с китеника на главата на трона, го спрях. Верно е обидно за зрителите.
Чета, че си е тръгнал Галин. Абсурдно е това толериране на Нора. И е абсурд да си тръгне Галин. Сега победители Нора и Събков и да гасим лампите. Следващите предавания за целия сезон и една тема няма да изпишем.
И пак да кажа, че не разбирам как така с лека ръка се толерира Нора. Нали никой от нас не си мисли, че тя си прави чиниите. Отделно-как може да се сравни Нора с Анщайн и Дикенс! Че между тях и нея има няколко галактики разстояние. Ама всичко й било простено, щото била топ готвач! 🤣 Ама моля ви се-в това предаване е имало наистина топ готвачи, които са се съобразявали и са уважавали и са слушали, а не като чудото с тресящия се китеник на главата, дето сама си го е купила. И в крайна сметка когато проституцията се издига на пиедестал, нещата не вървят на добре. Никак даже.

Според мен тя сама се издава на моменти, че не си прави чиниите, като постоянно пита сушефовете за помощ и насоки, все едно е свикнала на това, но не се съобразява особено дали има камери наоколо.. не съм видяла някой от другите постоянно да се обръща към Никола и Светла с въпроси. Това значи, че тя си ги ползва като "помощен" персонал и през останалото време и когато няма камери, помагат.
Не знам кой адекватен готвач (или хоби такъв) или "ВИП" ще иска да се запише за следващия сезон. Този беше потресаващ.

Чудих се защо Славена ме дразни, май заради кухата й усмивка. Във всеки един момент, тя лепнала усмивката тип "искам световен мир" на лицето.. не е естествено просто, но сигурно е професионално изкривяване. На фона на Нора- с мед да я намажеш.
Абсолютно съм съгласна с всичко!
И имайки предвид претенциите, че е обиколила всички ресторанти в света 🤣, елементарни думи не знае. Гледах клипче, че не е чувала за паста Путанеска примерно😳. Най-малкото, ако си прочел някоя книга, ще си я срещал.
Виж целия пост
# 158
аз също не съм чувал за такава паста, което не ми е проблем.  тая не е там за да ни показва как може да готви защото не го може. тя е там за клоунадата и за набиране на гласове в соц.мрежи.  после ще се възползва от десетките хиляди следващи я членове.
Виж целия пост
# 159
Изключително съм разочарована от този сезон, а изгонването на Галин определям като крайно несправедливо, за мен той беше един от фаворитите за голямата награда и класи по-добър от останалите 😟 За Нора ясно, но защо оставиха Събков и предпочетоха да махнат Галин не разбирам.
Виж целия пост
# 160
С всеки следващ сезон отиват все по-далеч от готвенето и все по-близо до хляб и зрелища.
Преди си спомням как рядко даваха скандал или нещо от къщата и то около емилинации. Сега са любовни истории, смъртни врагове, НораТА 🤣🤣🤣
Явно рейтинга е започнал да пада и са взели мерки или наистина със смяна на продуцентите и концепцията се е променила, което е жалко.

За Галин ми стана много тъпо. Въобще защо той е в "резервите", а Маргарита влезе директно? .... Вярно, че си имат и търсят определени групи хора, но все пак е абсурдно.

Това, че чак сега започнаха да ги местят по станции е скандално. Според мен така се контролира кой и кога да бъде изгонен. Колкото и да си добър, това е удобен начин да те "сготвят" набързо.

Тото аха да си кажа, че съм сбъркала с мнението си за него и го затвърди. Славена е и ще си остане една наистина хубава жена. Жалко за обезобразените устни, които явно няма възможност да поддържа. Ама грам не е надградила и опредерено има някаква нужда да бъде харесвана. Евгени изпра имиджа след падението с Ивка Бейбе. Още не разбирам (ако не е било само PR) как се е забъркал с нея.
За мен Спирова я гласят за победител, което е заслужено. Оставиха Събков, за да издоят още малко аферата с Трифонова. Дано поне заради това не изгори на 3-то място Денисиньо.

Нора е там за шоуто, за да ги дразни и провокира. Аз също мисля, че доста я подпират и вероятно всичко това е по сценарии. На моменти не само аз съм забелязала, че се хили преди да влезе в роля. В замяна на цирка са обещали да я подпират и държат до финал. За мен подготвят Славена да си ходи и финалът ще е с Евгени и Нора. А защо не да са обещали и победата 🤣🤣🤣
Виж целия пост
# 161
Ако спасят пак Нора, за сметка на Славена, това ще е върха на абсурда. Не че досега не беше абсурдно бутането ѝ дотук. Трябваше да бъде изгонена много отдавна. Шеф Ангелов, с всеки епизод, в който я толерираше и ѝ позволяваше да се държи неуважително, започна да губи уважението ми малко по малко, а снощи изгуби и малкото останало. Жалко! И това предаване съсипаха. Нора го прави негледаемо просто. Не знам как може на някой да му харесват крясъци, лигавщини, злоба, завист, нагло и непристойно поведение.
Жалко за Галин! Имунитетът реално беше негов, а не на онази некадърница.
Звездният финал трябва да е между Евгени и Славена - пък нека тогава да победи по-добрия.
А при черните предполагам на финал ще са Спирова и Денисиньо, и Спирова ще спечели.
Виж целия пост
# 162
Не мога да разбера защо толкова се стараят да направят предаването негледаемо. Добре, не сме опитали чинията на Нора. Хубаво, сложиха я на трона, дадоха й имунитет, но защо трябва да слушаме абсолютно безмисленото й бръщолевене в поне 60% от предаването. Не виждам нищо полезно да казва, освен колко е велика. Във всяко предаване някой печели имунитет и не помня някой досега да е търсил шампанско, за да го отпразнува. Ма била с маратонки! Е кой го интересува? Била си забравила гримовете! На кого от зрителите му пука? Мечтая да вкарат Кулагин в предаванего, ще й види сметката набързо и ще спаси зрителите от оглушаване
Виж целия пост
# 163
Аз сега разбирам че е имало смяна на продуценти . Може ли да кажете в кой сезон и кой продуцент е бил
Виж целия пост
# 164
А видяхте ли как шеф Ангелов й помогна да отвори капачката на бутилката на олиото! Все едно беше сцена от романтичен филм. Joy Шеф Ангелов да вземе да се снима в някой романтичен филм.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия