Hell’s Kitchen България_сезон 8 | тема трета

  • 30 651
  • 352
# 345
Добре де, аз не пък разбирам, защо е необходимо да информират обществото за личните си планове. То ако всяко семейство почне да го прави, къде ще му излезе сметката?
Виж целия пост
# 346
просто е. търсене на внимание, намиране на спорсори/пари и да не се налага да работят като готвачи и да стават поредните инфлуенсъри.
Виж целия пост
# 347
Със нищо не ми се виждат толкова интересни, че да си губя времето да ги слушам
Виж целия пост
# 348
Не си губя времето да ги слушам. Безинтересни и противни са ми Събков и Трифонова.
Виж целия пост
# 349
не гледам под, над и страничен каст. достатъчни са ми в самото предаване.
Виж целия пост
# 350
Не  мога да кажа, че са ми противни, но и никакъв интерес не ми предизвикват извън предаването
Виж целия пост
# 351
Тогава последната част в скрит текст:
Скрит текст:

[/spoiler ]
Виж целия пост
# 352
Поканили са ги на интервю, задават им въпрос - те отговарят.
Тези, които се интересуват - гледат, останалите - не. Това е смисълът на всеки подкаст. Не бих ги нарекла                    /подкастите/ информационни предавания.
Мен не ме вълнуват и не гледам, но не ги и коментирам, защото "за всеки влак си има пътници".



Добре де, аз не пък разбирам, защо е необходимо да информират обществото за личните си планове. То ако всяко семейство почне да го прави, къде ще му излезе сметката?
[/quote]
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия