💙 Къванч Татлъту- минали и бъдещи проекти, партньори, семейство - тема 122 💙

  • 9 911
  • 253
# 240
Привет, момичета 🤗🤗🤗

Честит ден на бащата Къванч ❤️

Виж целия пост
# 241
Айре Heart Eyes благодаря ти за чудесното клипче! Kissing Heart
Честит ден на бащата на татко Къванч! Да е жив и здрав и малкото Ефенце да го прави винаги много щастлив! Heart
Пепи, прекрасен гиф! Kissing Heart
От мен малко снимки












Виж целия пост
# 242
Благодаря ви момичета за чудесните снимки и Айре за видеото 😍👏👏👏



Накарахте ме да си припомня вълненията около всички тях. Имам няколко любими, от всички любими.

Първата , която публикува Башак на 19.06.2022 г. /проверих специално/😜



Много харесвам и тази . Първата, която Къванч пубикува в своя ИГ. "Най-важните неща, не са неща"



Първото видео, в което ни показаха Курт Ефе ❤️

Виж целия пост
# 243
Здравейте Благодаря за споделеното
Айре благодаря за видеото

Честит ден на бащата





Виж целия пост
# 244
Фенче Kissing Heart, Терзи благодаря ви!!
Пепи, гифчетата са топ!! Hands Plus1

и от мен любими Heart 🧿


















тук го видяхме за 1 път, е снимано от папараци.






Виж целия пост
# 245


Днес ми попадна едно видео в ИГ създадено с ИИ. Нося ви го.



И едно видео с Аслан и малкия Джихан.

https://www.instagram.com/reel/DZ2yUaXs3Yy/?igsh=NWV5emYzZXF6M2tr

За лека нощ да отбележа и днешния ден

Виж целия пост
# 246
Здравейте момичета,
Благодаря ви за това, което споделяте всеки ден....
От мен това...
Майка и дъщеря...Сонгюл Йоден с малката Соне Ларин

И Ойкю с нейния пораснал син...

Виж целия пост
# 247

Привет в понеделник!!

Гости, благодаря!! идвай пак!
Пепи, крада ти гифчетата Wink
и аз го видях това в ИГ с ИИ....не съм очарована Expressionless
...................


много мило Heart


от Еле, видео
2 филма на Киво с бащина тематика!! Hands Plus1
https://www.instagram.com/p/DZ28pIwgPil/

Две различни истории, които говорят за едно и също търсене: желанието да бъдем видени, разбрани и обичани от човека, който ни е дал живот.

Може би порастването означава също така да приемем, че любовта не винаги идва във формата, която сме желали, но и да я разпознаем, когато я намерим.

А някои рани, когато се видят през сърцето, престават да бъдат само болка и се превръщат в спомен.

От два от най-силните шедьоври на Къванч Татлъту, „Hadi Be Oğlum“ и „Âşıklar Bayramı“, размисъл върху красотата, сложността и неизказаните емоции, които оформят връзката между баща и син. ❤️




успешна седмица с хубави новини!!
Виж целия пост
# 248
Привет, момичета 🤗🤗🤗



Айре, благодаря за споделеното от Еле, много точен коментар 👏👏👏 Наистина тези филми са шедьовър, но реално за мен всичките му филми са такива.

Гости, добре си наминала 😍 и ме подсети за тази снимка.



Айре, няма нужда да казваш даже 😍 Идва моето време и ще се научим.

Хубав ден ви желая 🤗🤗🤗

Виж целия пост
# 249
Привет, дружки! Hug Малко закъсняло кафе, ама поднесено с обич! Heart Eyes


Айре Heart Eyes, Пепи, Терзи, благодаря ви за прекрасните снимки и гифчета, и за всичко споделено, беше ми много интересно! Kissing Heart
Гости, благодаря ти, че не ни забравяш! Kissing Heart Много хубави снимки и на двете ни партньорки с дечицата им Heart Сонгюл става все по-хубава с годините! Искам отново да ги гледам и двете с Къванч!
И от мен още малко спомени с бебчо Курт Ефе Heart Какъв сладък пухчо беше, а вече е голямо момченце, да е жив и здрав! Flowers Four Leaf Clover

Както казах, от раждането си е сред вода Smile





Да ви разсмея малко, споделяла съм ги и преди, но да ви припомня тези детски бисери , които са уникалнии!!! 😅

1. – На колко годинки си?
– Скоро ще съм на осем, сега съм на три.

2. – Много ми е жал за кончетата, че не могат да си чоплят в носа.

3. – Баба ще заколи гъските през зимата, за да не настинат!

4. – Кой е по-красив – майка ти или баща ти?
– Няма да ви отговоря, защото не искам да обидя мама.

5. Първокласничка отива за първи ден в училище и след това майка й я пита:
– Какво научи днес?
– Научих се да пиша!
– В първия ден? Ти си гений! И какво написа?
– Не знам. Все още не съм се научила да чета.

6. Настя е на 4 години и се обръща със следната молба към майка си:
– Мамо, моля те, роди ми сестричка, но нека е по-голяма от мен!

7. – Тате, тате, купи ми барабан!
– У дома и без друго е прекалено шумно – отговаря таткото.
– Моля те, моля те, купи ми! Обещавам, ще си играя с него само когато спиш!

8. Майка към малкото си момченце:
– Моля те, изяж си овесената каша, иначе ще викна Баба Яга!
– Мамо, а, ти защо си мислиш, че Баба Яга ще ти яде овесената каша?

9. В автобуса, момченце на четири години, седи в скута на баща си. На поредната спирка се качва жена, а момченцето става от коленете на татко си и любезно казва:
– Седнете, моля!

10. Оля усеща аромата на майчиния парфюм и искрено се възхищава:
– О, маменце, новият ти парфюм така добре смърдииии.

11. Дядото на Петя си признава, че не знае как се повиват бебета, а той го успокоява:
– Е, спомни си как си повивал баба, когато е била малка!

Малкият ми син на времето искаше да му родя сестричка, обаче да не пораства, да си остане все малка Stuck Out Tongue Closed Eyes

И един музикален поздрав от мен, днес съм на тази вълна, за музика и отзиви.

Виж целия пост
# 250
Фенче Kissing Heart, готини бисери Smile
покривам те за серията.
сега като гледаме Пойраз, аз много искам Къванч да си партнира с Бурчин/мнооого я харесвам/, ти как мислиш?

папараците знаят къде да ги търсят
първите снимки през 2022
Курт беше на около 3 мес.



И сега, 4 години по-късно, по същото време през юни 2026 г. и на абсолютно същото място, Курт се е превърнал в малко момче, стоящо рамо до рамо с баща си, разговаряйки и практикувайки едни и същи хобита заедно.

KT_FANS

да споделя и аз нещо музикално от любимеца ми Папи.
Папи Ханс с исторически успех: Песен срещу домашното насилие стигна до Кан

https://www.edna.bg/izvestni/papi-hans-s-istoricheski-uspeh-pese … na-do-kan-4685323
Скрит текст:
Виж целия пост
# 251
Аз ще се включа малко по серията, която си беше топ. Отново много ме впечатлиха думите на Девин при срещата й с Хюлия.
Много поука може да извлече човек ако внимателно се вслушва в думите на героите.
Кое е по - важно: семейството или справедливостта за жертвата, мълчанието или истината, децата и тежестта на вината за деянията на родителите си.
Направих си даже инфографика 🫣


Различен и уникален сериал гледаме 👏

Фени, благодаря 😍, имах нужда.
Айре, видях този пост на твоя любим певец. Почнах и аз да го следя 😀

Днес бил ден на целувката, та по този повод малко от многото целувки на Аслан и Девин 😘😘😘

Виж целия пост
# 252
Айре Heart Eyes благодаря ти, джанъм! Kissing Heart
Браво на Папи Ханс! Това заслужава искрени поздравления Hands Clap Май ще започнат все по-често да забелязват какви таланти се раждат в България.
За Бурчин съм съгласна на 100%, аз си я харесах още в Езел, при това добре се познават с Къванч, играли са заедно. А в Пойраз е даже по-готина, а и играе още по-добре. А ти обърна ли внимание, че в самото начало този, който искаше да се жени за Айшегюл и го раниха, го играеше Озан Акбаба ? По- млад ми се видя отколкото в КГ, Пойраз коя година е излъчван, знаеш ли ?
Сега за нашата серия, започна с прекрасни моменти с АсДев! Heart

"Девин, подранила си, до Нова година има още време. Да не си ми купила скъп подарък, сега трябва да пестим." Stuck Out Tongue Closed Eyes
И ... не можа да повярва! Така невероятно го изигра Къванч ...



Толкова истински и с такава лекота играят и двамата, че няма как да не им повярваш! Hands Clap Наистина са най-добрата двойка!


Когато чуха сърдечния ритъм на бебето си бяха невероятни! Heart


Аслан е на седмото небе за своето петънце Heart

Но и взе много да се страхува! Дори започна да сънува кошмари ... Не забрави да се обади и на Джихан,който всеки ден е на гроба на Серап горкия ...
Този гнусар Чийрек се настани в къщата на Корузаде, благодарение на Къймет. И той голям ненормалник!

Бедри горкия е съсипан, чуди се на кой да си изкара гнева. Обаждането от племенника на Албанеца му дойде дюшеш, ще има с кого да се сбие! И все пак не забрави да поиска отговор от Ямур. Тя реши да поговори с Девин.
Като се замисля, разбирам Хюлия защо е премълчала за Серап, познава тя Иляс, знае на какво е способен. Но, трябваше по-рано да разкаже всичко на Аслан, нямаше да се случат толкова много лоши неща ... Девин и каза, че миналото не може да се поправи, но да говори сега! Но Хюлия засега не мисли да я послуша ...

Ямур разказа всичко на Девин за Бедри, тя в началото се шашна, но както винаги я разбра и я подкрепи Heart
Недрет със страх разказа на Аслан всичко, но нямаше избор, страхува се за детето си. За нейна и за наша изненада той го прие доста спокойно, да не повярваш колко се е променил наш Аслан! Stuck Out Tongue Winking Eye Успокои я и обеща да се погрижи за Бедри.
Много ми хареса , че Еко не остави да пребият и дори да убият Бедри, хубаво го пребиха и него. Но,преди да се намеси, много предвидливо се обади на Искоч. Иначе не зная какво щеше да стане с тях, ако не бяха дошли Аслан, Туги и Искоч. Лелее какви тупаници раздадоха на всички мухльовци в залата, чак се изкефих Stuck Out Tongue Winking Eye Много ми хареса разговорът между Аслан и Бедри, Бедри разбра, че Аслан го приема за един от семейството си, няма да забрави това, дори му разказа за Ямур. Аслан се хвана за главата и се чуди какви още изпитания му е подготвила съдбата Smiley И Недрет успокои, че всичко ще се оправи между нея и синът и.
Аз докато се натуткам, Пепи ме е изпреварила! Благодаря ти Пепче, за прелестните АсДев целувки! Kissing Heart
Лекинка, дружки! Hug
Виж целия пост
# 253

Благодаря ви за споделеното!! Hug

нови.... красотичка, пупу!!







за серията
страхотно изразени емоции............ когато Аслан видя на екрана тяхната мечта







не може и без щипка хумор
просто прилича на баща си Laughing




Фенче Kissing Heart, както винаги, отразила си всичко и то подробно!! Hands Plus1
Да, Бурчин е по-хубава и все по-добра, сериала започна скоро след КГ, видях го Озан, не вярвам екранното му време да е само 5 мин, сигурно ще се появи пак.
Пепи, твоето обсъждане е на много високо ниво, с тая инфографика!! Wink
а денят на целувката според ГГ е на 6 юли, но гифчето е супер!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия