Ем, така красиво написано, че хем ме усмихна, хем ми се насълзиха очите, от умиление!
Дай Боже, още много години да се чувстваш по-този начин. Много щастие, любов, здраве и късмет!
Нека малката Ема, да се изправи стабилно на крачетата си и те уверено я водят по широкия свят!
Аз да продължя с добрите новини. Татко е доста по-добре. Вече ходи без да се задъхва и не е имал пристъпи. Доволен е от лекарите и лечението. Звучи свежо. Ще отидем днес след работа с майка, че си е забравил зарядното, а и да го видим разбира се. Дано, всичко да продължи да се подобрява!
Роди, Тит, дано и вие се похвалите!
Благодаря, снимките, прекрасни са!
Съни, липсват ми разказите за сутрешните разкрасяванки! Много ме радваха и мотивираха, да правя нещо за себе си!
Благодаря ви, че ни мислите! Да ви се връща доброто, което правите с помислите си!
Хубав да е денят ни!
, пожелавам ти всяка годишнина да извиква у теб същите мисли и чувства! Дай Боже, всяка нова страна на половинката само да увеличава тези чувства! От тук нататък леко и безпроблемно да минава времето! А Ема нека смело и уверено да крачи по пътя си!
Аз като гледам подаръците на ММ си седят повечето.


.