Честит ден на бащата Къванч ❤️
благодаря ти за чудесното клипче! 



















, Терзи благодаря ви!!
🧿


























Малко закъсняло кафе, ама поднесено с обич! 


, Пепи, Терзи, благодаря ви за прекрасните снимки и гифчета, и за всичко споделено, беше ми много интересно! 
Много хубави снимки и на двете ни партньорки с дечицата им
Сонгюл става все по-хубава с годините! Искам отново да ги гледам и двете с Къванч!
Какъв сладък пухчо беше, а вече е голямо момченце, да е жив и здрав!








, готини бисери 




благодаря ти, джанъм! 
Май ще започнат все по-често да забелязват какви таланти се раждат в България.





Наистина са най-добрата двойка!









Успокои я и обеща да се погрижи за Бедри.
Много ми хареса разговорът между Аслан и Бедри, Бедри разбра, че Аслан го приема за един от семейството си, няма да забрави това, дори му разказа за Ямур. Аслан се хвана за главата и се чуди какви още изпитания му е подготвила съдбата
И Недрет успокои, че всичко ще се оправи между нея и синът и.











, както винаги, отразила си всичко и то подробно!! 


, благодаря ти за прекрасните гифчета! 



Девин иска пица. С ананас.
Много готино чувство за хумор има, винаги разсмива Девин
На Киво тези сцени си му идват отвътре 




Хюлия е абсолютно права, този психопат Иляс наистина можеше да избие всички без милост, щом и сега е готов да посегне на бременна жена 







Като луда взе да го търси и само повтаря колието ми, колието ми 

Шака, шака!
Ще се радвам да допълвате с гифчета, аз толкова успях да си намеря 
Препоръчани теми