⭐️Толгахан Сайъшман и Амине Гюлше – Сега и Завинаги ⭐️ Любими турски актьори - тема 58*

  • 9 178
  • 736
# 720
Благодаря за изпълнилите задачата си и аз ще почна…


О





Това е само една бедна част от това което мога да споделя…🤭🫠

Виж целия пост
# 721
Аз си харесах Мерт в "Metruk Adam", а сега само дебна свободен момент, за да изгледам и "Bize Bi’şey Olmaz".
Мерт и Мирай са много магнетична екранна двойка.





Виж целия пост
# 722
Така е Еми.🫠
Новички за Лореал

Виж целия пост
# 723






Да ви е сладко! И аз да се включа в задачата, макар,че вече знаете предпочитанията ми.

Толгахан и Амине - Сега и завинаги - Ийт и Нур - те ме зарибиха и "разболяха" по турските сериали. Много силни емоции, преживявания и сълзи!!!



Чаглар и Бурджу - Любов на показ - Керем и Айше - красива двойка талантливи артисти, отлично си паснаха и нацелуваха.


Илхан и Бурджу - Любов, логика, отмъщение - Озан и Есра - чудесна двойка, прегръдки, сърдечност, дружба.



Слава богу, вече не чувствам зависимост от турдизитата. Сега гледам само Приемник заради Илхан, но едва ли ще ми стане любим сериал.





Харесвам също така Чачо в Прилив и Вътрешен човек.




Виж целия пост
# 724
О , Амине и Толга също в "Сега и Завинаги" си ги харесвам и с удоволствие си ги припомням. 

Чачо в "Протектор" и  "Вътрешен Човек " също.
Виж целия пост
# 725
Аййй много ми стана интересно това с зайчетата предполагах ,че има нещо такова ,но искам да видя защо тези зайчета са по едно при всеки от двамата.

https://x.com/Esraa_5534/status/2069234789190615041?s=20

Като татуса на Тео освен Арас никой не се осъмни ,че можеше да е Демир ама и това не изкара дълго.

Колкото до Бизето чакам с 10 очи да видя какво ше кажеш за всичко което ще видиш Еми.

Искам така да изглеждам на 82г ако ги доживея де...Небахат просто си...



Цвети , мерси за това което си споделила но аз исках любимите си снимки да споделите на любимците си не говорех за двойки.
Виж целия пост
# 726
Диди, толкова се старах.....напразно!

Виж целия пост
# 727
Диди, толкова се старах.....напразно!

Аййй ще го изям това коте ама сега... Heart
Веднага ти отвръщам...

Виж целия пост
# 728
Любимците вървят с комплект с любими екранни и завладяващи двойки свързана с работата им така че не е напразно че сме ги споменали и Цвети🌼 наистина много се постара.

Котето е страхотно маце.😻 ПУ , ПУ да го гушнеш направо. И двенките от Дидето също. 🥰
Виж целия пост
# 729
Чувствам се тъжна ако с нещо съм засегнала Цвети.

Виж целия пост
# 730
Цвети, мисля че няма да се засегне и ще си продължим забавлението.  

Молка е нея да я изядеш и гушнеш. Такава сладурка е. 🥰
Като истинско човече. И много се обичате двечките. 😋
Виж целия пост
# 731
Спинка в момента до мен като се събуди първото ми занимание е това.

А няма шанс да ми се сърди щото и двете обичаме Чааларчо.
Впрочем моя приятелка успя да се види с него миналата година толкова съм се радвала за нея затова нещо.
Но беше възмутена ,че никой не пляскал на пиесата това било така при турците нямало алподисменти.


Виж целия пост
# 732


Диди, не сме деца, пък и няма за какво да се обиждам..





Виж целия пост
# 733
Имаше едно видео в което Чаалар беше взел едно коте и обесняваше как се прави масаж на гърба трябва да го намеря да се посмеем.
Цвети аз съм по кучетата ,но и котета обичам.
Виж целия пост
# 734
Ехаа, момичета, пуснали сте много интересни неща, пък и сте изписали темата аз докато спрягам глагола "мотам се" из центъра.
Запретвам ръкави да пусна новата тема. Там ще продължим да споделяме снимки на любимците и сериалните двойки, които са ни впечатлили.
Време е да се гмурнем в морето и да запечатаме първите летни дни поне с визуални разходки по морския бряг.



Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия